Oto, jak moderacja wykopu wspiera fejkowe manipulacje kacapskich trolli, nawet w momencie dostarczenia im linków w zgłoszeniach do prawdziwych informacji:
- https://dorzeczy.pl/kraj/466722/pomoc-dla-ukrainy-polska-zakupila-500-akumulatorow-tesli.html
- https://energetyka24.com/oze/wiadomosci/polska-dostarczyla-ukrainie-potezne-baterie-tesli-do-zasilania-szkol-i-przychodni
- https://www.money.pl/gospodarka/polska-kupila-ukrainie-500-akumulatorow-tesli-beda-zasilac-szpitale-i-szkoly-6925830384163808a.html
- https://mundurowe.info/wiadomosci/polska-kupila-ukrainie-500-akumulatorow-tesli-beda-zasilac-szpitale-i-szkoly/208947/
- https://tvmn.pl/Polska-kupila-Ukrainie-500-akumulatorow-Tesli-Beda-zasilac-szpitale-i-szkoly-3351a
- https://www.pravda.com.ua/eng/news/2023/07/31/7413616/
- https://www.tysol.pl/a107946-polska-kupila-ukrainie-500-poteznych-akumulatorow#:~:text=Polska%20kupi%C5%82a%20Ukrainie%20508%20sztuk%20Tesla%20Powerwall%2C%20ogromnych,tys.%20dzia%C5%82aj%C4%85cych%20na%20system%C3%B3w%20Starlink%20przekaza%C5%82a%20w%20ub.r..
- https://kresy.pl/wydarzenia/polska-kupila-ukrainie-500-akumulatorow-tesla-powerwall/
- https://pch24.pl/polska-zakupila-dla-ukrainy-508-akumulatorow-tesla-powerwall-za-ponad-20-mln-zl-kijow-dziekuje-wpisem-na-telegramie/
- https://www.gramwzielone.pl/magazynowanie-energii/20154999/polska-kupila-kilkaset-magazynow-energii-dla-ukrainy
- https://nczas.com/2023/08/03/tesla-dla-ukrainy-za-ponad-20-mln-zl-polska-dostala-podziekowania-na-telegramie/
#ukraina #wojna #wykop #moderacja #bekazpodludzi #bekazlewactwa
Pobierz n.....t - Oto, jak moderacja wykopu wspiera fejkowe manipulacje kacapskich trolli, na...
źródło: image (1)
Ale wezwanie polskiego ambasadora 1 sierpnia do ukraińskiego MSZ na dywanik, jedynego dyplomaty, który został w oblężonym Kijowie 24.02.2022 roku, w dniu wybuchu polskiego powstania, w którym zginęło przynajmniej 100 000 polskich obywateli, a które tłumili także zwerbowani do Wehrmachtu Ukraińcy to jest jednak faux pa i totalny brak wyczucia i elementarnej empatii.

Nadal powinniśmy wspierać militarne ukrainę, ale dyplomatycznie robić to o czym mówi Krzysztof Wojczal - publicznie przed kamerami klepać
@Corona-Regni-Poloniae: Przecież to akurat są argumenty czysto populistyczne. Jeśli coś było skandalem to samo wezwanie ambasadora z powodu tak błahej sprawy i bezsensowne nakręcenie tym samym konfliktu w relacjach dwustronnych, a nie, że to akurat TEN ambasador. Ambasadora nie wzywa się w trybie personalnym tylko jako przedstawiciela państwa, zgodnie ze zwyczajową procedurą.
Btw, Cichocki nie był jedynym dyplomatą, który został w Kijowie w czasie walk o miasto, był jeszcze nuncjusz apostolski.
52 osoby zostały ranne w Sztokholmie po tym, jak tłum ponad 1000 osób zaatakował festiwal w Erytrei.

Uczestników festiwalu bito nietoperzami, a obiekty festiwalowe palono.
Proreżimowi Erytrejczycy zorganizowali festiwal. Opozycyjni Erytrejczycy zbuntowali się przeciwko nim.
Rząd Erytrei jest brutalny i niezwykle represyjny. Jest jednym z pięciu głównych sojuszników Rosji, obok Białorusi, Korei Północnej, Syrii i Iranu.
4 policjantów zostało rannych

#rosja #szwecja #afryka #wojna
@pkkk: Szkoda tylko że w Niemczech czy USA też jest to normą, wielkie zdziwienie że ludzie chcą mieć najlepszy sprzęt który zwiększa szanse na przeżycie a nie standardowe wyposażenie. Kamizelka ostatnio coś poszedł w clickbaity.
@Smarek37: Inteligentni mają w totalitaryzmach totalnie przepieprzone. Nawet nie chcę sobie myśleć co przeżywali Niemcy, jak widzieli i rozumieli co się właśnie dzieje z ich krajem za nsdap, że ich dzieci właśnie teraz są tworzone na bezmyślne istoty do zabijania, że wszystko dąży do jednego, do zabijania.

Ciekawe jest też to, co przeżywali inteligentni i wrażliwi Japońscy chłopcy, których jedynym losem było rozpruć sobie brzuch w szaleństwie niezliczonych dzikusów, którzy to
Kurcze, tak sobie myślę, że nasi włodarze, powinni stworzyć plan na wypadek agresji z zewnątrz, ale taki dla cywili. A może nie tyle włodarze, co lokalni włodarze. Samorządy, urzędy miejskie, gminne, tak oddolnie. Jakby tak zacząć organizować małe "kółka samoobrony".
Zaprosić np kilku saperów z wojska, żeby pokazali cywilnym ochotnikom, jak robić zaimprowizowane granaty, pułapki, zmyłki.

Przed uczestnictwem - każdy ochotnik musiałby przejść testy psychologiczne, czyli całość powinna rozpocząć się dużo przed
@gumis112211: to trochę tak nie działa. Będzie ryzyko zaminowania to będą ostrzeliwać różne obiekty, będą celowo niszczyć domy, a zarazem będą musieli pędzić dalej na przód. Jak zobaczą, że cywili kombinują to im zaminują jeszcze raz te domy. Tak, że ich mina wystrzeli twoje miny. Bardziej prawdopodobne, że na takie miny wlezą polscy albo białoruscy cywile uciekający przed atakiem.
Rozpatruj różne scenariusze.

Nic nie jest robione bo wiadomo, że nic się