Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Mistrzrozkimnki
- 1
#bordo nie jest elitą. Elitą są pomarańczki które kiedyś były bordo. Uśpione w czeluściach monotonii znają każdy zakątek wykop.pl, każdy tag i każda aferę. Są tym samym co Nokia 3310 dla Smartfonów. Niby nie mają nic a jednak budzą respekt.
#wykop #przemyslenia #wpiszdupy #mirko
#wykop #przemyslenia #wpiszdupy #mirko

asdfghjkl
via iOS- 1
@grzesiek23Gda: Bordo po prostu spamuja wykopalisko najczesciej politycznymi wysrywami. Mirko nie ma wplywu na ranking

konto usunięte
- 2
@grzesiek23Gda: zielonki są elitą. są pogardzane, ale nie tracą szacunku do samego siebie.
Ostatnio pytałem jak przedłużyć certyfikat #szczepienia #covid bo kończył mi się 22.08. Ostatnio eszedlemyw #mobywatel i zaktualizowałem dane. Certyfikat z automatu przedłużony został do 20/04/2024
#ciekawostki #koronawirus #wpiszdupy #oswiadczeniezdupy #pewnienikogotonieobchodzi
#ciekawostki #koronawirus #wpiszdupy #oswiadczeniezdupy #pewnienikogotonieobchodzi
- 2
@jarezz: Ciekawe jak to będzie jesienią. Jeśli wrócą certyfikaty w krajach zachodnich, to potem i tak każdy kraj wprowadza niejako swoje zasady jego honorowania - jak było z Niemcami i Austrią, które i tak po swojemu liczyły, czy certyfikat jest ważny i osoby, które w Polsce świeciły się na zielono, tam wychodziły na czerwono i nie było zmiłuj.
Ale bądźmy dobrej myśli - może ogólnie ten cyrk certyfikatowy już nie
Ale bądźmy dobrej myśli - może ogólnie ten cyrk certyfikatowy już nie
Chcesz sobie zrobić herbatę a ludzie cukier wykupili. Żyjemy w głupim społeczeństwie. Jak Łukaszenka powie że zabiera kartofle to sami się wykończycie bo się staranujecie i podeptacie biegnąc po nie. Nawet inflacja i Covidy Was tak nie zdziesiątkują jak własna chciwość i głupota. Chytra baba z Radomia się chowa przy Was. Co za kraj, co za tępe społeczeństwo
#pis #po #cukier #wpiszdupy #zalesie
#pis #po #cukier #wpiszdupy #zalesie
konto usunięte via Android
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
@grzesiek23Gda: kto normalny pije herbate z cukrem xD
Nie umiem w życie.
#wpiszdupy
#wpiszdupy
Fabia 1.2 HTP. Brak mocy przy dodawaniu gazu (zero reakcji)
Okazało się że czujnik stopu zrobił zwarcie i dawał błędny sygnał do przepustnicy która blokowała dodawanie gazu.
Tak oto hamulce zrobiły awarie gazu. Dla mnie jako laika to WTF
#mechanikasamochodowa #zalesie #wpiszdupy
Okazało się że czujnik stopu zrobił zwarcie i dawał błędny sygnał do przepustnicy która blokowała dodawanie gazu.
Tak oto hamulce zrobiły awarie gazu. Dla mnie jako laika to WTF
#mechanikasamochodowa #zalesie #wpiszdupy
@paaszczaktaxi: no fajne na początek przygody z numizmatyką, może złapiesz zajawkę :P
- 0
@PorzeraczParuwek: kilka monet trafi do kolekcji, reszta pójdzie dalej w świat.
Pamiętam jak w 2013 zawitałem do Wrocławia na imprezę audio city w browarach mieszczańskich. Po 6 godzinnej podróży pkp skosztowałem polecanego lokalnego speciału, czyli knyszę na dawnym pks. 2 razy po niej rzygałem ale imprezę wspominam zajebiście. Narodziła się moja miłość do tego z-------o miasta i od 2014 jestem jego mieszkańcem. Nienawidzę tego miasta dlatego jest mi tu dobrze. Pozdrawiam.
#wroclaw #wpiszdupy
#wroclaw #wpiszdupy
@selectGwiazdkaFromTabelka: Wrocław jest jak dziecko z Zespołem Downa – należy kochać, nie należy porzucać, ale nie należy mieć nadziei, że wyzdrowieje. Innymi słowy: Wrocław jest jak Polska.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wróciłem do domu nie wiem po co #wpiszdupy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@d1ck: w przegrywie nie chodzi o problem tak jak kiedyś tylko o zasłanianie swojego Black pila, mizoginii i bardzo często skrajnie prawicowych poglądów.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@pol-scot: Co chłop od razu cała historie napisał w ogole XD
- 6
@Spikesword: ja pier..lę, głupszyś niż myślałem...
Chciałeś kiedyś zarządzać, zarządzasz, chciałeś awans, masz awans.
Spodziewałem się że bycie kierownikiem bywa przpier#$$e
Ale nie że aż tak...
Mimo wszystko jest w tym coś wciągającego
#pracbaza #niepopularnaopinia #wpiszdupy
Spodziewałem się że bycie kierownikiem bywa przpier#$$e
Ale nie że aż tak...
Mimo wszystko jest w tym coś wciągającego
#pracbaza #niepopularnaopinia #wpiszdupy
@grzesiek23Gda: No No zobaczymy za rok xD
@grzesiek23Gda: Zryja, za pare miesięcy przestaniesz się tym jarac a zaczniesz nienawidzić.
- 92
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 23
- 13
@rezydenttomek: a skąd ty wiesz co oni rozumieją pod pojęciem przebudowy wojska. Może chodzić o nasranie sprzętu, i zabezpieczanie tyłów, jak my wjedziemy na Białoruś. O tym właśnie mówie, że nie ma żadnych konkretów. Gdyby chodziło o wieloletnie programy modernizacji i szkoleń, to nasi władcy, by o tym gadali na lewo i prawo.
Wczoraj różowa przeglądała dla "beki" komentarze pod zdjeciami Katarzyny Cichopek. Dominują w nich głównie od kobiet, ale także od #spermiarz kwiatki typu:
trzymaj się, to Twój wybór, po co tyle hejtu, kobieta też ma prawo być szcześliwa. życze wytrwałości w tak trudnym okreie itp.
K--w..a dokąd ten świat zmierza. Trudne czasy to są na Ukrainie gdzie giną setkami ludzie, a nie dla Paniusi co żyje w bogactwie i na każdym
trzymaj się, to Twój wybór, po co tyle hejtu, kobieta też ma prawo być szcześliwa. życze wytrwałości w tak trudnym okreie itp.
K--w..a dokąd ten świat zmierza. Trudne czasy to są na Ukrainie gdzie giną setkami ludzie, a nie dla Paniusi co żyje w bogactwie i na każdym
@Kent_Brith: albo to co Antka. Zdradzała, oszukiwała i jeszcze "ma prawo być szczęśliwa?" no prawo ma ale może nie w ten sposób...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#eldenring
Jakieś sugestie czym mógłbym posyłać wrogów do piachu?
Gram pod FTH (70), teraz powoli dokładam do DEX (obecnie 30)
czego bym nie spróbował to zawsze z pokorą wracam do 2x NIGHTRIDER FLAIL (oba już ponad +20, Flame+Sacred).
próbowałem:
- HALO SCYTHE (+9) - wygląda pokracznie, moveset mi nie pasuje, tylko atak specjalny coś wnosi więc lipa,
Jakieś sugestie czym mógłbym posyłać wrogów do piachu?
Gram pod FTH (70), teraz powoli dokładam do DEX (obecnie 30)
czego bym nie spróbował to zawsze z pokorą wracam do 2x NIGHTRIDER FLAIL (oba już ponad +20, Flame+Sacred).
próbowałem:
- HALO SCYTHE (+9) - wygląda pokracznie, moveset mi nie pasuje, tylko atak specjalny coś wnosi więc lipa,
źródło: comment_1651043317tuzDB4JTmLoVyJ5VjdPCH6.jpg
PobierzNie zgadzam się, akurat na wyglądzie to ja się znam.
( ͡° ͜ʖ ͡°) moja obecna postać:
( ͡° ͜ʖ ͡°) moja obecna postać:
źródło: comment_1651048184wEhOhXyfiMNVXeodeMlwpg.jpg
Pobierz- 2
zbroja z husarskim oskrzydleniem
@Dwudziestydrugi: z początku też takim trochę "polakiem na wakacjach" grałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) po pogrobnie biegałem w kubotach i dresie z jakąś miedzianą rurką od kaloryfera w łapie i owinięty ręcznikiem plażowym w stylu lajkonika, jedynie wąsów zabrakło do kompletu
źródło: comment_1651051847uJ5HAg5jlWVfS7EutDpBhW.jpg
PobierzOglądam po raz kolejny "No Time To Die", a nawet wystroilem się w jeden z rekwizytów. Jestem ofiarą Bondowskiego marketingu i tego nie kryję. Na przekór purystom uważam, że filmy z Craigiem to najlepsze co się przydało tej serii. Skyfall to majstersztyk pod każdym względem.
#wpiszdupy #zegarki #zegarkiboners #jamesbond #hobby
#wpiszdupy #zegarki #zegarkiboners #jamesbond #hobby
źródło: comment_1649622955IjzBHhRSmS8bnc6kYcIOlF.jpg
Pobierz- 3
@chiefeng świetny zegarek, jeden z moich ulubionych
Mieszkajac w Polsce od kilku miesiecy zauwazylem, ze jedynym problemem polskiego rynku #nieruchomosci jest tak naprawde to, ze sporo Polakow po prostu duzo oszczedza i ma potezne zasoby oszczednosci na kontach co jest rezultatem rozgrzanej do czerwonosci gospodarki polskiej (w tym rynku pracy).
W #uk wiekszosc znajomych (my rowniez) nasze zarobki wydawalismy na biezace rachunki, kredyt hipoteczny, kredyt na samochod, jakis wyjazd za granice od czasu do czasu,
W #uk wiekszosc znajomych (my rowniez) nasze zarobki wydawalismy na biezace rachunki, kredyt hipoteczny, kredyt na samochod, jakis wyjazd za granice od czasu do czasu,
@PowrotnikPolska: Brawo, odkryłeś że bycie lepiej zarabiającym w biedniejszym kraju daje dużo więcej niż bycie taką osobą w bogatszym kraju
A dla najniższej warstwy społecznej jest dokładnie na odwrót
A dla najniższej warstwy społecznej jest dokładnie na odwrót
- 31
Czekam na sprowadzenie mnie na ziemie
źródło: comment_1647592061IBoU7v6MJk4gXvCh6ZSCX6.jpg
Pobierz




























