Mireczki, co radzicie robić jak #asus kupiony w #xkom (prezent) odmawia posłuszeństwa na dzień dobry w kwestii touchpada.

Co sprawdzone:
- Fn + f9 - to jak i wszystkie kombinacje z fn,
- w ustawieniach myszy, touchpadów itp. urządzenia nie widać,
- do biosu wchodziłem i tam też wszystko gra tzn. urządzenie nie było wyłączone,
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pottymouth: miałem parę ofert pracy zapisanych w zakładkach gdzie pisało że osobom pytającym o wynagrodzenie dziękują. I że praca jest skierowana dla osób zdeklarowanych do stałej stabilnej współpracy. Z 3 podobne oferty były.
Kolejna to praca w produkcji foli gdzie koleś po rozmowie powiedział że praca 12h (jeden dzień) jeden dzień odpoczynku i tak cały tydzień... Ktoś chyba kodeksu pracy nie zna ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jurigag: Nie mieliśmy na celu spamowania. Organizowana przez nas gwarancja dostawy na produkty promocyjne ze Strefy Okazji była aktywna do zamówień złożonych do godziny 14:00. W związku z tym, że akcja promocyjna została przedłużona, to chcieliśmy o tym poinformować naszych Klientów:)
  • Odpowiedz
mirki, ma ktoś jakiś kod zbędny na x-kom (znizkowy, pomocyjny)? chcę kupić lapka a wczoraj jeszcze obowiązywał kod przy zakupie serii R (gra + słuchawki po 1 gr) - dziś już się chyba skończyło :( #promocja #xkom #laptopy #asus #komputery
odwdzięczę się
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wracałem sobie z cheesburgerem w ręku i patrze jak jakiś gimbus siedzi sobie na moim stanowisku i korzysta z mojego konta to mnie krótko mówiąc szlag trafił


słyszałeś kiedyś o blokowaniu komputera? magiczny skrót ctrl-alt-del i takie tam?
  • Odpowiedz
Mireczki, kupował ktoś z Was PC w x-komie? Spodobał mi się ten konkretny zestaw
LINK Co o nim myślicie? Poza tym, że i7 musi być, no bo i7 i w ogóle :-)
W jaki sposób w weekend mogę się skontaktować z xkomem, jeżeli mam do niego kilka pytań? Chodzi mi dokładniej o to, jaka jest płyta główna, zasilacz (dokładne nazwy) oraz czy ta gtx 960 to jest ta 4g gaming :)
A
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ok, Mirki, dalsza część imprezy ze zwrotem towaru z tytułu niezgodności z umową.

Towar zwrócony w sklepie, papiery są, daty są, moje żądania to wymiana na sprzęt wolny od wad lub zwrot gotówki. Wszystko dzieje się przed upływem 6 miesięcy od zakupu. Od momentu zwrotu laptopa otrzymuję kolejne wiadomości sms oraz e-mail z przebiegiem reklamacji: przyjęto zgłoszenie, przyjęto sprzęt w sklepie, zgłoszono w systemie, przesłano do serwisu, odebrano w serwisie, przekazano do
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wczorajszy mój wpis niestety nie spotkał się z dużym odzewem, może dziś ktoś mi pomoże, laptopa szukam ok 2000 zł - dysk ssd, ok 15 cali, matryca najlepiej matowa, grafika dedykowana jak już wkładać jakieś pieniądze, znalazłem sobie coś takiego:
http://allegro.pl/laptop-asus-r556lj-i3-5005-8gb-256ssd-gf920m-win8-i5825592869.html

I druga sprawa, czy lepiej przed czy po świętach, bo w sumie nie śpieszy mi się z tym laptopem a jednak wolałbym przycebulić troche siana :)
#laptopy #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czerew: Ale szukasz laptopa za 2000, a wrzucasz za 2350, to w końcu jaki masz budżet? W laptopach jest tak, że 200 zł więcej potrafią znacznie zmienić specyfikację, a nie zawsze każdy może sobie pozwolić na powiększanie budżetu
  • Odpowiedz
@BenkartGorszegoBoga: miałem tylko nowego - konsultanci nie wiedzieli, że tamten się zgubił i dzwonili ot tak, dla hecy trochę. Jak im mówiłem, że zgubiony, robili wielkie oczy (aż przez tel. było widać)
  • Odpowiedz
@blue94: @Cyfranek: Dwa razy miałem coś z ekranem i jak jakiemuś Johny'emu o dziwnie indyjskim akcencie wyjaśniłem że restart nie pomaga to zawsze nowego przysyłali :) Także jakby ktoś rozważał to tylko Amazon, nawet jeśli trochę drożej wychodzi :)
  • Odpowiedz