Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

MouzzMaker
- 4
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 10
Czekam na święto Matki Boskiej Pieniężnej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wyplata #mbank @ZespolmBanku #poniedzialek #pracbaza
#wyplata #mbank @ZespolmBanku #poniedzialek #pracbaza
źródło: comment_ghxb4eV4P1RXBHUepsfzRStZO8ZPbzsM.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jak to jest z kwota zarobków brutto netto w Czechach? Weźcie ten kalkulator z linka, dajcie sobie 4 dzieci i zobaczcie, że kwota netto jest wyższa niż brutto. Zaś przy 0 ilości dzieci, zabierają z wypłaty aż ponad 40%
Jak oni maja skonstruowane te pensje i podatki?
[KALKULATOR CZECHY](https://www.finance.cz/dane-a-mzda/kalkulacky-a-aplikace/mzdovy-kalkulator/?rozsirena=0&hruba_mzda=21600&pocet_deti=4&invalidita_ztp=0&deti_ztp=0&dite_ztp_1=0&dite_ztp_2=0&dite_ztp_3=0&dite_ztp_4=0&dite_ztp_5=0&invalidita=0&invalidita3=0&ztp=0&student=0&sluz_auto=&duch_stud_mat=0&_submit=Spoč%C3%ADtat&vysledek=1&do=application-payRoll-submit)
#praca #pracbaza #pensja #wyplata #zarobki #prawo #czechy #
Jak oni maja skonstruowane te pensje i podatki?
[KALKULATOR CZECHY](https://www.finance.cz/dane-a-mzda/kalkulacky-a-aplikace/mzdovy-kalkulator/?rozsirena=0&hruba_mzda=21600&pocet_deti=4&invalidita_ztp=0&deti_ztp=0&dite_ztp_1=0&dite_ztp_2=0&dite_ztp_3=0&dite_ztp_4=0&dite_ztp_5=0&invalidita=0&invalidita3=0&ztp=0&student=0&sluz_auto=&duch_stud_mat=0&_submit=Spoč%C3%ADtat&vysledek=1&do=application-payRoll-submit)
#praca #pracbaza #pensja #wyplata #zarobki #prawo #czechy #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@neevamot: 1300 na umowie o dzieło xD
- 0
- 0
- 1
@wkoloprzegrywy zapytaj sie swojej matki
Zawsze gdy dziesiątego przychodzi moja wypłata (ʘ‿ʘ)
#heheszki #wyplata #kasa #pieniadze #piatekpiateczekpiatunio
#heheszki #wyplata #kasa #pieniadze #piatekpiateczekpiatunio

konto usunięte via iOS
- 2
Ciekawy jestem jakie ludzie mają w danej chwili priorytety.
Dostajesz kwotę, którą MUSISZ wydać w ciągu jednej doby. Co to będzie?
a) 100zł
b) 1 000zł
c) 10 000zł
d) 100 000zł
Dostajesz kwotę, którą MUSISZ wydać w ciągu jednej doby. Co to będzie?
a) 100zł
b) 1 000zł
c) 10 000zł
d) 100 000zł
@ambitnyleniuch93: a) bitcoiny b) bitcoiny c) bitcoiny d) bitcoiny
- 1
- 1
- 3
Mirki zupełnie poważne pytanie - co zrobić, gdy w umowie o pracę masz jasno napisane, że wynagrodzenie będzie wypłacane przelewem na rachunek bankowy nie później niż do 5-go dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, za który wypłacane jest z dołu wynagrodzenie, ale ono nigdy nie jest w terminie wypłacane ?
Szef, a jednocześnie właściciel małej firmy zawsze przelewy robi osobiście i nigdy nie chce tego nikomu zlecić, bo nie ma zaufania. Ale
Szef, a jednocześnie właściciel małej firmy zawsze przelewy robi osobiście i nigdy nie chce tego nikomu zlecić, bo nie ma zaufania. Ale
@Gosc321 jak coś, to pamiętaj, że nieterminowo wypłacane wynagrodzenia może być podstawą do zwolnienia się bez zachowania okresu wypowiedzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)
Teoretycznie skoro pracodawca nie przestrzega warunków umowy to Ty też nie musisz bo umowa i tak nie jest respektowana. Więc zamiast pracować 8h pracuj 7
Mam kupon od maxi pizza w wawie jak będziesz chciał :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 12
- 2
@Merkava: Czokoszoki.
@Merkava: może zegarek victorinox i.n.o.x titanium pomarańczowy, o taki: https://www.watchreport.com/victorinox-swiss-army-titanium-inox-watch-review/
- 7
#pierwszymiesiaca #polak a #wyplata
Dosyć tego, koniec wiecznego odkładania.
W tym miesiącu postanowiłem zaszaleć i wydałem wszystkie swoje pieniądze na podróże.
Kupiłem sobie miesięczny.
Dosyć tego, koniec wiecznego odkładania.
W tym miesiącu postanowiłem zaszaleć i wydałem wszystkie swoje pieniądze na podróże.
Kupiłem sobie miesięczny.
Hej, Mirki powiedzcie mi, czy 2 670,75 zł netto na stanowisku operatora tokarki CNC, czy to dużo? Biorąc pod uwagę, że nie mam żadnego doświadczenia na tym stanowisku, nie mam też ukończonej szkoły, kursów CNC.
P.S.
Jest możliwość zrobienia nadgodzin, przy 2 dniach dodatkowych, pensja wzrasta do 2 970 na rękę.
#pracbaza #zarabiam #wyplata #operatorcnc #chwalesie
P.S.
Jest możliwość zrobienia nadgodzin, przy 2 dniach dodatkowych, pensja wzrasta do 2 970 na rękę.
#pracbaza #zarabiam #wyplata #operatorcnc #chwalesie
konto usunięte via iOS
- 5
@Berkel_88: biorąc pod uwagę to ze nie masz doświadczenia, ukończonej szkoły i kursów dotyczących tego w czym masz być dobry to zajebista pensja.





























źródło: comment_P3lPg6QLBEDO2noJhCX60qaSyx8WUrkm.jpg
Pobierz