Wpis z mikrobloga

witajcie !
to mój najnowszy filmik który dokładnie odzwierciedla problem naszych polskich szpitali ( oczywiście co niektórych!)
serdecznie zapraszam do oglądania zwłaszcza liczę na wasze komentarze pod filmikiem które pomogą mi je udoskonalić oprócz oczywiście jakości która przeraża :)

#niekrytykrytyk #szpital #jedzenie #smieszne #straszne #nalesniki #polska #lekarze #heheszki #tworczoscwlasna #vlog
  • 297
#!$%@?ście ją naprawdę bez powodu. Jest naprawdę sporo gorszych blogerek, a gimnazjalistki to oglądają... Czasem tylko wystarczy wyłączyć i poscrollować dalej. Szkoda mi jej.
Sorry, ale nie rozumiem hejtu
Może to dlatego, że niedawno przypadkiem na YT zobaczyłem kawałek filmu z jakims takim różowym czymś co ma kilkaset tys subów
Rozumiem, że może się nie podobać, być słabe itp ale żeby az tak hejtowac, że wleciało to do gorących?
@Liuxus: prawie 40 sekund :)
Przyjaciółka @BialaWilczycaTV z pewnością przeczyta wszystkie komentarze i zacznie czytać ten, dlatego chcę pogratulować jakiejś tam jasności umysłu, która przez chwilę oświetlała ciemne korytarze i to, co w nich wędruje mogło zorientować się, że szło do tyłu :)
Za późno na gównoburzę, ale zauważyłem tutaj pewien mechanizm z życia realnego.

Pamiętacie jak w szkole czasem ktoś się wygłupił na przykład powiedział do nauczycielki "mamo", przez pomyłkę ubrał się na galowo w zwykły dzień i takie tam?
Ogólnie zrobił coś niestosownego i nieakceptowanego.
Zawsze wtedy błyskawicznie pojawiali się atencjusze którzy chcieli sami się wypromować na czyjejś wpadce lub nieszczęściu.

HEHE SŁYSZELIŚCIE CO ON POWIEDZIAŁ ALE ZWAŁA O #!$%@? XDXDXD EJ A
@EmpireAgent: w sumie już po fakcie, ale nawet chciałam dziewczynę bronić, zanim obejrzałam ten filmik. W sumie nie był taki zły - bo ludzie mnóstwo takiego gówna puszczają na youtube, myśląc, że a nóż się to komuś spodoba. Nie wiedzą jednak, że ludzie występujący tam to jednak nie są osoby, które od tak zaczęły sobie kręcić zabawne filmiki, bez przygotowania, bez niczego, tylko ludzie, którzy np. pracowali w PR, marketingu itd.