Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 4040
Murki, kupiłem ale w sumie mi zbędny - glośniczek BT.
Losujemy o 24. Zielonki won ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#cebuladeals #rozdajo #xkom
Losujemy o 24. Zielonki won ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#cebuladeals #rozdajo #xkom
źródło: comment_iSULuX4JFzTUFfkl484LNUrZI2QfvDaR.jpg
Pobierz- 10
@QuDos: ah te 50kb
źródło: comment_SeYRg7jp7VyHeQGSToTE02621s8A1vXD.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 5
- 1
#xkom Da sie jakos usunac swoje konto w xkom?
Czy jest tu ktoś, kto jeszcze nie odebrał zamówionych produktów z #xkom które były zamawiane w ramach akcji lenovo-70?
Wciąż czekam na potwierdzenie realizacji zamówienia i terminie odbioru, a z ich strony cisza.
Wciąż czekam na potwierdzenie realizacji zamówienia i terminie odbioru, a z ich strony cisza.
- 2
@funthomas: @nihil_novi: @Paviarotti: @Ag3SbS3: Bardzo prosimy Was o kontakt z nami pod numerem 34 377 00 00. Sprawdzimy wówczas Wasze zamówienia i postaramy się pomóc :)
- 0
- 1
- 3
Mireczki kupiłem w ramach #cebuladeals w #xkom na sprzęt #lenovo głośnik bluetooth BT410. Do stacjonarnego sklepu mi nie po drodze, więc zamówiłem kurierem... dzisiaj przyszła paczka, otwieram żeby sprawdzić jak gra, a on się nie włącza :/ podpiąłem pod pc, bo myśłałem, że może rozładowany ale nawet diody się nie świecą...
Na dodatek w paczce nie było paragonu i nawet nie mam jak reklamować (╯
Na dodatek w paczce nie było paragonu i nawet nie mam jak reklamować (╯
@Sacron: x kom wysyla faktury ba email. wiesz z czego zyjesz.....
@Sacron: ciesz się, że nie masz paragonu. Dzisiaj odbierałem w sklepie moje zamówienie, 12 paragonów, każdy osobno, do każdego fatkura z datą i podpisem, potem ksera etc. etc. Łącznie spędziłem w tym xkomie około godziny.
Utwierdziłem się w przekonaniu że inpost to podfirma. Zamówiłem z Xkoma po ostatniej wyprzedaży parę rzeczy. Dziś zastałem paczkę "doręczoną" za ogrodzeniem mojej posiadłości. Bez żadnego podpisu pokwitowania doręczenia. Ot leżała sobie na ziemii. Tak jak pisałem na szczęście nie był to np. dysk lub coś bardziej wartościowego, wtedy albo dostałbym wyziębiony dysk albo jeszcze czekał na paczkę. #xkom #inpost #podfirma #gorzkiezale
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Podobna sytuacja ma się poprzez podłączenie przez USB do macbooka - mogłyby być głośniejsze. Dopiero iPhone 5S zdołał je napędzić i grają naprawdę nieźle - bass jest głęboki (ale mógłby być głębszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), wysokie tony przyjemne (ale mogłyby być przyjemniejsze). Wyraźnie czuć, że słuchawki zostały stworzone go grania, a nie do słuchania muzyki (ale mogłyby być do słuchania też)... xD
Kupował ktoś ostatnio na x-kom kurierem? Jaka firma was obsługiwała? #xkom
Czy tylko u mnie #xkom nie wysłał przesyłki z tej promocji? Wybrałem paczkomat, na stronie inpost jest napisane, że jest przygotowana przez nadawcę (31.12.2015).
#kiciochpyta #inpost #paczkomaty
#kiciochpyta #inpost #paczkomaty
Mireczki, robię #pokazzakupy.
Dziś odebrałam swoje zamowienie z x-kom. Są to najlepiej wydane pieniądze w moim życiu. #cebuladeals niesamowita.
Słuchawki niesamowicie grają, obecnie używam modelu JVC HA-KX100, moim zdaniem te od Lenovo mają lepszy bas. Ładny design, nie ma się do czego przyczepić.
Gwarancja rok.
Głośnik Bluetooth też jest dla mnie dużym zaskoczeniem. Robiłam testy, rozmawiałam z dużej odległości, machałam nim. Jakość rozmowy rewelacyjna. Odtwarzanie muzyki, to
Dziś odebrałam swoje zamowienie z x-kom. Są to najlepiej wydane pieniądze w moim życiu. #cebuladeals niesamowita.
Słuchawki niesamowicie grają, obecnie używam modelu JVC HA-KX100, moim zdaniem te od Lenovo mają lepszy bas. Ładny design, nie ma się do czego przyczepić.
Gwarancja rok.
Głośnik Bluetooth też jest dla mnie dużym zaskoczeniem. Robiłam testy, rozmawiałam z dużej odległości, machałam nim. Jakość rozmowy rewelacyjna. Odtwarzanie muzyki, to
źródło: comment_B2QlaEBxPQkTxnQ5AP7mFFTo1EezyQrr.jpg
Pobierz- 3
- 2
@cebulion: Podczas rozmowy jest bardzo dobrze. Może głupi test, ale na to wpadłam - szumy w tle (symulacja samochodu), czyli woda w kranie została świetnie wygłoszona. Jeszcze czekam na drugie zamowienie. Wtedy będę przesiąknięta cebulką do granic możliwości. :)
Hej @x-kom #xkom
Czy uważacie, że pisanie w ogłoszeniu, że ktoś dostanie wypłatę na czas jest normalne? To jest standard zapisany w prawie. Może jeszcze pracownik będzie mógł oddychać bez płacenia? A jak coś zginie to nikt nie dostanie wypłaty?
Taguje #pracbaza #praca #gorzkiezale #oswiadczenie #biednapolska #pytanie #czestochowa
PS. Jak by ktoś nie wierzył to:
Czy uważacie, że pisanie w ogłoszeniu, że ktoś dostanie wypłatę na czas jest normalne? To jest standard zapisany w prawie. Może jeszcze pracownik będzie mógł oddychać bez płacenia? A jak coś zginie to nikt nie dostanie wypłaty?
Taguje #pracbaza #praca #gorzkiezale #oswiadczenie #biednapolska #pytanie #czestochowa
PS. Jak by ktoś nie wierzył to:
- 2
@pottymouth: A przerwę 15 minut w ciągu pracy też oferują?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Kurde przypał, kupiłem laptop outlet w #xkom dell insparion 7559 15-6300/8gb/1TB/Win10 + 128SSD na m2. Zadowolony że mam nowy komputer do pracy. Fajna bryła, dobrze trzyma bateria. I tutaj zaczynają się schody bo nic więcej nie jest ok.WIFI rozłącza po około 30 minutach korzystania, inne sieci znikają. Zaktualizowałem wszystkie sterowniki, windows update, programy do pracy zainstalowane i pierwszy problem przy próbie odpalenia PS CC 2015 oryginalnego pierwszy blue screen: Kernel
- 0
@Szary-w-Bieli z blue screenów można sporo się dowiedzieć. Poczytaj sobie o ich debugowaniu przy pomocy windbg. Jeśli to wina jakichś sterowników to powinno dać się wywnioskować, o które chodzi.
- 0
@Szary-w-Bieli: Napisaliśmy do Ciebie w wiadomości prywatnej - postaramy się sprawnie wszystko załatwić :)
- 1
@romo86: lub wyczerpania zapasów
- 2
@podpora_demaga: była promocja na akcesoria i chciałem kupić malutki głośnik bluetooth
@Coolek: Ja też je kupiłem. Zamówiłem je o 20 i z Częstochowy w ciągu 15 godzin zjawiły się u mnie. szybki ten kurier. Mam biały kolor XD
@Coolek: U ciebie też mikrofon jest taki, że jeżeli przystawisz ten plastik z literką T to coś w ogóle słychać? Praktycznie nic w tym mikrofonie nie słychać tylko echo.
konto usunięte via Android
- 3
@pufa13: Wytłumacz mi kto kupuje słuchawki jakościowo warte z 100zl maks
- 3

























#xkom #kupony #kuponyrabatowe #cebula
Zapraszamy :)