Opowiem od początku
Byłem u dziewczyny na wsi, wróciliśmy od znajomych zjedliśmy jakąś lekką obiado-kolację, i po tym zaczęło mnie brać nasilający ból w nadbrzuszu na wysokości mostka a pępka. Jak by paliło uczucie wyrywania kawałka żołądka doszły kwasy uczucie zgagi i goniło do łazienki. Ból niesamowity, zwijałem się od lewej do prawej modląc się żeby przeszło. Matka wiedziała że to

















#ofe #zus #spadek #prawo