Wpis z mikrobloga

Przeklejone z internetu:

Przypominam - PCh24 to część organziacji fanatyków religijnych (pierwotnie z Brazylii, a od kliku lat w Polsce), działającej na marginesie kościoła (w Brazylii episkopat otwarcie wzywał wiernych do nie wstępowania do TFP) ostro reakcyjnej, promującej twardy tradycjonalizm, dążącej do utworzenia (sami tak deklarują) chrześciańskich państw religijnych, cofnięciu zmian społecznych jakie nastąpiły - ale nie tych z ostatnich 10 lat, jak to zwykle konserwy mają w zwyczaju - TFP dąży do cofnięcia społeczeństwa do stanu mentalności sprzed 1 wojny światowej. TFP w Brazylii uczestniczyło w kampaniach terroru przeciwko lewicy i zwiazkom zawodowym organizującym pracowników dla poprawy ich bytu.

Więc hehe śmieszny artykuł na PCh24, a potem przestaje być śmiesznie jak sobie uswiadomisz że za tym stoi międzynarodowa organziacja zdeterminowanych ludzi, częścią jej jest m. in. Ordo Iuris, a dążą oni do zakazu rozwodów.

#4konserwy #neuropa #bekazpisu #kosciol #religia #wiara
Pobierz whiteglove - Przeklejone z internetu:

Przypominam - PCh24 to część organziacji fanat...
źródło: comment_1613902657jNfOz1knJoofOy8PwWo8vP.jpg
  • 11
@whiteglove: Wiesz, ja szczerze wątpię by oni faktycznie do czegokolwiek dążyli. Aj min, jest tam pewnie core fanatycznych fanatyków, tego typu organizacje zawsze przyciągają jednostki z ciekawymi poglądami i jeszcze ciekawszymi sposobami na wprowadzenie tych poglądów w życie - ale koniec końców im chodzi o kasę. Kuwa, toć "szef" TFP żyje sobie we Francji, w odrestaurowanym średniowiecznym zameczku, a odnogi są zobowiązane do przysyłania im szmalcu - który to uzyskują, na
TFP w Brazylii uczestniczyło w kampaniach terroru przeciwko lewicy i zwiazkom zawodowym organizującym pracowników dla poprawy ich bytu.


@whiteglove: jakby tak u nas się wzięli za lewicę to nie byłoby źle, bo u nas związkowcy dbają tylko o siebie a lewica ma pracowników w odbycie
@whiteglove ło cie #!$%@?, słyszałam już dobrych kilka lat temu o tym instytucie Piotra skargi, ciągle wysyłali listy z drukami do wpłat mojej mamie. Wyguglowałam wtedy na szybko co to za gnoje, które tylko czekają na hajsy, no bo nic innego w tych listach nie było. Ehhhh straszne rzeczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)