Dragonus via Wykop
Dla mnie to jest jakieś średniowiecze, trzymanie kundli w bloku, to tak jak kiedyś chłopi spali z bydłem. Kiedyś to będzie postrzegane jako niehigieniczne obrzydlistwo.
Dla mnie to samo jakbym sobie kupił świnię w bloku, wychodził z nią i wszystko nią obszczywał i obsrywał 3 razy dziennie.
Swoją drogą wolałbym z dwojga złego kogoś wychodzącego ze świnią, bo nie jest niebezpieczna, a teraz widać coraz więcej psiar z niebezpiecznymi kundlami bez kagańców.
Dla mnie to samo jakbym sobie kupił świnię w bloku, wychodził z nią i wszystko nią obszczywał i obsrywał 3 razy dziennie.
Swoją drogą wolałbym z dwojga złego kogoś wychodzącego ze świnią, bo nie jest niebezpieczna, a teraz widać coraz więcej psiar z niebezpiecznymi kundlami bez kagańców.












KIedyś nie widziałem żadnego psa w dużych galeriach handlowych, a teraz można spotkać psiarzy łażących z wielkimi kundlami bez kagańca i smyczy.