Wypłata na koncie, polecam.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Tutanchanon
via Android- 1

blisher
- 1
@Tutanchanon: Przyszła kasa za kamienice?

Tutanchanon
- 0
@blisher i to ile
o lol dostałem 1900zł pensji xD #wyplata
- 0
@Czimchik: no legalne w umowie mam min 2100 nie ma podanego maximum, 400zł więcej dlatego sie dziwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wczoraj #wyplata. Podregulowałem wszystkie opłaty, zaległości, oddałem temu i temu, zatankowałem auto, jedną rzecz do pracy kupiłem i jedną dla siebie i ze wszystkiego mi 400 zł zostało. Co za życie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
czy jezeli nie wyplace z bankomatu pieniedzy przez ta funkcje SkyCash to srodki wroca na moje konto bitbay? Niby mam w miescie 3 bankomaty Euronet a zaden nie obsluguje funkcji SkyCash -.-
#bitbay #wyplata #euronet
#kryptowaluty
#bitbay #wyplata #euronet
#kryptowaluty
konto usunięte via Android
- 1
@michal-perepeczko napisz do bitbay ticketa po tych 48h
1
Dzień świra - Temat muzyczny

Muzyka z filmu Marka Koterskiego ,,Dzień świra", konkretnie z fragmentu o wypłacie :)
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
4
Podwyżka płacy minimalnej od 2018 r.

Od 1 stycznia 2018 roku pracowników otrzymujących minimalne wynagrodzenie za pracę czeka kolejna podwyżka. Płaca minimalna wyniesie wtedy 2100 złotych. To o 5% i jednocześnie o 100 złotych więcej niż obecnie. Z początkiem roku wzrośnie też minimalna stawka godzinowa z 13 do 13,70 zł dla...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
konto usunięte via Android
- 6
Z takich fajnych rzeczy #czujedobrzeczlowiek to jak dziś wstałem rano to zobaczyłem komunikat na telefonie "Zarejestrowano nowy przelew" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pracbaza #matkiboskiejpienieznej #wyplata
#pracbaza #matkiboskiejpienieznej #wyplata
- 4
@Herbatazrumem na dwa razy. Od rana chodzę z bananem na ryju ale jednocześnie smutłem na myśl ze muszę zrobić kilka przelewów pod wieczór i zniknie milion monet.
@gumpa_bobi: Mam tak za każdym razem(i pewnie każdy) jak mi schodzi co miesiąc za rachunki, na konto oszczędnościowe, i nagle z dużej kwoty robi się dużo mniejsza ;p
W tym miesiącu wyjątkowo wcześnie. Teraz oby do 20. i premii świątecznej =).
#wyplata #tylewygrac #swietapolskie #pracbaza
#wyplata #tylewygrac #swietapolskie #pracbaza
źródło: comment_W1bf2u0mVI2u6XJ7MYpBXlQ2xlH0Cuz4.jpg
Pobierz#kryptowaluty #btc #wyplata #bittrex #bitbay Mirki chciałbym wypłacić BTC w złotówkach, BTC mam na bittrexie a wypłatę chciałbym zlecić na bitbay. Czy mogę zrobić przelew bezpośrednio między giełdami czy lepiej zrobić to przez swój portfel? I ile taka transakcja może trwać?
8
Dzień Świra - wypłata

To ten szczególny dzień w miesiącu, czy u Was Mirki i Mirabelki jest podobnie?
z- 0
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Maglev lamusie
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@monte_rosa: koniecznie musisz dzis wszystko p-----------ć
konto usunięte via iOS
- 1
@monte_rosa: pamiętaj, żeby kupić mamie jakiś prezent :)
Czołem Mirki,
opublikowaliśmy kolejny tekst o zarobkach w IT. Tym razem o benefitach w 2017 roku. ( ͡° ͜ʖ ͡°
opublikowaliśmy kolejny tekst o zarobkach w IT. Tym razem o benefitach w 2017 roku. ( ͡° ͜ʖ ͡°
Tl;dr
W przedstawionym demo, jak zwykle, trzy tabelki dotyczące rzeczy - w mojej opinii - powszechnie wiadomych:
- czas pracy elastyczny (tzn zwykle przychodzisz do pracy między x-y i zostajesz 8 godzin)
- branża it ma dofinansowania do nauki
- zestawienie jakie benefity ludzie z branży dostają
Reszta za 5.5k PLN (+vat) :)
W przedstawionym demo, jak zwykle, trzy tabelki dotyczące rzeczy - w mojej opinii - powszechnie wiadomych:
- czas pracy elastyczny (tzn zwykle przychodzisz do pracy między x-y i zostajesz 8 godzin)
- branża it ma dofinansowania do nauki
- zestawienie jakie benefity ludzie z branży dostają
Reszta za 5.5k PLN (+vat) :)
@Oo-oO: dzięki za tldr
- 2
- 2
@Altru: zostań #programista15k - to dopiero boli...
konto usunięte via Android
- 1
@svr_ Jesli przyjdzie...
- 3
@WuDwaKa: Kumpel w UK robi, to appkę sobie prostą do tego napisał. Po miesiącu wyszło mu, że go na godzinach robią i to grubo... Upomniał się i agencja go wywaliła :)
- 2
@kotekniecnotek: A to nie jest zboczenie, ja właśnie też robię zdjęcie nowego grafiku z początku miesiąca i z podsumowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)















