Dostałem na maila:
Oszczędź 30 zł
przy zakupie dowolnego tabletu lub
smartfonu Samsung Galaxy!
jakby ktoś chciał kupić w x-kom.pl Oferta ważna do 19.04 lub do wyczerpania zapasów. Ilość sztuk ograniczona.
W akcji biorą udział wyłącznie smartfony i tablety Samsung Galaxy o wartości powyżej 300 zł.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pcmasterrace - Pytanie mam, nie jest to dziwne że zakupując laptopa miesiąc temu i pisząc na serwis do nich uprawiają spychologię? Lapek Y50-70 #lenovo - randomowo się zawiesza, nie ma reguły. Może być sam pulpit, może być jakaś gra. Dzieje się to raz, dwa na tydzień - różnie. Dziennik systemu wskazuje na problem z zasilaniem procesora/płyty. Teraz tak, czy #xkom może mnie zlewać? Spychają mnie żebym
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@X-KOM: Dzisiaj sie kontaktuje z lenovo, szkoda tylko ze klient kupujacy u was towar zostal zbyty zeby sobie radzil sam ... Tym bardziej dziwi mnie to patrzac na pierwszy komentarz @lent ktoremu wymieniliscie. Skoro dzieje sie cos nietypowego z nowym sprzetem to chyba powinniscie pomoc, a nie kazac klientowi kombinowac samemu. Po cos ta gwarancja jest czy nie? Zobacze co dzis w Lenovo powiedza.
  • Odpowiedz
Paragraf 22 w Dellu - w systemie nie ma daty obowiązywania gwarancji na sprzęt (sprawdzam po service tagu). Chcę napisać do pomocy technicznej ze skanem paragonu aby ustawili. Nie mogę, bo system na podstawie service taga twierdzi, że gwarancja wygasła i nie podaje mi adresu. Zakup dokonany w x-kom tydzień temu.

#dell #xkom
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mglisty: Nie no, zadzwoniłem na infolinię po raz drugi, odczekałem swoje i dostałem adres email. Po raz drugi, bo po raz pierwszy powiedzieli mi abym po prostu zachował rachunek i w razie potrzeby wysyłał skan, bo inaczej nic się nie da zrobić. A to mi średnio pasuje, nie po to Dell aby paragony trzymać. W X-KOM powiedzieli, że oni nie mogą pomóc, ale abym napisał maila skanem paragonu aby zaktualizowali
  • Odpowiedz
@be_a_st: Walcz, czasem są jaja jak ktoś coś spieprzy i nie zapisze w systemie. Zawsze możesz iść wyżej, tacy goście z US czy UK tylko czekają aż ktoś doniesie na oddziały np. w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wykoppp: Bierz z x-koma, jeden z lepszych sklepów z elektroniką. Sporo oddziałów w Polsce, pracują od rano do wieczora właściwie codziennie, nie ma problemu żeby się dodzwonić nawet jakby się zdarzyło że coś jest nie tak. Możesz nawet sobie na miejscu sprzęt wymacać przed wzięciem go. Laptopy mają akurat tanie, telefony już nie koniecznie.
  • Odpowiedz
@wykoppp: Polecamy się. :-) W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem x-kom@x-kom.pl lub pod numerem telefonu 34 377 00 00. Zapraszamy!
  • Odpowiedz
Mirci, kupilem jakiś czas temu rodzicielce netbooka Asus ze strony x-kom.pl nie widziałem go po zakupie, dopiero teraz w świeta. Zauważyłem, ze touchpad jest do d--y, część jest lekko zapadnięta pod obrys netbooka, a druga strona wystaje ponad. Mama twierdzi, że tak było od początku, ale myślała, ze tak ma być. Jak lepiej uderzać do #xkom, czy pominąć ich i od razu #asusserwis ? Zależy mi na
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Różnica w traktowaniu klienta przez polskie firmy a zagraniczne jest oszałamiająca...

