Projektor Overmaxa za 379zł w #xkom. LINKCena w niewiele wyższa niż projektory z ali. Warto za te cebuliony?
#komputery #projektor #projektory #telewizory
#komputery #projektor #projektory #telewizory
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
źródło: comment_wIhtEQrNuAobRIHKHGpC2uOnvdisXlI2.jpg
Pobierz2
Zaczyna sie piąty tydzien od przyjęcia na gwarancję, końca nie widac, zero informacji nt terminu.
zWykop.pl
Mirki, czy ta sytuacja wydaje się dla was normalna?
W poniedziałek o godz. 16:39 kupiłem w sklepie x-kom (za pośrednictwem allegro) dość drogi sprzęt. Oczywiście od razu zapłaciłem przelewem. Miałem nadzieję, że na środę sprzęt będzie u mnie. Potwierdzenie wysłania towaru dostałem dopiero we wtorek o godz. 21:37. Nadzieje troche opadły bo w środę UPS pracował tylko do około 14 (dokładnie nie pamiętam). Czwartek - wiadomo, odpuszczam. Piątek - towaru dalej nie ma. A co widzę wchodząc w śledzenie przesyłki?
Zamówienie przetwarzane: Gotowe dla UPS