Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 1
- 0
@fAzI:?
Tyle przegrać mirki. Przez pomyłkę kupiłem Crucial m550 1.8 w standardzie mSata zamiast 2.5 Sata (╯︵╰,)
#komputery #technologia #ssd #xkom #przegryw
#komputery #technologia #ssd #xkom #przegryw
źródło: comment_agITFq3Ic8EF2u9CVKzoLZBqMSYnPnem.jpg
Pobierz- 1
@goodbye_cruel_world: wiele laptopów ma mPCIe w środku, często dwie (a widziałem nawet 3), jedna przeważnie wykorzystana do karty wifi/bt, drugie wolne (np dla modemu 3G, albo właśnie karty-dysku ssd).
Ale trzeba wiedzieć że złącze mPCIe =/= mSATA. Bo złącze takie samo, ale posiada zestaw sygnałów-linii które mogą być, ale nie muszą - i choć gniazda są fizycznie identyczne, to nie w każdym urządzeniu które ma mPCIe jest wyprowadzony sygnał (m)SATA
Ale trzeba wiedzieć że złącze mPCIe =/= mSATA. Bo złącze takie samo, ale posiada zestaw sygnałów-linii które mogą być, ale nie muszą - i choć gniazda są fizycznie identyczne, to nie w każdym urządzeniu które ma mPCIe jest wyprowadzony sygnał (m)SATA
- 3
- 0
@Fajka: Ale co ty chcesz kupić? Słuchawki czy monitor?
- 0
@eurphie: Mam 22' wysłużoną 6 letnią Iiyamę (IIYAMA Pro Lite E2201W-B2 22") i Gamecom Plantronics 367 / Creative EP-660. I zastanawiam się czy taki zestaw (jak powyżej) ma większy sens użytkowy. Słuchawki zbierają pochlebne recenzje, nawet u audiofanatyka ( http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-samsung-level-on/ ), a monitor wygląda przekonywająco i jest polecany chociażby przez PurePC, co w tej cenie łącznej może być lukratywnym zakupem.
@Gdziezamiatasz: 1 6 9 zł
@Gdziezamiatasz: sprawdź w TESCO za 1 5 9 zl miałoby. U mnie brak dostaw
Witam serdecznie,
Uprzejmie informujemy, że otrzymaliśmy wiadomość od dystrybutora gry o ograniczeniu partii dostawy. W zwiazku z tym opóźni się realizacja Pańskiego zamówienia. W ramach rekompensaty za oczekiwanie proponujemy kod na pakiet dodatkowych gier:
http://www.x-kom.pl/l/intel_iem_gaming_bundle/
Prosimy
@pieczarrra: Lol mają darmowe keye i w ramach rekompensaty je rozdają xD Super firma.By dali z 20% zniżki na dowolny asortyment ze sklepu to by było coś już.
@pieczarrra: a. To nie ma sprawy. Stary. :-D
@pieczarrra: x-com nie polecam
- 17
Pre-order opłacony 10 stycznia 2015.
Witam,
W chwili obecnej jesteśmy w trakcie weryfikowania złożonych zamówień oraz informowaniu o możliwym opóźnieniu.
Jeżeli jeszcze nie otrzymał Pan od nas telefonu, w chwili obecnej sytuacja wygląda następująco: dystrybutor zmniejszył ilość sztuk do zamówień przedpremierowych. Pierwsza partia, którą otrzymaliśmy w dniu dzisiejszym została już przypisana do zamówień (obowiązuje kolejność ich złożenia) i w chwili obecnej Pana zamówienie nadal oczekuje na wolną sztukę (całkiem niewykluczone, że po weryfikacji zamówień o której mowa na początku zwolnią się dodatkowe sztuki).
W dniu jutrzejszym otrzymamy dodatkową dostawę, która również będzie przeznaczona dla osób, które złożyły zamówienia przedpremierowe (ewentualny odbiór możliwy w środę). Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i proszę oczekiwać na kontakt z naszej strony w dniu jutrzejszym w celu poinformowania o możliwości realizacji
- 2
Dostałem na maila:
Oszczędź 30 zł
przy zakupie dowolnego tabletu lub
smartfonu Samsung Galaxy!
jakby ktoś chciał kupić w x-kom.pl Oferta ważna do 19.04 lub do wyczerpania zapasów. Ilość sztuk ograniczona.
W akcji biorą udział wyłącznie smartfony i tablety Samsung Galaxy o wartości powyżej 300 zł.
Oszczędź 30 zł
przy zakupie dowolnego tabletu lub
smartfonu Samsung Galaxy!
jakby ktoś chciał kupić w x-kom.pl Oferta ważna do 19.04 lub do wyczerpania zapasów. Ilość sztuk ograniczona.
W akcji biorą udział wyłącznie smartfony i tablety Samsung Galaxy o wartości powyżej 300 zł.
