Kiedy wojsko wystraszone reakcją Błaszczaka wpuszcza białoruskie śmigłowce na teren Polski, Morawiecki opowiada o tym, że Łukaszenka czeka na powrót Tuska.

Tymczasem 7 lat temu, Morawiecki jako pierwszy od 4 lat tak ważny polityk z zachodu jedzie do Mińska i mówi:

- Zdecydowanie chcemy, by współpraca opłacała się obu stronom. Nam dobrze są znane problemy związane z transformacją. Przeszliśmy przez to. Dobrze rozumiemy, jaką drogę musicie przejść i co w związku z
Pobierz czlowiekbutelka - Kiedy wojsko wystraszone reakcją Błaszczaka wpuszcza białoruskie śm...
źródło:
@czlowiekbutelka: wszystko co pis zarzucał platformie sami naprawdę zrobili.
Drogie paliwo? Check.
Nowe podatki? Check.
Nepotyzm, kolesiostwo? Check.
Słaba pozycja w UE? Check.
Kontakty z ruskmi? Check.

Można tak w kółko.
A teraz rząd pis zarzuca teraz Niemcom uzależnienie się od ruskich i ciche ich wspieranie. Skoro wcześniej to były zarzuty bez pokrycia żeby przykryć swoje machlojki to czemu teraz ma być inaczej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aarahon: PiS robi dokładnie odwrotnie to co mówi. Najlepszy przykład rolników - minister powiedział żeby zboża nie sprzedawać bo podrożeje - zaraz po tym cena spadła poniżej granicy opłacalności.
Widzę, że gdy się wrzuca twarde fakty i twarde cytaty to chęci trolli do dyskusji brakuje, oni poruszają się tylko w przestrzeni niedomówień i sugestii...
Jedna trzecia Amerykanów poparła wysłanie amerykańskich żołnierzy na Ukrainę

Według sondażu Redfield & Wilton Strategies zleconego przez Newsweek, 31% amerykańskich wyborców popiera lub zdecydowanie popiera wysłanie jednostek wojskowych na pola bitew na Ukrainie. Nieco więcej - 34% - sprzeciwia się takiemu pomysłowi. Około jedna czwarta respondentów ani jej nie popiera, ani nie sprzeciwia się jej. Nieco mniej niż 10% nie ma zdania na ten temat.

#ukraina #usa #wojna #rosja
@volodia: a co mnie to obchodzi? Obowiązkiem państwa jest zapewnić obywatelowi bezpieczeństwo. Armia sobie bara bara w czasach pokoju więc nie w czasie wojny zapier#ala wspierana przez ochotników.

Osoby prawdziwie zdeterminowanej żeby nie walczyć nikt do walki nie zmusi. Oprócz sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia moich bliskich nie ma takiej wartości za którą ryzykowałbym życie.

Do walki zapraszam tych którzy w tym kraju osiągają największe profity. Oni mają o co