#ups #kurier #gorzkiezale #pytanie #kiciochpyta #xkom

Mirki, czy ta sytuacja wydaje się dla was normalna?
W poniedziałek o godz. 16:39 kupiłem w sklepie x-kom (za pośrednictwem allegro) dość drogi sprzęt. Oczywiście od razu zapłaciłem przelewem. Miałem nadzieję, że na środę sprzęt będzie u mnie. Potwierdzenie wysłania towaru dostałem dopiero we wtorek o godz. 21:37. Nadzieje troche opadły bo w środę UPS pracował tylko do około 14 (dokładnie nie pamiętam). Czwartek - wiadomo, odpuszczam. Piątek - towaru dalej nie ma. A co widzę wchodząc w śledzenie przesyłki?

Zamówienie przetwarzane: Gotowe dla UPS
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KoCoKx: firma kurierska (gls dokładnie), z którą mamy umowę jako firma, paczki nadane 31.12 dostarcza dopiero w poniedziałek. Może w Twoim przypadku jest podobnie.
  • Odpowiedz
@Jurigag: nie znam sie, ale tez mi cos nie pasowalo w polaczeniu z etykietkami zarowek .. moze jednak pomylka o jedno 0 ? w taki badziew raczej ciezko uwierzyc..
  • Odpowiedz
@X-KOM: Zamówiłem u was laptopa w poniedziałek (wysyłka miała być w środę), dziś piątek a konsultant powiedział mi, że dziś bez szans na dostawę i prawdopodobnie jutro będzie. Wczoraj dzwoniłem i miał być dzisiaj (piątek) ok. 12. Jak jutro nie będzie to mnie szlag jasny trafi. Zdecydujcie się może zamiast owijać w bawełnę. A najlepsze, że w środę przy zamówieniu była informacja "CHCESZ OTRZYMAĆ JUTRO? ZAMÓW DZIŚ".
  • Odpowiedz
Ale x-kom to kutasiarze. Napisałem do nich żeby powiedzieli mi czy na ich stronie jest dostępny konkretny g751, i jak skorzystać z ich kodu na -200zł, nic nie odpisali ale za to na stronie zrobił się dostępny ale jakoś tak cena z 5599 skoczyła do 5999 ( ͡° ͜ʖ ͡°) #xkom #kutasiarz #oszukujo #gozkiezale
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem dysk twardy. Uruchamia się i działa poprawnie, jednakże okazało się, że nie jest kompatybilny z serwerem NAS i coś nie bangla. Kupiłem go przez internet w sklepie x-kom.pl i odebrałem osobiście w jednym z salonów. Czy w tym przypadku mogę odstąpić od umowy i pieniądze powinny być mi niezwłocznie zwrócone czy będę musiał na nie czekać? Płaciłem gotówką.

#pytanie #pomoc #zwrot #xkom #
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spierdzielił mi się laptop. Całe szczęście, że na gwarancji. Kupiłem go #xkom. Czy ktoś wie jak wygląda procedura naprawy gwarancyjnej? Miał ktoś do czynienia z serwisem #samsung ?

#pytanie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po pracy poszedłem do #xkom w Katowicach, żeby odebrać zamówione słuchawki. Stałem sobie spokojnie w kolejce, a przy jeden z kas była kobieta z około 14letnim synem. Odbierali komputer po serwisowaniu i okazało się, że był czyszczony. Kobieta spytała się, czy w takim razie przepadł im Norton antywirus i w odpowiedzi padło, że wystarczy zainstalować aplikację i zalogować się na konto stworzone przy aktywacji. Spojrzała wtedy na syna i z
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@yodaa1: jeszcze nie wczytywałem się w te punkty umowy, ale w sklepie powiedzieli mi, że ubezpieczenie obejmuje uszkodzenie wywołane przez właściciela, albo osobę upoważnioną do używania sprzętu, ale nie mieszkającą w jednym gospodarstwie domowym. Czyli pewnie połowa zgłoszeń jest oddalona przez to, że ktoś powie, że syn upuscil, żona zalała itd.
  • Odpowiedz
@bordeaux: Podaj nam, prosimy, Twój numer reklamacji/zgłoszenia. Sprawdzimy na jakim etapie jest Twoja sprawa i wrócimy do Ciebie z odpowiedzią. :-)
  • Odpowiedz
@X-KOM: Numer mojego zgłoszenia to RMA/17922/14. Widzę, że póki co status zgłoszenia to "Przyjęto do serwisu". Chodziło mi raczej o to ile średnio trwa rozpatrywanie takiego zgłoszenia - ustawowe dwa tygodnie, czy trochę mniej?
  • Odpowiedz
k---a, nie wytrzymam zaraz, wydalem dzisiaj 320pln na 8gb ram ddr3 sodimm kingstona 1600mhz (2 kosci), wkladam do lapka i okazuje sie, ze ni c---a nie pojdzie, wczesniej mialem taki setup jak na zdjeciu, co robic? mowia, ze w x-kom nie przyjmuja zwrotow k---a a mowil, ze nie bedzie problemow i powinna pasowac, NO JA P------E CHCE MOJE 8GB RAM K---A MAC DO C---A #laptopy #pytanie #xkom
v.....a - k---a, nie wytrzymam zaraz, wydalem dzisiaj 320pln na 8gb ram ddr3 sodimm k...

źródło: comment_wIhtEQrNuAobRIHKHGpC2uOnvdisXlI2.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam. Nie byłem pewien czy robić z tego znalezisko, więc napiszę tutaj. (Wykop przeglądam od 2-3lat, jedynie bardzo rzadko się loguję na konto).

Do rzeczy. Może mi ktoś pomoże.

Dnia 23 października zaczęły się problemy z moim laptopem (Y580, i5-3230, SSD (msata), HDD (sata) , mam go od 2013-10-21). Rano podnoszę klapę od laptopa, włączam Firefoxa, podziałał maks 5min po czym się zawiesił. Kombinacja ctrl+alt+delete nie działają, więc przycisnąłem włącznik, udało się. Wyłączył się. No to zadowolony go włączam, a tu czarny ekran po załadowaniu biosu, ewentualnie czarny ekran z białą myszką. Tryb awaryjny - zawiesza się na jednym pliku. Żeby za dużo nie pisać to na google na pewno znajdziecie moje 2 tematy z tym laptopem (chyba, że mogę podać to http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2917672.html + https://www.elvikom.pl/lenovo-y580-problem-z-wlaczeniem-czarny-ekran-t35304.html). W skrócie, próbowałem sformatować kilkoma systemami (oryg z uczelni), ale zawsze po formacie dysku SSD pliki na nim zostawały. Po kilku godzinach prób naprawy wyszło, że dysk SSD, który dokładał mi x-kom jest uszkodzony.

Dnia
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W zeszłym tygodniu kupiłem laptopa Dell Inspiron 7537. Ogólnie jestem zadowolony, i5 daje radę pomimo, iż jest to model niskonapięciowy, Geforce 750M pozwala mi grać w Shadow of Mordor w b. wysokich ustawieniach z 40-50 klatkami.

Jest jedno ale... WiFi...

W sąsiednim pokoju nie mam co liczyć na 80Mbs które na starym laptopie wyciągam bez większych problemów. Na Dellu zwykle wyciągam 30Mbs. Pełna prędkość jest tylko metr czy dwa od routera. W pokoju gdzie zasięg jest słaby, stary laptop wyciąga 20-30Mbs, nowy 0,5-2Mbs. Oczywiście kreski zasięgu na max, teoretyczna prędkość wg szczegółów połączenia to 300Mbs. Ech w serwisie powiedzieli że to "normalne działanie WiFi".

Wypełniłem
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzikaZlasu: ja oddałem w przeciągu tych 14 dni, więc xkom nie miał nic do gadania. Dzwoniłem wcześniej do serwisu della i mi jakiś pracownik powiedział, że to co opisuję to normalnie działanie wifi, więc nie ryzykowałem. Z resztą gdzieś na necie czytałem. że nawet w USA nie uznają tego jako usterki.

Najlepszą opcją dla ciebie wydaje się być kupienie innej karty sieciowej i jej wymiana. Można to zrobić bez zrywania
  • Odpowiedz
@bodzi_dzwunik: Ok, dzięki za odpowiedź. Troszku szukałam na necie i chyba kupię kartę wifi na usb. Boję się właśnie tego, że odeśle a serwis nie uzna tego jako usterkę. A po tym wszystkim laptop wróci do mnie w nie wiadomo jakim stanie. Bo poza tym wifi to mi się mocno podoba :-)
  • Odpowiedz
Mogę w sumie napisać na maila, ale tu jest prościej. Mam 2 pytania. Czy jakbym chciał zmienić dysk HDD na SSD w jakimś laptopie z waszej oferty to jesteście w stanie to zrobić i czy przy samodzielnej zmianie gwarancja nadal będzie obowiązywać? I najważniejsze, może macie jakiś kod rabatowy dla mirka bo zamierzam właśnie coś od was kupić na dniach ;)

#xkom @X-KOM:
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@X-KOM: Napisałem do was maila, ale chyba zlaliście trochę temat rabatu bo akurat na to pytanie w mailu nie dostałem odpowiedzi, a myślałem że coś specjalnego dla mirków macie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

edit; jakbyście szukali to mam taki sam mail jak login, skrzynka na gmailu.
  • Odpowiedz
#xkom #zakupy #kiciochpyta

Czy kupując w tym sklepie, ale wybierając odbiór osobisty taka transakcja traktowana jest jako sprzedaż internetowa i mam prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, czy jako zwykła i zwrot towaru to dobra wola sprzedawcy?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@X-KOM: Dzięki za informację.

Pytam, ponieważ chcę zakupić u was router, a z racji, że poprzedni zakup nie był trafiony, wolę się upewnić, czy jeśli ten nie będzie ok, to będę mógł towar oddać.

Może mi coś podpowiecie, jaki sprzęt kupić? W piątek odesłałem do sklepu (oleole) tp-link wrt4300, bo router fajny, ale co z tego, skoro zasięg wifi baaaardzo kiepski.

Potrzebuję router z portami gigabitowymi, złączem usb (printserver), oraz
  • Odpowiedz