@robert83: nikt tego nie chce
#pcmasterrace - Pytanie mam, nie jest to dziwne że zakupując laptopa miesiąc temu i pisząc na serwis do nich uprawiają spychologię? Lapek Y50-70 #lenovo - randomowo się zawiesza, nie ma reguły. Może być sam pulpit, może być jakaś gra. Dzieje się to raz, dwa na tydzień - różnie. Dziennik systemu wskazuje na problem z zasilaniem procesora/płyty. Teraz tak, czy #xkom może mnie zlewać? Spychają mnie żebym
- 0
@nightstalk3r: Polecamy Ci reklamację bezpośrednio u producenta, jednak możesz zgłosić sprzęt również za pośrednictwem naszego serwisu: http://www.x-kom.pl/serwis - zachęcamy do kontaktu :-)
- 0
@X-KOM: Dzisiaj sie kontaktuje z lenovo, szkoda tylko ze klient kupujacy u was towar zostal zbyty zeby sobie radzil sam ... Tym bardziej dziwi mnie to patrzac na pierwszy komentarz @lent ktoremu wymieniliscie. Skoro dzieje sie cos nietypowego z nowym sprzetem to chyba powinniscie pomoc, a nie kazac klientowi kombinowac samemu. Po cos ta gwarancja jest czy nie? Zobacze co dzis w Lenovo powiedza.
@X-KOM: smutnazaba.jpg
- 0
@6gcqG9nN58zhTK: Co do SSD jego typów i sposobu montażu
Montaż dysku SSD (nawet jeśli brak mSATA i M.2) - http://nieidealny.pl/?p=253
Montaż dysku SSD (nawet jeśli brak mSATA i M.2) - http://nieidealny.pl/?p=253
- 4
Paragraf 22 w Dellu - w systemie nie ma daty obowiązywania gwarancji na sprzęt (sprawdzam po service tagu). Chcę napisać do pomocy technicznej ze skanem paragonu aby ustawili. Nie mogę, bo system na podstawie service taga twierdzi, że gwarancja wygasła i nie podaje mi adresu. Zakup dokonany w x-kom tydzień temu.
#dell #xkom
#dell #xkom
- 1
@Mglisty: Nie no, zadzwoniłem na infolinię po raz drugi, odczekałem swoje i dostałem adres email. Po raz drugi, bo po raz pierwszy powiedzieli mi abym po prostu zachował rachunek i w razie potrzeby wysyłał skan, bo inaczej nic się nie da zrobić. A to mi średnio pasuje, nie po to Dell aby paragony trzymać. W X-KOM powiedzieli, że oni nie mogą pomóc, ale abym napisał maila skanem paragonu aby zaktualizowali
- 0
@be_a_st: Walcz, czasem są jaja jak ktoś coś spieprzy i nie zapisze w systemie. Zawsze możesz iść wyżej, tacy goście z US czy UK tylko czekają aż ktoś doniesie na oddziały np. w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 3
- 4
@wykoppp: Bierz z x-koma, jeden z lepszych sklepów z elektroniką. Sporo oddziałów w Polsce, pracują od rano do wieczora właściwie codziennie, nie ma problemu żeby się dodzwonić nawet jakby się zdarzyło że coś jest nie tak. Możesz nawet sobie na miejscu sprzęt wymacać przed wzięciem go. Laptopy mają akurat tanie, telefony już nie koniecznie.
- 1
@wykoppp: Polecamy się. :-) W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem x-kom@x-kom.pl lub pod numerem telefonu 34 377 00 00. Zapraszamy!
- 3
Mirci, kupilem jakiś czas temu rodzicielce netbooka Asus ze strony x-kom.pl nie widziałem go po zakupie, dopiero teraz w świeta. Zauważyłem, ze touchpad jest do d--y, część jest lekko zapadnięta pod obrys netbooka, a druga strona wystaje ponad. Mama twierdzi, że tak było od początku, ale myślała, ze tak ma być. Jak lepiej uderzać do #xkom, czy pominąć ich i od razu #asusserwis ? Zależy mi na
@joCkero: Zestaw linków dla Ciebie:
http://www.infor.pl/prawo/prawa-konsumenta/gwarancja/278696,Rekojmia-niezgodnosc-towaru-z-umowa-a-gwarancja-jakosci.html
http://www.infor.pl/prawo/prawa-konsumenta/gwarancja/289301,Gwarancja-czy-reklamacja.html
http://www.infor.pl/prawo/prawa-konsumenta/reklamacja/262671,Rekojmia-a-gwarancja-uprawnienia-konsumenta-przy-umowie-sprzedazy.html
http://www.infor.pl/prawo/prawa-konsumenta/gwarancja/278696,Rekojmia-niezgodnosc-towaru-z-umowa-a-gwarancja-jakosci.html
http://www.infor.pl/prawo/prawa-konsumenta/gwarancja/289301,Gwarancja-czy-reklamacja.html
http://www.infor.pl/prawo/prawa-konsumenta/reklamacja/262671,Rekojmia-a-gwarancja-uprawnienia-konsumenta-przy-umowie-sprzedazy.html
Różnica w traktowaniu klienta przez polskie firmy a zagraniczne jest oszałamiająca...
W styczniu zakupiłem myszkę Razer Imperator 2012. Po 2 tygodniach rolka zaczęła skrzypiec. Pomyślałem sobie - pewnie nic takiego. Ale w nocy to skrzypienie było tak uciążliwe, że po miesiącu nawet mój #rozowypasek zwrócił mi uwagę, co za bubel kupiłem. Napisałem do Razer Support i od razu kazali mi wymienić myszkę na nową. No to śmigam do salonu #xkom w Poznaniu, opisuję problem i wiecie co usłyszałem od ekspedienta? "Gdyby to zależało ode mnie, to bym tego nie przyjął na gwarancję, bo przecież działa". Pokazałem wydrukowanego maila od Razera i wtedy raczyli wysłać myszkę do VeraComp na gwarancję. Po ponad 3 tygodniach myszka zwróciła z informacją, że wszystko działa, a mysz została "solidnie przetestowana". Oczywiście jak skrzypiała, tak skrzypiała. Po kolejnym mailu do supportu Razera i opisaniu sytuacji dostałem maila z opłaconą etykietą Fed-Ex a dzień później kurier przyjechał odebrać myszkę by zabrać ją do Hamburga. Po 3 dniach(dziś) dostałem nowiuśką myszkę, która chodzi tak, jak chodzić powinna od początku - cicho.
Jeśli tak ma działać gwarancja w XKom we wszystkich przypadkach, to moje 5 tysi na nowego PC pójdzie raczej
W styczniu zakupiłem myszkę Razer Imperator 2012. Po 2 tygodniach rolka zaczęła skrzypiec. Pomyślałem sobie - pewnie nic takiego. Ale w nocy to skrzypienie było tak uciążliwe, że po miesiącu nawet mój #rozowypasek zwrócił mi uwagę, co za bubel kupiłem. Napisałem do Razer Support i od razu kazali mi wymienić myszkę na nową. No to śmigam do salonu #xkom w Poznaniu, opisuję problem i wiecie co usłyszałem od ekspedienta? "Gdyby to zależało ode mnie, to bym tego nie przyjął na gwarancję, bo przecież działa". Pokazałem wydrukowanego maila od Razera i wtedy raczyli wysłać myszkę do VeraComp na gwarancję. Po ponad 3 tygodniach myszka zwróciła z informacją, że wszystko działa, a mysz została "solidnie przetestowana". Oczywiście jak skrzypiała, tak skrzypiała. Po kolejnym mailu do supportu Razera i opisaniu sytuacji dostałem maila z opłaconą etykietą Fed-Ex a dzień później kurier przyjechał odebrać myszkę by zabrać ją do Hamburga. Po 3 dniach(dziś) dostałem nowiuśką myszkę, która chodzi tak, jak chodzić powinna od początku - cicho.
Jeśli tak ma działać gwarancja w XKom we wszystkich przypadkach, to moje 5 tysi na nowego PC pójdzie raczej
- 4
#xkom jeśli ktoś chce kody rabatowe do X-kom.pl to piszcie do mnie może coś dla was znajdę
http://nieidealny.pl/?p=59 (sorry za auto reklamę) ale to już więcej niż hobby ;-)
http://nieidealny.pl/?p=59 (sorry za auto reklamę) ale to już więcej niż hobby ;-)
@narowerzesamochodem: Wolaj @X-KOM:
- 0
@narowerzesamochodem: Przepraszamy za opóźnienie w odpowiedzi. Napisz do nas na x-kom@x-kom.pl lub zadzwoń pod numer 34 377 00 00. Zobaczymy co da się zrobić. :-)
Ostatni raz spamuję (╯︵╰,) Lepiej kupić w Euro czy X-Komie?
#euro #rtveuroagd #xkom #telefony #windowsphone #bojowkawindowsphone
#euro #rtveuroagd #xkom #telefony #windowsphone #bojowkawindowsphone
- 4
@soadfan:
A jaki telefon brałeś?
A jaki telefon brałeś?
- 4
@MasterSoundBlaster: mam w domu dwie lumie 1520. Najpierw kupilem dla siebie a potem rozowy pasek mi trul tylek, ze mam ladny telefon i jej tez bardzo sie podoba... i tak zostal kupiony drugi.




























http://nieidealny.pl/?p=59 (sorry za auto reklamę) ale to już więcej niż hobby ;-) Podziękował za wsparcie.