Kto kończy dzisiaj 24 level?


Komu rózowy pasek z tej okazji wjechał na chatę o 5 rano, jadąc 9 godzin z przesiadką, wcześniej wkręcając wała, że idzie na imprezę?

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj kończę 30 lat - nie wiem czy to mało czy dużo jak na użytkownika Wypoku. Pewnie nie dostanę żadnego prezentu, bo mój różowy to małe skompiradło, mimo że hajsu nam nie brakuje.

Tyle spoko, że wysyłają mnie zawodowo na tydzień do Tunezji od jutra, więc trzymajcie kciuki żeby nie zabiło mnie ISIS.

#urodziny #30
analogowy_dzik - Dzisiaj kończę 30 lat - nie wiem czy to mało czy dużo jak na użytkow...

źródło: comment_LakKhSGmjSrkDWJoDJ1eqodkW0j8bKAH.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki wy wiecie wszystko, pomóżcie i tym razem. Jako, że impreza osiemnastkowa rypła mi się całkowicie na tydzień przed to wpadłam na pomysł,żeby huczniej wyprawić sobie "oczko"(21 lvl here), które się zbliża nieuchronnie. I tutaj wołam #wroclaw. Czy możecie mi polecić jakąś fajną salę do wynajęcia? tudzież słyszałam też, że ludzie sobie wynajmują apartamenty na jedną noc co też nie jest głupie, ale nie mogę znaleźć nic konkretnego. Gdzie
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kasiaCe8: Już @kmicolo powyżej zareklamował Aferę. Również polecam opcję "dół dla was" - macie swój parkiet, jesteście sami na dole, świetna impreza. W ogóle w Aferze nie ma patoli, więc dobra miejscówka.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Naprawdę, podziwiam ludzi, którzy cieszą się własnymi urodzinami, którzy chcą się bawić, świętować, patrzą na przyszłość z podniesioną głową...

Dzisiaj są moje kolejne urodziny i chyba nieco boleśniejsze niż zwykle, bo dzisiaj przestałem być nastolatkiem (przynajmniej z nazwy), bo mam już lat dwadzieścia. Niby całe życie jeszcze przede mną, ale zamiast myśleć o przyszłości, to martwię się tym, że przez całe moje życie mogłem spróbować zostać każdym, a wybrałem bycie nikim. Miałem
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba pomyliłem obserwowanych z obserwującymi ( ͡° ʖ̯ ͡°) A tamtych przepraszam za bezpodstawne zawołanie

Wobec tego wołam jeszcze: @Felonious_Gru @Pixo @darosoldier @vomar @sidewinder @vics @rybryt @Wyemancypowany_Prestidigitator @musette @dorciqh @micalv @EugeniuszMotyka @siedzi @bartek404 @aroaro1993 @Glahblah2 @chaosbarbarian @Dddd @TakiWlasnieJestem @kurczak_pierro_lony @janoosh @sogoss @kominik @marthamaurice @
  • Odpowiedz
Mirki dzisiaj stuka mi ćwierć wieku. Czuje się w środku na 18, ale jednak zdrowie już nie te i ból daje się we znaki. Dajcie ze 25 plusów co bym dziś spokojnie odpoczął.
#zebroplusy #urodziny
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach