@impet: Bardzo przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Gdy tylko je skompletujemy wyślemy do Ciebie powiadomienie.

Pozdrawiamy serdecznie :)
  • Odpowiedz
Czy jest tu ktoś, kto jeszcze nie odebrał zamówionych produktów z #xkom które były zamawiane w ramach akcji lenovo-70?
Wciąż czekam na potwierdzenie realizacji zamówienia i terminie odbioru, a z ich strony cisza.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiecie może czy w x-komie można odebrać zamówienie w częściach, bo zamówiłem 5 rzeczy, 2 będę 12.01 czy mogę teraz odebrać te 3 a potem 2? #xkom @x-kom
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki kupiłem w ramach #cebuladeals w #xkom na sprzęt #lenovo głośnik bluetooth BT410. Do stacjonarnego sklepu mi nie po drodze, więc zamówiłem kurierem... dzisiaj przyszła paczka, otwieram żeby sprawdzić jak gra, a on się nie włącza :/ podpiąłem pod pc, bo myśłałem, że może rozładowany ale nawet diody się nie świecą...
Na dodatek w paczce nie było paragonu i nawet nie mam jak reklamować (
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sacron: ciesz się, że nie masz paragonu. Dzisiaj odbierałem w sklepie moje zamówienie, 12 paragonów, każdy osobno, do każdego fatkura z datą i podpisem, potem ksera etc. etc. Łącznie spędziłem w tym xkomie około godziny.
  • Odpowiedz
Utwierdziłem się w przekonaniu że inpost to podfirma. Zamówiłem z Xkoma po ostatniej wyprzedaży parę rzeczy. Dziś zastałem paczkę "doręczoną" za ogrodzeniem mojej posiadłości. Bez żadnego podpisu pokwitowania doręczenia. Ot leżała sobie na ziemii. Tak jak pisałem na szczęście nie był to np. dysk lub coś bardziej wartościowego, wtedy albo dostałbym wyziębiony dysk albo jeszcze czekał na paczkę. #xkom #inpost #podfirma #gorzkiezale
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podobna sytuacja ma się poprzez podłączenie przez USB do macbooka - mogłyby być głośniejsze. Dopiero iPhone 5S zdołał je napędzić i grają naprawdę nieźle - bass jest głęboki (ale mógłby być głębszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), wysokie tony przyjemne (ale mogłyby być przyjemniejsze). Wyraźnie czuć, że słuchawki zostały stworzone go grania, a nie do słuchania muzyki (ale mogłyby być do słuchania też)... xD
  • Odpowiedz
Mireczki, robię #pokazzakupy.
Dziś odebrałam swoje zamowienie z x-kom. Są to najlepiej wydane pieniądze w moim życiu. #cebuladeals niesamowita.
Słuchawki niesamowicie grają, obecnie używam modelu JVC HA-KX100, moim zdaniem te od Lenovo mają lepszy bas. Ładny design, nie ma się do czego przyczepić.
Gwarancja rok.

Głośnik Bluetooth też jest dla mnie dużym zaskoczeniem. Robiłam testy, rozmawiałam z dużej odległości, machałam nim. Jakość rozmowy rewelacyjna. Odtwarzanie muzyki, to
ajzaofficial - Mireczki, robię #pokazzakupy. 
Dziś odebrałam swoje zamowienie z x-kom...

źródło: comment_B2QlaEBxPQkTxnQ5AP7mFFTo1EezyQrr.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cebulion: Podczas rozmowy jest bardzo dobrze. Może głupi test, ale na to wpadłam - szumy w tle (symulacja samochodu), czyli woda w kranie została świetnie wygłoszona. Jeszcze czekam na drugie zamowienie. Wtedy będę przesiąknięta cebulką do granic możliwości. :)
  • Odpowiedz
Hej @x-kom #xkom
Czy uważacie, że pisanie w ogłoszeniu, że ktoś dostanie wypłatę na czas jest normalne? To jest standard zapisany w prawie. Może jeszcze pracownik będzie mógł oddychać bez płacenia? A jak coś zginie to nikt nie dostanie wypłaty?

Taguje #pracbaza #praca #gorzkiezale #oswiadczenie #biednapolska #pytanie #czestochowa

PS. Jak by ktoś nie wierzył to:
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej #xkom !
Zrobicie jakąś lepszą cene na #meizu m2 ?
Ewentualnie może ktoś inny poleci jakieś alternatywne pewne źródło dla tego telefonu?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurde przypał, kupiłem laptop outlet w #xkom dell insparion 7559 15-6300/8gb/1TB/Win10 + 128SSD na m2. Zadowolony że mam nowy komputer do pracy. Fajna bryła, dobrze trzyma bateria. I tutaj zaczynają się schody bo nic więcej nie jest ok.WIFI rozłącza po około 30 minutach korzystania, inne sieci znikają. Zaktualizowałem wszystkie sterowniki, windows update, programy do pracy zainstalowane i pierwszy problem przy próbie odpalenia PS CC 2015 oryginalnego pierwszy blue screen: Kernel
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szary-w-Bieli z blue screenów można sporo się dowiedzieć. Poczytaj sobie o ich debugowaniu przy pomocy windbg. Jeśli to wina jakichś sterowników to powinno dać się wywnioskować, o które chodzi.
  • Odpowiedz
#xkom #lenovo
Przyszly sluchawki P855 z wczorajszej promocji. Jak za 26 zlotych moga byc, nadadza sie do roboty. Jakbym dal za nie oryginalna cene to bylbym w cholere smutny ;P
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach