Pracuje/pracował ktoś z Was w x-komie na dziale obsługi klienta? Jak wyglądał Wasz proces rekrutacji, pamiętacie jakieś konkretne pytania? Możecie napisać również jak wyglądała sama praca. Mam w poniedziałek rozmowę w kawiarni i jestem ciekawy jak to będzie wyglądać
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
87
X-KOM nie wysyła gry zamówionej niemal 2 lata temu nawet tydzień po premierze

Gra zamówiona prawie dwa lata temu, żeby tydzień po premierze nadal jej nie mieć. Taki preorder to tylko w XKOM!
z- 43
- #
- #
- #
- #
Pracuje/pracował ktoś z Was w x-komie na dziale obsługi klienta? Jak wyglądał Wasz proces rekrutacji, pamiętacie jakieś konkretne pytania? Możecie napisać również jak wyglądała sama praca. Mam w poniedziałek rozmowę w kawiarni i jestem ciekawy jak to będzie wyglądać
W mailach była informacja, że na miejscu zostaną dopełnione formalności, jednak niczego nie podpisywałem. Paczka została zabrana i tyle.
Próbowałem skontaktować się z FedEx, ale trafiam tylko na automatyczną sekretarkę, która nie odpowiada na pytania dotyczące tej sprawy. Numery telefonów, które znalazłem nie działają. Napisałem
Ale pewnie nie widać, że zabiera jakaś paczkę.
A nr przesyłki musisz dostać najpóźniej w chwili przekazania kurierowi. Kurier to nie automat, tu nie ma opcji nadania bez etykiety, a na etykiecie jest nr przesyłki.
Ps. Jest coś takiego jak podjazd z listem przewozowym, wtedy kurier ma etykietę ze sobą. Ale nakleja ją przy tobie.
Ps2. Przesyłka kurierska to przesyłka rejestrowana, czyli jest przyjmowana i wydawana za pokwitowaniem. Kurier
463
Afera X-Kom: Obity HW-Q990C. Sklep każe mi kłamać i wrobić kuriera.

Krótka historia o tym, jak @x-kom sprzedaje elektrośmieci jako sprzęt poleasingowy/outletowy, próbuje wrobić kuriera w uszkodzenia, a na koniec każe odsyłać ciężki gabaryt w rozdartym kartonie. TL;DR: Kupiłem flagowy soundbar Samsung HW-Q990C z outletu X-Kom.
z- 113
- #
- #
- #
- #
- #
- #
73
Kupiłem drukarkę w x-komie za 2199 zł. Dostawa FedEx.

I teraz zaczyna się kabaret. Najpierw dostaję od FedEx maila, że przesyłka została doręczona. Problem w tym, że nikt jej u mnie nie widział. Żadnego kuriera, żadnej paczki, nic. Po kontakcie z x-komem okazuje się, że przesyłkę rzekomo odebrała jakaś konkretna osoba.
z- 83
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki, mam biurko z #ikea (Malomrade: https://www.ikea.com/pl/pl/p/malomrade-biurko-gamingowe-typu-siedz-stoj-z-uchwytem-do-monitora-elektryczny-czarny-50585805/). Ma uchwyty VESA 100x100 na 3 #monitory o przekątnych do 27 cali.
Korzystam z #macbook Air M1, wkrótce planuję upgrade do M5 (Air/Pro). Głównym zastosowaniem jest praca biurowa i spotkania online. Mam już jeden monitor - czteroletni LG 27UP850-W 4K HDR.
1. Jakie pozostałe dwa monitory w rozsądnej cenie (do
Komputer za prawie 30 tysięcy złotych
Przecież to jakieś szaleństwo. W dodatku z marnym 64 GB ramu, jednym dyskiem SSD 2 TB, zintegrowaną kartą dźwiękową, zasilaczem zaledwie z certyfikatem GOLD i procesorem AMD ze średniej półki czyli AMD Ryzen™ 7 9800X3D? Nawet płyta główna ma chipset ze średniej półki. Czy to komputer, którego celem jest wyszukać idiotów którzy go
źródło: pr_2026_3_25_9_43_31_735_00
Pobierzhttps://www.x-kom.pl/p/1323289-karta-graficzna-nvidia-zotac-geforce-rtx-5080-solid-oc-white-16gb-gddr7-dlss4.html
#informatyka #komputery #technologia #kartagraficzna #nvidia #zakupy #sklepyinternetowe #xkom
źródło: 14982543_6_f
PobierzPonad tysiąc w kieszeni, a różnica w wydajności niewyczuwalna. Linkuje z allegro, bo na stronie xkomu niedostępna
Sony FE 35mm f/1.8 za 1870
Chyba bot im się zepsuł, bo jest używka za 1800 w alelombardzie na allegro
- 1
źródło: 1000016953
Pobierz- 0
#januszebiznesu
23
Normy x-komu, czyli laptop-grill za 3600 zł. Idealny na majówkę

Hej wszystkim, ku przestrodze dla każdego, kto planuje zakupy w x-kom. Chciałam się z Wami podzielić moją przygodą z reklamacją laptopa MSI, która trwa od dwóch miesięcy i pokazuje, jak wielka korporacja traktuje klienta, gdy sprzęt okazuje się wadliwy.
z- 31
- #
- #
- #
- #
- #
- #
AMD Ryzen 9 9950X3D
be quiet! Dark Rock ELITE 2x135mm
FSP/Fortron
- 1
- 1
X-kom nie miał zawyżonych cen bo w momencie kupna porównywałem z innymi sklepami.
Kupując stawiałem na uznane firmy i części wysokiej jakości bo komputer jest na 10 lat, a nie żadnej 5-6, gdzie potem go wymienię.
Nie uważam że przepłaciłem za cokolwiek. Chłodzenie procesora jest bardzo istotne, a chciałem mieć powietrzne najwyższej klasy.
Gdyby nie wziął dwóch dysków M.2 GEN. 5 po 4 TB każdy (a tylko jeden) i
35
Jak x-kom naprawia monitory: Odsyłanie zepsutego sprzętu i walka z Art. 560 KC

Chciałbym opisać sytuację, która spotkała mnie w sklepie x-kom, bo uważam, że takie praktyki powinny być publicznie piętnowane. Sprawa dotyczy monitora o wartości 3000 zł, w którym po raz drugi ujawniła się ta sama, istotna wada matrycy.Krótka chronologia:Monitor psuje się pierwszy raz serwis x-
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
źródło: image_2026-04-13_171109184
Pobierz4
Naklejka na matrycy monitora za 3500 zł
Reklamacja monitora w xkomieHej , zamówiłem kikka miesięcy temu monitor samsung oled na xkomie razem z pc z rtx 5090 i generalnie sprzętem tej klasy. Zauważyłem po jakimś czasie , że monitor ma pełno martwych pikseli i smugi , które mega rzucały się w oczy na ciemnym ekranie. No to postanowiłem
z- 1
- #
- 0
Poszła reklamacja do #xkom i zgłoszenie po kilku dniach jest zweryfikowane. Dostałem maila:
"Twój produkt jest objęty gwarancją producenta i dlatego prześlemy go do autoryzowanego serwisu, aby rozpatrzył zgłoszenie.
Zazwyczaj trwa to 14-21 dni roboczych, ale serwis producenta może przedłużyć ten czas. Dzieje się tak najczęściej, gdy serwis musi zamówić części do naprawy produktu.
Jak tylko otrzymamy informacje od






















źródło: images
Pobierz