Mirki, kupiłem 2 miesiące temu laptopa w X-KOM z dyskiem HDD, chciałbym wymienić go na SSD. Pojawia się pytanie o gwarancję, czy jeśli wymienię go sam nie strace gwarancji? Czy muszę po prostu zakupić dysk SSD w X-KOM'ie i tam oddać laptopa żeby mi go wymienili.

#laptopy #pcmasterrace #kiciochpyta #xkom
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@F0rT3hW1n: Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Niestety nie mamy wpływu na decyzje UCARE. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem ubezpieczeń - 34 377 00 40. Chcielibyśmy wyjaśnić sprawę.
Pozdrawiamy.
  • Odpowiedz
mirki podpowiedzcie mi,
kupiłem ponad 2 tygodnie temu komputer w #xkom. okazało się, że lewy control na klawiaturze jest wadliwy (lekko przekrzywiony i zacina się podczas korzystania - wciśnięty wraca po kilku sekundach dopiero), wróciłem po kilku dniach do salonu Xkom i wymieniłem go (we wtorek) na inny egzamplarz - okazuje się, że problem jest ten sam - Ctrl się zacina i nie chodzi płynnie..

wymiana po raz 2
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki
Chciałbym się spytać o ten pakiet z rozszerzoną gwarancją w x-komie. Mam tablet, w którym pękł ekran (z mojej winy) i czy nie będą robić kłopotu z naprawą? Na ich stronie jest napisane "przypadkowe uszkodzenia". Rozumiem, że nie mogę powiedzieć, że to ja, tylko np. kot?( ͡° ͜ʖ ͡°)
#xkom #komputery #gwarancja #cebuladeals #mirkopomoc #wiemzekijowotaguje
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rok temu wymieniłem stary dysk SSD na nowy. Wczoraj w łapki wpadł mi przypadkiem stary dysk - Kingston SSD Now V300 (120 GB).
- Po podłączeniu tylko tego dysku bootował jakiś stary windows, więc pliki na dysku się zachowały. Włączenie jednak się w efekcie nie powiodło, ani normalnie ani w awaryjnym.
- po odpaleniu konsoli z płyty i wpisaniu chkdsk /r wywaliło info, że wolumin zawiera przynajmniej jeden nieodwracalny błąd.
Da się coś jeszcze
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach