Wpis z mikrobloga

witajcie !
to mój najnowszy filmik który dokładnie odzwierciedla problem naszych polskich szpitali ( oczywiście co niektórych!)
serdecznie zapraszam do oglądania zwłaszcza liczę na wasze komentarze pod filmikiem które pomogą mi je udoskonalić oprócz oczywiście jakości która przeraża :)

#niekrytykrytyk #szpital #jedzenie #smieszne #straszne #nalesniki #polska #lekarze #heheszki #tworczoscwlasna #vlog
  • 297
@BialaWilczycaTV: z większym zainteresowaniem słuchałem koleżanki która żaliła się na korki na ulicach niż tego co Ty próbujesz opowiedzieć.
Opowiadasz to w pseudo inteligentny sposób starając się naśladować kogoś kim nie jesteś. Zamiast być naturalna.

Ahhh jeszcze jedno wygoogluj znaczenie słowa bynajmniej. Może dowiesz się dlaczego nie używa się go zamiennie z przynajmniej...
uwielbiam hejty Typu " #!$%@?" " usun konto" " beznadzieja" " gówno" itp. serio jesteście aż tak mało inteligentni że nie potraficie powiedzieć co dokładnie się nie podobało?? okej jakość rozumiem... ale reszta?
niesamowite wręcz ile hejterów a nie krytyków tu siedzi... krytyk potrafi powiedzieć" NIE ponieważ...." a większość z was mówi "NIE bo tak i już.... "zarzucacie mi że nie wiem nic o życiu hehe :) gdybyście choć w jednej trzeciej znali jaki kolwiek epizod z mojego życia ... Fascynujące wręcz...