#ups #akku #cyberpower #apc Mam pytanie. Czy można wpinać listwę ( antyprzepięciową ) pod ups by powiększyć ilość gniazd? Mam zasilacz cyberpower 6 gniazdowy i mi brakuje gniazd
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Jako że #blackout to co raz bardziej realna wizja, zastanawiam się nad ulepszeniem mojego zapasowego zasilania (UPS 2000VA + #akumulator samochodowy 110Ah).
Trafiłem na temat budowania pakietów #ogniwa litowo-jonowych z np. Nissana Leafa (składanie tych wypierdków #baterie #18650 mnie nie interesuje, za dużo roboty).
Sęk w tym że takie paki wg. internetów najlepiej robią w wersji 48V czyli BMS 14S, a moja aktualna i
Trafiłem na temat budowania pakietów #ogniwa litowo-jonowych z np. Nissana Leafa (składanie tych wypierdków #baterie #18650 mnie nie interesuje, za dużo roboty).
Sęk w tym że takie paki wg. internetów najlepiej robią w wersji 48V czyli BMS 14S, a moja aktualna i
Wyjaśnijcie mi jedną rzecz. Zamówiłem sobie kilka płytek PCB za 10$ (za całość) z USA. Pech chciał, że jak płytki zawsze szły pocztą tak teraz poszły UPS z jakiegoś powodu. Koszt dostawy w sklepie w którym zamawiałem był darmowy i na fakturze z tego powodu była tylko informacja o cenie przedmiotu, ale bez podanych kosztów wysyłki.
UPS wysłało mi maila z awizacją gdzie stwierdzili sobie "W przypadku braku kosztów transportu bądź nieprawidłowego
UPS wysłało mi maila z awizacją gdzie stwierdzili sobie "W przypadku braku kosztów transportu bądź nieprawidłowego
był darmowy
braku kosztów transportu
@Kryspin013: podatki płaci się od wartości a nie od ceny. Nie ma czegoś takiego w podatkach jak wartość 0 zł. Jeśli podatnik mówi że coś jest warte 0 zł to urząd sam wyznacza wartość na podstawie danych rynkowych.
Powinieneś przedstawić im do odprawy fakture z wartością wysyłki, np. $8 za towar i $2 za dostawę, albo poinformowac że towar $10, dostawa $22 na która dostałes
- 0
@Eqeminiv: nie, nie płąciłem :/
- 0
ktoś kojarzy jak się profesjonalnie nazywa ta końcówka (np. stosowana do akumulatorów w #ups) ?
#elektronika
#elektronika
źródło: comment_16637550437ePC4XS9Sk14kv4EeZzKwL.jpg
Pobierz- 6
Czekasz sobie na nowego Iphone, strona podaje 9-13 - pięknie będzie czas się pobawić, 13 mija, zmienione na dostawa do końca dnia... Ok, czekamy. Godzina 16 - "Nieudana próba doręczenia" wtf cały dzień jestem w domu i wypatruje chu!@# a tu takie numery. Oczywiście zero kontaktu z kurierem, infolinia miliard melodyjek. UPS - Najgorszy kurier ever...
#gdansk #ups #kurier #iphone
#gdansk #ups #kurier #iphone
Czekaj cały dzień na dostawę, żeby jakiś Seba za kółkiem nie potrafił nawet do drzwi podejść i zapukać. Czemu tylko UPS jest tak upośledzony a inni potrafią jakoś zadzwonić, zapukać, zostawić u sąsiada lub w sklepie obok paczkę. A tu nawet nie można z magazynu odebrać bo nie i elo
#iphone #ups #kurier #apple
#iphone #ups #kurier #apple
źródło: comment_1663336126z2avcPG6NKZj8eNUrgNZut.jpg
Pobierz- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@piker: ja nikogo nie gnębie xD do jego obowiązków należy to że ma mi dostarczyć paczkę za którą płacę a co on robi w innym czasie mnie nie obchodzi. jak mu sie nie podoba że musi robić po 12h i odbierać paczki to niech zmieni pracę xD
@Jtekt: jak mi coś DHL albo DPD coś dostarczało to z reguły dzwonili, wiele razy się łapałem gdzieś na mieście żeby
@Jtekt: jak mi coś DHL albo DPD coś dostarczało to z reguły dzwonili, wiele razy się łapałem gdzieś na mieście żeby
- 0
#baterie #ups #awaria #prad
Jako że czasy mamy nieciekawe i w sumie nic nie wiadomo co będzie się działo w najbliższych miesiącach czy latach, chciałbym się zabezpieczyć na wypadek blackout'ów (wyłączeń prądu) w biurze i w mieszkaniu, gdzie nie mam możliwości podłączenia agregatu.
I tutaj pytanie do Was, znacie jakieś godne polecenia ,,zasilacze awaryjne", albo zestawy wraz z akumulatorami tak aby zapewnić sobie kilka(min 3-4)
Jako że czasy mamy nieciekawe i w sumie nic nie wiadomo co będzie się działo w najbliższych miesiącach czy latach, chciałbym się zabezpieczyć na wypadek blackout'ów (wyłączeń prądu) w biurze i w mieszkaniu, gdzie nie mam możliwości podłączenia agregatu.
I tutaj pytanie do Was, znacie jakieś godne polecenia ,,zasilacze awaryjne", albo zestawy wraz z akumulatorami tak aby zapewnić sobie kilka(min 3-4)
#grammarnazi #ups i to dosłownie
źródło: comment_1663183547CrwS9buy8O1xQBOVwWvJcf.jpg
Pobierz@MajsterTukan: Bardzo popularny błąd :(
źródło: comment_1663231405FcWhCR9B1qnuiZYjDXiyra.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@m_silvus co zabawne to akurat o tej godzinie dosłownie byłem w żabce xD co do minuty bo byłem skorzystać z promki Pepsi max za 1 zappsa
- 1
@m76859:
Regulaminowo mają trzy dni na doręczenia przesyłki (Pocztex, Pocztex Kurier48) lub dwa dni (Pocztex Ekspres24). Dla porównania Inpost daje sobie aż 30 dni na doręczenie.
Poza tym nie wiadomo co było przyczyną nieudanego doręczenia, ale odpada zamknięty sklep.
Regulaminowo mają trzy dni na doręczenia przesyłki (Pocztex, Pocztex Kurier48) lub dwa dni (Pocztex Ekspres24). Dla porównania Inpost daje sobie aż 30 dni na doręczenie.
Poza tym nie wiadomo co było przyczyną nieudanego doręczenia, ale odpada zamknięty sklep.
Kupiłem okazyjnie zasilacz awaryjny KEMOT 800W. Podpięty pod lodówkę, router i kolektory.
Jaki akumulator? Pojemność 80-100Ah, tylko jakiego producenta?
- VOLCOM,
- VOLT POLSKA,
Jaki akumulator? Pojemność 80-100Ah, tylko jakiego producenta?
- VOLCOM,
- VOLT POLSKA,
- 0
Mirki, jakie zasilacze #ups polecacie? Zawsze kupowałem PowerWalker i jakoś to dawało rade. Muszę znaleźć coś dla 2 komputerów do kwoty 1000zł z podtrzymaniem ok 8-10minut, później włącza się agregat.
#komputery #informatyka #elektryka #prad #pcmasterrace
#komputery #informatyka #elektryka #prad #pcmasterrace
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
- 1
Jeszcze jeden:
źródło: comment_16617588270bRUpiM3H9AWb6onf64WNO.jpg
PobierzCzy puszczanie zasilania z taniego agregatu, który nie trzyma napięcia, przez Online UPS pozwoli skutecznie zabezpieczyć sprzęt elektroniczny przed wahaniami napięcia?
Może wystarczy do tego celu UPS Line interactive?
Czy sam UPS nie będzie cierpiał przez pracę z takim tanim agregatem?
#elektronika #agregat #zasilacz #zasilaczzczarnejlisty #ups #energetyka
Może wystarczy do tego celu UPS Line interactive?
Czy sam UPS nie będzie cierpiał przez pracę z takim tanim agregatem?
#elektronika #agregat #zasilacz #zasilaczzczarnejlisty #ups #energetyka
źródło: comment_1661633579rq5asAJBtiywtzaLo5dbz5.jpg
Pobierz@mrKoval: jakbyś poszukał to byś znalazł gotówce na LPG choć to raczej te mocniejsze i nie wiem czy coś z inwerterem bedize fabrycznie. W zasadzie każdy generator benzynowy da się przerobić, bo to wszystko są silniki gaźnikowe
@mrKoval: w sumie to w naszym klimacie i technologii to w zimę bwdis problem bo propanbutan na mrozie nie chce parować. Trzeba by czysty propan kupować ale to już inna złączka do butli
Mini UPS do Routera/Kamery na 12V
Linki do tego przedmiotu znajdziesz na Grupie na FB i Telegramie pod tagiem #prostozchin lub >>tutaj<<
#aliexpress #router #ups #zasilanie #brakpradu #prad #kamery #kamera #zakupyzchin #zasilanieawaryjne
Linki do tego przedmiotu znajdziesz na Grupie na FB i Telegramie pod tagiem #prostozchin lub >>tutaj<<
#aliexpress #router #ups #zasilanie #brakpradu #prad #kamery #kamera #zakupyzchin #zasilanieawaryjne
źródło: comment_1661529593YpitLcve4lcPWWWRvLhtEi.jpg
Pobierz- 0
Telegram: t.me/prostozchin
@Mes_Que: techtron
- 0
Potrzebuję UPSa który będzie w stanie zasilić przez 3-4 godziny laptopa podczas pracy z obciążeniem 20-30W. Istotne jest dla mnie żeby miał opcję wyłączenia alarmu o braku zasilania, oraz możliwość uruchomienia bez podpięcia do prądu. Ktoś coś? Budżet nie jest problemem, ale wiadomo - im tańszy przy zachowaniu funkcjonalności, tym lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Za podpowiedzi płacę w czystych plusach
#laptopy #komputery #
#laptopy #komputery #
@Tr8025: jeszcze zapomniałem, miałem na myśli akumulator agm w sumie żel też może być, zwykły za szybko padnie
- 1
@piotrek2555: @wypokowy_expert: Dzięki, chyba zdecyduję się na przetwornicę z akumulatorem - wychodzi najtaniej i najlepiej do tego czego potrzebuję. Tym bardziej, że mam źródło akumulatorów 12V ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kupiłem wczoraj #ups Cyberpower VP700, wyjąłem, podpiąłem do zasilania - wszystko było w porządku. Dzisiaj zacząłem testować. Podpiąłem router, i odłączyłem zasilanie z listwy, żeby sprawdzić czy podtrzyma. Okazało się że nie, od razu error 21 (odepnij co najmniej jedno urządzenie podpięte do ups). Odpisałem router i zrobiłem dokładnie to samo - dalej error 21. Co się mogło stać? Na gwarancję odeslać? #elektronika






















A, oczywiście pod warunkiem że paczkomat wchodzi w grę, nie wiem gdzie/komu odsyłasz xd