Tymczasem 7 lat temu, Morawiecki jako pierwszy od 4 lat tak ważny polityk z zachodu jedzie do Mińska i mówi:
- Zdecydowanie chcemy, by współpraca opłacała się obu stronom. Nam dobrze są znane problemy związane z transformacją. Przeszliśmy przez to. Dobrze rozumiemy, jaką drogę musicie przejść i co w związku z
- mecenassrenas
- TenXen47
- marcysia025
- mango2018
- szef_foliarzy
- +1 innych




























#ukraina #rosja #wojna