Wpis z mikrobloga

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jalapenoit.speed.spot

Dziś opublikowałem nową grę na #android, Polecam gorąco na nudę w autobusie, zajęciach, kibelku czy gdzie tam wam się nudzi. Aplikację tworzyłem przez 4 tygodnie, wiec mam nadzieje ze moja praca nie pójdzie na marne i chociaż komuś się spodoba! :)

O co chodzi w grze? Gra jest prosta - należny klikać na kołka i zebrać ich jak najwięcej. Najlepszy ląduje jako pierwszy w tabeli #googlegames . Gra posiada kilka trybów. Jednym z tych które mi się podobają, to zbieranie kółeczek na czas. Wygrywa ten który zbierze najwięcej w określonym czasie

Jak na mikro sie spodoba - to i gdzie indziej sie spodoba. Liczę na was ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#android #androiddev #androidapk #programowanie #googleplay #rozdajo #zadarmo #aplikacjemobilne #gamedev #gry
nicpon1983 - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jalapenoit.speed.spot
...

źródło: comment_U0OHvtjcXhbL9Fcp9065WVfhP1w6Erxg.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@darud3: zadbalem o to zeby na mniejszych ekranikach były proporcjonalnie takie same :) no własnie tez mi sie wydaje ze w niektorych trybach ustawilem ciut za male (tez mam kolo 5") - ale przynajmniej trudniej bedzie dostać lepszy wynik, tak jak to zrobił @Szprota21
  • Odpowiedz
@nicpon1983: Wiadomo za łatwo nie może być ale za trudno też nie - może to zniechęcić potencjalnych graczy amatorów którzy za 5 razem jak nie trafią w malutką kulkę jebną telefonem i odinstalują gierkę w stanie ragemode ;d A tego chyba nie chcesz ;p
  • Odpowiedz
@nicpon1983: Zauważyłem, że te napisy w arcade typu bomba i dodatkowe zycie wyświetlasz za pomocą wbudowanych funkcji telefonu. U mnie pojawia się to na dole ekranu i w dalszych fazach gry za bardzo przysłania kółka. Dało by radę żebyś wyświetlał to za pomocą własnej funkcji w miejscu które nie zabierało by przestrzeni potrzebnej do gry?
  • Odpowiedz
@nicpon1983: Dzięki, daj znać jak wpadniesz na jakiś pomysł. Mogło by to być równie dobrze w tym samym miejscu jakby dało radę opacity: 0.5 ustawić, wtedy nie powinno przeszkadzać a było by widać, że się to zebrało.
@PanBaklazan: hehe, zauważyłem że wielkość kółek zmniejsza się wraz z czasem więc na początku też trzeba szybko grać.
  • Odpowiedz