Wpis z mikrobloga

Wiecie, jaki jest najczęstszy argument ukraińskich trolli, gdy bracia oszukują rękę, która karmi - czy to w przypadku zalewania Polski produktami rolno-podobnymi(ukułem ten termin dla ukraińskiej produkcji rolnej coś jak czekolada czekoladopodobna), przy niszczeniu polskich przewoźników, i przy niesłusznie pobieranych świadczeniach?

no i co z tego

To jest ich cała argumentacja. O tyleż bezczelna, co chamska.

#ukraina #polska #gospodarka #zus #nfz

PS. Dej.
Kierowca-ufo - Wiecie, jaki jest najczęstszy argument ukraińskich trolli, gdy bracia ...

źródło: 1000007420

Pobierz
  • 30
to jest działalność fajnop0laków którym na ręke jest zadłużani naszego państwa


@21kongowariacie37doCarlin23km2115: Ja od bardzo dawna obserwuje ukraińskie główne media i od bardzo dawna widać, że Ukraińskie media są znacznie rzetelniejsze i mniej propagandowe niż fajnopolacy u nas. Jak w ukraińskich mediach czytałem o problemach na froncie i itp to na wykopie było jedno wielkie pasmo zwycięstw ukraińskiej ofensywy xD. W Ukraińskich mediach czytałem o wielu aferach korupcyjnych, a na wykopie
@Kierowca-ufo: waszym problemem jest tarktowanie ukraińców jak jednego bytu bo tak najwygodniej sączyć ruską propagandę.
Myślisz, że rolników, którzy tam zostają i chcą gdzieś upchnąć swoje towary interesuje w jakikolwiek sposób los tych którzy uciekli do Polski? Serio myślisz, że rolnik nie zbierze plonów żeby nie było powodów do szczucia na uchodźców?
@slapdash: A ukraiński nie czego nie rozumiesz pajacu? Xd Zresztą widać że nie masz do czynienia z urzędami pracy, w końcu się #!$%@? i na przykład każą ci pracować np fizycznie chociaż nigdy tego nie robiłeś i nie masz kwalifikacji, a jak nie to out i koniec ubezpieczenia.

Chodzi o podwójne standardy ale wiaodmo p0laczki się czepiają!!!
@Kierowca-ufo: a jak ktoś ma odpisać jak wyciągasz jakieś sprawy z dupy co każdy normalny człowiek ma na nie #!$%@?, co kogo obchodzą interesy januszy zwirosrajow i rolasow xD

proponuję zeby tirowcy lepiej zajęli się sprzątaniem kabiny z butelek ze szczynami a ich szefom kazać płacić po ludzku a nie wycierać sobie mordę tymi złymi okrutnymi Ukraińcami
a jak ktoś ma odpisać jak wyciągasz jakieś sprawy z dupy co każdy normalny człowiek ma na nie #!$%@?, co kogo obchodzą interesy januszy zwirosrajow i rolasow xD


proponuję zeby tirowcy lepiej zajęli się sprzątaniem kabiny z butelek ze szczynami a ich szefom kazać płacić po ludzku a nie wycierać sobie mordę tymi złymi okrutnymi Ukraińcami

@yungdupa: tu tylko w odpowiedzi tobie (specjalnie z małej litery) pasuje tekst Najmana o tym,
@dzidek_nowak: no wybacz że niespecjalnie mnie bolą interesy januszy zwirosrajow, czyli obok górników, rolników i księży najbardziej roszczeniowej grupy zawodowej, mogą #!$%@?ć trzodę bo wiozą świeże bułki wędliny itp xD

ciekawe czy ten typ co naslal rutkowskiego na protestujących tirasow też popiera ten śmieszny protescik xD