Mirki poszukuje jakiegoś fajnego kanału na yt z newsami z polityki itp ze świata i polski, byleby był w miarę obiektywy i bezstronniczy. Polecacie coś? #media #youtube
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sikacz: Moim zdaniem dziecko jest jego ,ale nie chce mu się go , jak zwykle, wychowywać, więc pod widzów wymyślił swoją wersję, żeby móc bez hejtu zostawić dziecko
  • Odpowiedz
@Bimbas: Oczywiście, że jest jego. Mógłby przecież samemu zrobić test ojcostwa ale się tego boi.

Po prostu jajko zdała sobie sprawę, że drążek kompletnie nie nadaję się na ojca i już od jakiegoś czasu nie chce z nim mieć nic wspólnego. On z kolei wykorzystał to, żeby na nią zwalić niewykonanie testu (bo wiedział, że ona się celowo nie zgodzi).
Generalnie w tym wypadku win-win, ale ciekawe ile podobnych dzieciaków
  • Odpowiedz
  • 1
@PajonkMondry: Niestety do pełnej ciągłości trasy po obu stronach Wisły jeszcze brakuje paru odcinków Szczególnie w okolicach stopnia wodnego Dąbie i w Brzegach. Moze kiedys sie doczekamy. Te ścieżki po bulwarach i wałach to jest takie złoto i miasto naprawdę na tym mega zyskuje na atrakcyjności.
  • Odpowiedz
@simirgone n bym jeszcze dodał kładkę rowerowa koło przylądku Rusieckiego na drugi brzeg, nie dość że jedynym przejazdem w okolicy nie był mist niepołomicki to fajnie by trasę robili, bo przejazdu kolejowego z wiadomych przyczyn nie liczę
  • Odpowiedz
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo
Internet to powoli druga telewizja. A jeśli tego typu treści znajdują widownię, to wskazuje na to, że faktycznie tak jest. Jeśli treści, a właściwie sam ich charakter (teatrzyk dla ułomków), jest w stanie emigrować przez nośniki (TV/NET) i odbiorców (Staruchy/Nastolatki), to nie wskazuje niestety na zmianę trendu
  • Odpowiedz
Internet to powoli druga telewizja. A jeśli tego typu treści znajdują widownię, to wskazuje na to, że faktycznie tak jest. Jeśli treści, a właściwie sam ich charakter (teatrzyk dla ułomków), jest w stanie emigrować przez nośniki (TV/NET) i odbiorców (Staruchy/Nastolatki), to nie wskazuje niestety na zmianę trendu


@Schizotypoidal: Generalnie dokładnie na tym chociażby polegają streamy od 10 lat pewnie, kiedyś ludzie oglądali jak jakiś dzieciak gra w Hugo lub prowadzących
  • Odpowiedz
Czemu mobilna wersja youtube m.youtube.com mi sie odpala na pc, jak to wyłączyć? Chrome mi zmienia bo na innej przegladarce normalnie chodzi.
#youtube
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rzucić pracę ✅️
Kupić bilet w jedną stronę ✅️
Założyć kanał na YT ✅️

Raz się żyje. Lata podróży, doświadczeń i hobby jakim jest nagrywanie i edycja video nie może się zmarnować❗️

Premiera
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
No i minął tydzień! Zgodnie z obietnicą pierwszy odcinek już wylądował na naszym kanale! Dziękujemy wszystkim za odzew, wszystkie suby i lajki ❤️

Od teraz możecie nas oglądać w każdy czwartek i każdą niedzielę, także następny odcinek już za 3 dni 🔜 🎬

Jeżeli macie wolne 20min i jesteście ciekawi pierwszego materiału to zapraszamy 🤩

https://youtu.be/1u9hrrAZkrU
  • Odpowiedz
@sn3p_: Oglądałem kiedyś regularnie. Charlie ma czasem bystry żart, ale ma też dar do nagrywania scen z ludźmi, które ogląda się jak jakieś Animal Planet. Po dwóch tygodniach czułem, jakbym sam mieszkał w Manchesterze ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pradi: Jak chcesz pisać komentarze z kluczowymi słowami jak "pedophile" , czy "trans", musisz je pisać z literówkami. Boty nie lubią takich słów.
  • Odpowiedz