Nie polecam zakupów na Xkom. Zamówiłem prawie 2 lata temu preoder Gothic remake na xboxa, dziś jest tydzień po premierze a ja gry nadal nie mam. Zwodzą mnie i twierdzą, że to wina dystrybutora i lada chwila będzie i wyślą. Od środy mieli wysyłać i jak widać nadal nie wysłane, ale za to mam od nich w aplikacji InPost kilkaset utworzonych etykiet (oczywiście żadna nie nadana). Także płacisz 2 lata wcześniej żeby
schreder - Nie polecam zakupów na Xkom. Zamówiłem prawie 2 lata temu preoder Gothic r...

źródło: images

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@schreder: xkom mocno podupadł jeśli chodzi o jakość świadczenia usług. Ja też ostatnie 3 zamówienia i zawsze jakiś problem. Z łezką w oku wspominam jak działali w 2016-2018 roku ()
  • Odpowiedz
#xkom #obslugaklienta #praca

Pracuje/pracował ktoś z Was w x-komie na dziale obsługi klienta? Jak wyglądał Wasz proces rekrutacji, pamiętacie jakieś konkretne pytania? Możecie napisać również jak wyglądała sama praca. Mam w poniedziałek rozmowę w kawiarni i jestem ciekawy jak to będzie wyglądać
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj o 12:25 kurier FedEx odebrał ode mnie zwrot do x-komu(laptop i mikrofon za około 7000 zł). Problem w tym, że nie dostałem żadnego potwierdzenia odbioru ani numeru przesyłki.

W mailach była informacja, że na miejscu zostaną dopełnione formalności, jednak niczego nie podpisywałem. Paczka została zabrana i tyle.

Próbowałem skontaktować się z FedEx, ale trafiam tylko na automatyczną sekretarkę, która nie odpowiada na pytania dotyczące tej sprawy. Numery telefonów, które znalazłem nie działają. Napisałem
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@SaintWykopek:
Ale pewnie nie widać, że zabiera jakaś paczkę.

A nr przesyłki musisz dostać najpóźniej w chwili przekazania kurierowi. Kurier to nie automat, tu nie ma opcji nadania bez etykiety, a na etykiecie jest nr przesyłki.
Ps. Jest coś takiego jak podjazd z listem przewozowym, wtedy kurier ma etykietę ze sobą. Ale nakleja ją przy tobie.

Ps2. Przesyłka kurierska to przesyłka rejestrowana, czyli jest przyjmowana i wydawana za pokwitowaniem. Kurier
  • Odpowiedz
✨️ Jakie monitory do biurka z IKEA dla MacBooka?
Mirki, mam biurko z #ikea (Malomrade: https://www.ikea.com/pl/pl/p/malomrade-biurko-gamingowe-typu-siedz-stoj-z-uchwytem-do-monitora-elektryczny-czarny-50585805/). Ma uchwyty VESA 100x100 na 3 #monitory o przekątnych do 27 cali.

Korzystam z #macbook Air M1, wkrótce planuję upgrade do M5 (Air/Pro). Głównym zastosowaniem jest praca biurowa i spotkania online. Mam już jeden monitor - czteroletni LG 27UP850-W 4K HDR.

1. Jakie pozostałe dwa monitory w rozsądnej cenie (do
mirko_anonim - ✨️ Jakie monitory do biurka z IKEA dla MacBooka? Ⓘ
Mirki, mam biurko z...

źródło:

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś mi powie jak można sprzedawać poniższy komputer za prawie 30 tysięcy złotych?

Komputer za prawie 30 tysięcy złotych

Przecież to jakieś szaleństwo. W dodatku z marnym 64 GB ramu, jednym dyskiem SSD 2 TB, zintegrowaną kartą dźwiękową, zasilaczem zaledwie z certyfikatem GOLD i procesorem AMD ze średniej półki czyli AMD Ryzen™ 7 9800X3D? Nawet płyta główna ma chipset ze średniej półki. Czy to komputer, którego celem jest wyszukać idiotów którzy go
radzioso532 - Ktoś mi powie jak można sprzedawać poniższy komputer za prawie 30 tysię...

źródło: pr_2026_3_25_9_43_31_735_00

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chcę mieć poniższą kartę graficzną. Jest przepiękna, bezgłośna, zajmuje aż 3,5 slota i kosztuje 5199 złotych na promocji. Mam nowy komputer, ale nadal starą RTX 3070, bo nie miałem pieniędzy na poniższą.

https://www.x-kom.pl/p/1323289-karta-graficzna-nvidia-zotac-geforce-rtx-5080-solid-oc-white-16gb-gddr7-dlss4.html

#informatyka #komputery #technologia #kartagraficzna #nvidia #zakupy #sklepyinternetowe #xkom
radzioso532 - Chcę mieć poniższą kartę graficzną. Jest przepiękna, bezgłośna, zajmuje...

źródło: 14982543_6_f

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#xkom ile się czeka na anulowanie zamówienia z xkom? Czekałem na wysyłkę od 8 maja, nie wysłali, anulowałem 2 dni temu, i dalej widnieje jako "oczekujące do anulowania" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierwszy raz trafiłem promkę w #xkom która rzeczywiście jest tańsza od konkurencji. #fotografia

Sony FE 35mm f/1.8 za 1870

Chyba bot im się zepsuł, bo jest używka za 1800 w alelombardzie na allegro
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem pół roku temu na x-kom komputer za 12 tysięcy złotych (wybierałem samodzielnie części do niego, który następnie mi złożyli). Sądziłem że wydałem majątek i wkrótce to samo ludzie będą mogli kupić dużo taniej. Natomiast teraz patrzę i dokładnie te same części w tym samym sklepie kosztują 15 tysięcy złotych.

AMD Ryzen 9 9950X3D

be quiet! Dark Rock ELITE 2x135mm

FSP/Fortron
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@majk3l: Komputer jest BEZGŁOŚNY z tym powietrznym chłodzeniem procesora za 500 złotych (i to nie tylko w trybie Windowsa, ale również podczas gier, a do tego procesor osiąga maksymalnie 85 stopni), a GPU kupiłem 3 lata temu, więc to jedyna część którą nie zmieniałem.
  • Odpowiedz
  • 1
@majk3l:
X-kom nie miał zawyżonych cen bo w momencie kupna porównywałem z innymi sklepami.
Kupując stawiałem na uznane firmy i części wysokiej jakości bo komputer jest na 10 lat, a nie żadnej 5-6, gdzie potem go wymienię.
Nie uważam że przepłaciłem za cokolwiek. Chłodzenie procesora jest bardzo istotne, a chciałem mieć powietrzne najwyższej klasy.
Gdyby nie wziął dwóch dysków M.2 GEN. 5 po 4 TB każdy (a tylko jeden) i
  • Odpowiedz

Mój Radeon RX 9070 XT Gaming OC 16GB GDDR6 wyzionął ducha po niecałym roku.
Poszła reklamacja do #xkom i zgłoszenie po kilku dniach jest zweryfikowane. Dostałem maila:
"Twój produkt jest objęty gwarancją producenta i dlatego prześlemy go do autoryzowanego serwisu, aby rozpatrzył zgłoszenie.
Zazwyczaj trwa to 14-21 dni roboczych, ale serwis producenta może przedłużyć ten czas. Dzieje się tak najczęściej, gdy serwis musi zamówić części do naprawy produktu.
Jak tylko otrzymamy informacje od
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach