via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#bordo nie jest elitą. Elitą są pomarańczki które kiedyś były bordo. Uśpione w czeluściach monotonii znają każdy zakątek wykop.pl, każdy tag i każda aferę. Są tym samym co Nokia 3310 dla Smartfonów. Niby nie mają nic a jednak budzą respekt.
#wykop #przemyslenia #wpiszdupy #mirko
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jarezz: Ciekawe jak to będzie jesienią. Jeśli wrócą certyfikaty w krajach zachodnich, to potem i tak każdy kraj wprowadza niejako swoje zasady jego honorowania - jak było z Niemcami i Austrią, które i tak po swojemu liczyły, czy certyfikat jest ważny i osoby, które w Polsce świeciły się na zielono, tam wychodziły na czerwono i nie było zmiłuj.

Ale bądźmy dobrej myśli - może ogólnie ten cyrk certyfikatowy już nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Chcesz sobie zrobić herbatę a ludzie cukier wykupili. Żyjemy w głupim społeczeństwie. Jak Łukaszenka powie że zabiera kartofle to sami się wykończycie bo się staranujecie i podeptacie biegnąc po nie. Nawet inflacja i Covidy Was tak nie zdziesiątkują jak własna chciwość i głupota. Chytra baba z Radomia się chowa przy Was. Co za kraj, co za tępe społeczeństwo
#pis #po #cukier #wpiszdupy #zalesie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Fabia 1.2 HTP. Brak mocy przy dodawaniu gazu (zero reakcji)
Okazało się że czujnik stopu zrobił zwarcie i dawał błędny sygnał do przepustnicy która blokowała dodawanie gazu.
Tak oto hamulce zrobiły awarie gazu. Dla mnie jako laika to WTF

#mechanikasamochodowa #zalesie #wpiszdupy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamiętam jak w 2013 zawitałem do Wrocławia na imprezę audio city w browarach mieszczańskich. Po 6 godzinnej podróży pkp skosztowałem polecanego lokalnego speciału, czyli knyszę na dawnym pks. 2 razy po niej rzygałem ale imprezę wspominam zajebiście. Narodziła się moja miłość do tego z-------o miasta i od 2014 jestem jego mieszkańcem. Nienawidzę tego miasta dlatego jest mi tu dobrze. Pozdrawiam.
#wroclaw #wpiszdupy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@d1ck: w przegrywie nie chodzi o problem tak jak kiedyś tylko o zasłanianie swojego Black pila, mizoginii i bardzo często skrajnie prawicowych poglądów.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rezydenttomek: a skąd ty wiesz co oni rozumieją pod pojęciem przebudowy wojska. Może chodzić o nasranie sprzętu, i zabezpieczanie tyłów, jak my wjedziemy na Białoruś. O tym właśnie mówie, że nie ma żadnych konkretów. Gdyby chodziło o wieloletnie programy modernizacji i szkoleń, to nasi władcy, by o tym gadali na lewo i prawo.
  • Odpowiedz
Wczoraj różowa przeglądała dla "beki" komentarze pod zdjeciami Katarzyny Cichopek. Dominują w nich głównie od kobiet, ale także od #spermiarz kwiatki typu:
trzymaj się, to Twój wybór, po co tyle hejtu, kobieta też ma prawo być szcześliwa. życze wytrwałości w tak trudnym okreie itp.
K--w..a dokąd ten świat zmierza. Trudne czasy to są na Ukrainie gdzie giną setkami ludzie, a nie dla Paniusi co żyje w bogactwie i na każdym
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#eldenring
Jakieś sugestie czym mógłbym posyłać wrogów do piachu?
Gram pod FTH (70), teraz powoli dokładam do DEX (obecnie 30)
czego bym nie spróbował to zawsze z pokorą wracam do 2x NIGHTRIDER FLAIL (oba już ponad +20, Flame+Sacred).
próbowałem:
- HALO SCYTHE (+9) - wygląda pokracznie, moveset mi nie pasuje, tylko atak specjalny coś wnosi więc lipa,
Dwudziestydrugi - #eldenring 
Jakieś sugestie czym mógłbym posyłać wrogów do piachu?...

źródło: comment_1651043317tuzDB4JTmLoVyJ5VjdPCH6.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oglądam po raz kolejny "No Time To Die", a nawet wystroilem się w jeden z rekwizytów. Jestem ofiarą Bondowskiego marketingu i tego nie kryję. Na przekór purystom uważam, że filmy z Craigiem to najlepsze co się przydało tej serii. Skyfall to majstersztyk pod każdym względem.
#wpiszdupy #zegarki #zegarkiboners #jamesbond #hobby
chiefeng - Oglądam po raz kolejny "No Time To Die", a nawet wystroilem się w jeden z ...

źródło: comment_1649622955IjzBHhRSmS8bnc6kYcIOlF.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mieszkajac w Polsce od kilku miesiecy zauwazylem, ze jedynym problemem polskiego rynku #nieruchomosci jest tak naprawde to, ze sporo Polakow po prostu duzo oszczedza i ma potezne zasoby oszczednosci na kontach co jest rezultatem rozgrzanej do czerwonosci gospodarki polskiej (w tym rynku pracy).

W #uk wiekszosc znajomych (my rowniez) nasze zarobki wydawalismy na biezace rachunki, kredyt hipoteczny, kredyt na samochod, jakis wyjazd za granice od czasu do czasu,
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PowrotnikPolska: Brawo, odkryłeś że bycie lepiej zarabiającym w biedniejszym kraju daje dużo więcej niż bycie taką osobą w bogatszym kraju

A dla najniższej warstwy społecznej jest dokładnie na odwrót
  • Odpowiedz