W styczniu zakupiłem myszkę Razer Imperator 2012. Po 2 tygodniach rolka zaczęła skrzypiec. Pomyślałem sobie - pewnie nic takiego. Ale w nocy to skrzypienie było tak uciążliwe, że po miesiącu nawet mój #rozowypasek zwrócił mi uwagę, co za bubel kupiłem. Napisałem do Razer Support i od razu kazali mi wymienić myszkę na nową. No to śmigam do salonu #xkom w Poznaniu, opisuję problem i wiecie co usłyszałem od ekspedienta? "Gdyby to zależało ode mnie, to bym tego nie przyjął na gwarancję, bo przecież działa". Pokazałem wydrukowanego maila od Razera i wtedy raczyli wysłać myszkę do VeraComp na gwarancję. Po ponad 3 tygodniach myszka zwróciła z informacją, że wszystko działa, a mysz została "solidnie przetestowana". Oczywiście jak skrzypiała, tak skrzypiała. Po kolejnym mailu do supportu Razera i opisaniu sytuacji dostałem maila z opłaconą etykietą Fed-Ex a dzień później kurier przyjechał odebrać myszkę by zabrać ją do Hamburga. Po 3 dniach(dziś) dostałem nowiuśką myszkę, która chodzi tak, jak chodzić powinna od początku - cicho.

Jeśli tak ma działać gwarancja w XKom we wszystkich przypadkach, to moje 5 tysi na nowego PC pójdzie raczej
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@janek-cyjanek: Jeśli zamówiony przez Ciebie produkt jest dostępny w salonie, będziesz mógł odebrać go natychmiast. W przeciwnym przypadku odbiór będzie możliwy zgodnie z informacją o dostępności na karcie produktu.
  • Odpowiedz
O curva co ten x-kom to ja nawet nie. Chcialem kupic telefon goclever insignia 500. Ziomeczek mowi, ze telefon jest ale otwarty. No to ja, ze jak uzywamy to nie chce. On, ze tylko klient go tu otwieral w sklepie i testowal, ale ze opusci 50zl. Ogladam.. zero rysek, jak nowka wiec biore. W domu w galerii zdjecia jakies loszki w lozku (nawet #ladnapani x-) #xkom #niepolecam
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wojtek656: Często jest tak, że otwierają pudełko na miejscu w celu pokazania konkretnego koloru telefonu czy go przetestowania jeśli nie mają go na wystawie. Z drugiej strony klient po zakupie ma na zwrot telefonu 7 czy 14 dni gdyby było coś nie tak. Także kupiłeś egzemplarz zwrócony do sklepu przez klienta.
  • Odpowiedz
#afera #cebuladeals #laptopy #komputery #xkom
@X-KOM Czy to możliwe, że za ponad trzy tysiące kupiłem od Was nowego laptopa który był używany?
Dlaczego tak sądzę? Opakowanie miało plombę-naklejkę odklejoną, ale ok mogliście sprawdzać czy wszystko jest w środku. Dalej.. torebka ze sterownikami odklejona, na płycie CD odciski paluchów, papierowe etui płyty wymiętolone. Sam laptop też wciśnięty do wymiętolonej tytki.
Co jeszcze..
Betterlike - #afera #cebuladeals #laptopy #komputery #xkom 
@X-KOM Czy to możliwe, ż...

źródło: comment_Gr7uSUL9hUugZBo9ZHG2AiRxEeW0sa09.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirki, jak myslicie
kupilem rok temu laptop. i mam problem - musze sie ciagle pilnować, żeby go nie przegrzać.
kilka kart w chromie + photoshop, corel + spotify = reset
to samo grając w gry - nie mialem jak sobie pograć w #citiesskylines bo padł po 15min...
zastanawiam sie, czy reklamowac, czy nie reklamowac.
#xkom #laptop #laptopy #awaria
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@k_b_k: Zależy jak, weź przedmuchaj główne wyloty powietrza sprężonym powietrzem albo dołóż tam odkurzacz (nawet lepiej) na niskich obrotach - do wszystkich wylotów podmuchaj ustami i bangla.
  • Odpowiedz
#xkom

30 zł w prezencie

na zakup dowolnego produktu ASUS powyżej 300 zł.

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ech, albo mam życiowego pecha, albo sam nie wiem... Kupiłem dzisiaj świeżutkiego laptoka (lenovo y50-70) w x-kom no i oczywiście przychodzę do domu, odpalam, a tu jeb, bad pixel :/
Dzwoniłem na infolinię, podobno ma nie być problemów przy wymianie i w piątek o 11 laptop będzie na mnie czekał w Krakowie.

Trzymam za słowo, @x-kom ;)

#laptopy #xkom
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach