Wpis z mikrobloga

@MilionoweMultikonto: to kup coś, co ma choć AVR, a najlepiej inwertera. I raczej nie wynalazki w stylu Kraft Dele (to są najtańsze chińczyki brandowane na niby niemieckie), tylko coś ciut lepszych firm. Sam w podobnym celu kupiłem inwerterowego Daewoo, kolega na promocji w Juli ustrzelił Stanleya - wydasz ciut więcej, ale masz pewność działania z wszelaką elektroniką.
@MilionoweMultikonto: nie kupuj tego gówna z obrazka nie ważne pod jaka marką by było. Bo widziałem nawet pod marką koreańskiego producenta samochodów i nie tego na D ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak masz UPSa to może nawet bez AVR by dał radę, ale jak potrzebujesz poniżej 1kw to są takie maleństwa https://allegro.pl/oferta/yato-agregat-pradotworczy-inwertorowy-800w-880w-12123926394 choć Kraft sprzedaje chyba identczyny model tylko kolor inny.
Osobiście bym wolał dołożyć i kupić
Pobierz wypokowyexpert - @MilionoweMultikonto: nie kupuj tego gówna z obrazka nie ważne pod j...
źródło: comment_1661663674Me69iS5ydybioWjXeMSqG9.jpg
Jak masz UPSa to może nawet bez AVR by dał radę,


@wypokowy_expert: zwykły UPS w stanie "jest zasilanie" po prostu łączy wejście z wyjściem, więc nie ustabilizuje. A wręcz raczej sam będzie szalał i co chwila przerzucał na baterie, jak mu się zasilanie nie spodoba.

nie wiem jak można takie coś kupić (obrazek)


@wypokowy_expert: to jeszcze jest kwestia rozsądku kupującego i upewnienia się, czy kupuje coś faktycznie produkowanego przez daną
coś z Hyundaiem wspólnego, a podobieństwo z KraftDele wynika z faktu, że to ta sama konstrukcja, tylko produkowana w różnym reżimie technologicznym. Nie wiem, nie chcę się mądrzyć na siłę.


@Jarek_P: to jest ta sama gówniana konstrukcja, prądnica indukcyjna (bezszczotkowa) z paskudnym wyjściem i dobijająca do 270V bez obciążenia

Kiedyś oglądałem filmik to jest 2 chińskich producentów tego badziewia, po kształcie zbiornika to jest jeszcze ten gorszy.

A co do typowych