Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sztilq: dobra obczailem GIT serwis - epaka.pl na UPS p---------m sie 2 godziny i z konta mi kase pociagnelo, na EPAKA wszystko git, dostalem list w 10 minut i przesylka bedzie rano w piatek ehhh..
  • Odpowiedz
Jako że #blackout to co raz bardziej realna wizja, zastanawiam się nad ulepszeniem mojego zapasowego zasilania (UPS 2000VA + #akumulator samochodowy 110Ah).
Trafiłem na temat budowania pakietów #ogniwa litowo-jonowych z np. Nissana Leafa (składanie tych wypierdków #baterie #18650 mnie nie interesuje, za dużo roboty).
Sęk w tym że takie paki wg. internetów najlepiej robią w wersji 48V czyli BMS 14S, a moja aktualna i
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyjaśnijcie mi jedną rzecz. Zamówiłem sobie kilka płytek PCB za 10$ (za całość) z USA. Pech chciał, że jak płytki zawsze szły pocztą tak teraz poszły UPS z jakiegoś powodu. Koszt dostawy w sklepie w którym zamawiałem był darmowy i na fakturze z tego powodu była tylko informacja o cenie przedmiotu, ale bez podanych kosztów wysyłki.
UPS wysłało mi maila z awizacją gdzie stwierdzili sobie "W przypadku braku kosztów transportu bądź nieprawidłowego
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

był darmowy

braku kosztów transportu


@Kryspin013: podatki płaci się od wartości a nie od ceny. Nie ma czegoś takiego w podatkach jak wartość 0 zł. Jeśli podatnik mówi że coś jest warte 0 zł to urząd sam wyznacza wartość na podstawie danych rynkowych.

Powinieneś przedstawić im do odprawy fakture z wartością wysyłki, np. $8 za towar i $2 za dostawę, albo poinformowac że towar $10, dostawa $22 na która dostałes
  • Odpowiedz
Czekasz sobie na nowego Iphone, strona podaje 9-13 - pięknie będzie czas się pobawić, 13 mija, zmienione na dostawa do końca dnia... Ok, czekamy. Godzina 16 - "Nieudana próba doręczenia" wtf cały dzień jestem w domu i wypatruje chu!@# a tu takie numery. Oczywiście zero kontaktu z kurierem, infolinia miliard melodyjek. UPS - Najgorszy kurier ever...

#gdansk #ups #kurier #iphone
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czekaj cały dzień na dostawę, żeby jakiś Seba za kółkiem nie potrafił nawet do drzwi podejść i zapukać. Czemu tylko UPS jest tak upośledzony a inni potrafią jakoś zadzwonić, zapukać, zostawić u sąsiada lub w sklepie obok paczkę. A tu nawet nie można z magazynu odebrać bo nie i elo
#iphone #ups #kurier #apple
jaszczur13 - Czekaj cały dzień na dostawę, żeby jakiś Seba za kółkiem nie potrafił na...

źródło: comment_1663336126z2avcPG6NKZj8eNUrgNZut.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piker: ja nikogo nie gnębie xD do jego obowiązków należy to że ma mi dostarczyć paczkę za którą płacę a co on robi w innym czasie mnie nie obchodzi. jak mu sie nie podoba że musi robić po 12h i odbierać paczki to niech zmieni pracę xD
@Jtekt: jak mi coś DHL albo DPD coś dostarczało to z reguły dzwonili, wiele razy się łapałem gdzieś na mieście żeby
  • Odpowiedz
@michoopro:
USPS - od 25 do 170 USD w zależności od usługi.

DHL Expres (Nowy York - Warszawa) - 168.50 USD (cena obniżona, standardowo 240,65 USD). Dostawa w trzy dni.
  • Odpowiedz
#baterie #ups #awaria #prad

Jako że czasy mamy nieciekawe i w sumie nic nie wiadomo co będzie się działo w najbliższych miesiącach czy latach, chciałbym się zabezpieczyć na wypadek blackout'ów (wyłączeń prądu) w biurze i w mieszkaniu, gdzie nie mam możliwości podłączenia agregatu.

I tutaj pytanie do Was, znacie jakieś godne polecenia ,,zasilacze awaryjne", albo zestawy wraz z akumulatorami tak aby zapewnić sobie kilka(min 3-4)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@m_silvus co zabawne to akurat o tej godzinie dosłownie byłem w żabce xD co do minuty bo byłem skorzystać z promki Pepsi max za 1 zappsa
  • Odpowiedz
@m76859:
Regulaminowo mają trzy dni na doręczenia przesyłki (Pocztex, Pocztex Kurier48) lub dwa dni (Pocztex Ekspres24). Dla porównania Inpost daje sobie aż 30 dni na doręczenie.
Poza tym nie wiadomo co było przyczyną nieudanego doręczenia, ale odpada zamknięty sklep.
  • Odpowiedz
Czy puszczanie zasilania z taniego agregatu, który nie trzyma napięcia, przez Online UPS pozwoli skutecznie zabezpieczyć sprzęt elektroniczny przed wahaniami napięcia?

Może wystarczy do tego celu UPS Line interactive?

Czy sam UPS nie będzie cierpiał przez pracę z takim tanim agregatem?

#elektronika #agregat #zasilacz #zasilaczzczarnejlisty #ups #energetyka
MilionoweMultikonto - Czy puszczanie zasilania z taniego agregatu, który nie trzyma n...

źródło: comment_1661633579rq5asAJBtiywtzaLo5dbz5.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mrKoval: jakbyś poszukał to byś znalazł gotówce na LPG choć to raczej te mocniejsze i nie wiem czy coś z inwerterem bedize fabrycznie. W zasadzie każdy generator benzynowy da się przerobić, bo to wszystko są silniki gaźnikowe
  • Odpowiedz
Potrzebuję UPSa który będzie w stanie zasilić przez 3-4 godziny laptopa podczas pracy z obciążeniem 20-30W. Istotne jest dla mnie żeby miał opcję wyłączenia alarmu o braku zasilania, oraz możliwość uruchomienia bez podpięcia do prądu. Ktoś coś? Budżet nie jest problemem, ale wiadomo - im tańszy przy zachowaniu funkcjonalności, tym lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Za podpowiedzi płacę w czystych plusach

#laptopy #komputery #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kupiłem wczoraj #ups Cyberpower VP700, wyjąłem, podpiąłem do zasilania - wszystko było w porządku. Dzisiaj zacząłem testować. Podpiąłem router, i odłączyłem zasilanie z listwy, żeby sprawdzić czy podtrzyma. Okazało się że nie, od razu error 21 (odepnij co najmniej jedno urządzenie podpięte do ups). Odpisałem router i zrobiłem dokładnie to samo - dalej error 21. Co się mogło stać? Na gwarancję odeslać? #elektronika
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@negtner: tak naładował się.

Edit
Skąd wziąłeś te oznaczenia błędów? Ja nie znalazłem takiego opisu dla e21

Z resztą, nie ważne. To w takim razie UPS do wymiany?
  • Odpowiedz