Wpis z mikrobloga

Czekaj cały dzień na dostawę, żeby jakiś Seba za kółkiem nie potrafił nawet do drzwi podejść i zapukać. Czemu tylko UPS jest tak upośledzony a inni potrafią jakoś zadzwonić, zapukać, zostawić u sąsiada lub w sklepie obok paczkę. A tu nawet nie można z magazynu odebrać bo nie i elo
#iphone #ups #kurier #apple
jaszczur13 - Czekaj cały dzień na dostawę, żeby jakiś Seba za kółkiem nie potrafił na...

źródło: comment_1663336126z2avcPG6NKZj8eNUrgNZut.jpg

Pobierz
  • 29
@Faley: ja to się modlę żeby ktoś z tych jajogłowych ludków w apple poszedł po rozum do głowy i dodał opcję dostawy do paczkomatu a nie firmy, która powinna zdechnąć jeszcze przed pocztą polską. Serio najgorsza firma kurierska z jaką miałem nieprzyjemność mieć styczność
@Sterling_Archer: ta infolinia to w ogóle jest jakiś żart, musisz spędzić 5 minut z botem żeby połączyło Cię z jakimś konsultantem, bo bot ofc nie ma żadnych przydatnych w tej materii funkcji. Po czym od konsultanta się dowiadujesz, że nie ma numeru do kuriera i może ktoś z magazynu łaskawie oddzwoni i powie Ci czy możesz podjechać po paczkę, kabaret.
@jaszczur13 mi kiedyś też #!$%@? taki numer a cały dzień na chacie byłem i czekałem na paczkę to zadzwoniłem na infolinię i się wydarłem że paczka ma być dzisiaj i proszę o kontakt kompetentnej osoby do mnie to po 10 minutach oddzwonili że paczka będzie do godziny u mnie i przyjechał jakiś zblazowany kurier. Oni taki numer moze robią bo jest piątek i chcą wcześniej robotę skończyć. Także ciśnij na infolinię stanowczo
@zielonykrul: moja teoria jest taka, że się nie wyrabiał z przesyłkami bo miało być w teorii do 13:45 a "próba" doręczenia przed 15, więc sobie odklikał w aplikacji i fajrant. I nawet miałbym to w dupie gdybym mógł jak człowiek po tę paczkę gdzieś podjechać żeby ją odebrać, albo gdyby ją w jakimś punkcie zbiorczym w mieście zrzucił, ale nie i uj. Czekaj na poniedziałek i może się uda
@jaszczur13 no na bank tak zrobil. ja dlatego że pocisnąłem z nimi że cały dzień czekam w nawet nikt domofonem nie dzwonił ani na telefon to mi odpowiedziała że kurierzy nie dzwonią do klientów xd ale #!$%@? byłem ostro i ogarnęli to. najlepsze jest to że ich magazyn jest w innym mieście niż moje, oddalonym o 50km ode mnie więc prawdopodobnie z tamtad #!$%@?ł żeby mi to przywieźć. Ups najgorszy kurier. .
@jaszczur13: przeciez gdzies te paczke zwiozl prawda? Raczej nie ma jej na aucie przez weekend. W dpd i dhl codziennie sie chlopaki rozliczaja z paczek na magazynach po "skonczonej" robocie. Przynajmniej u mnie w miescie. Sproboj dodzwonic sie na ta infolinie, przemecz bota i jak nie chcesz wydzierac sie na konsultantke, ktora nawiasem mowiac jest niewinna w calej tej sytuacji, zapytaj na jakim oddziale jest twoja paczka. Jak nie mieszkasz na
@zielonykrul: moze cie zaskocze ale niewiele firm kurierskich wymaga od kurierów kontaktu telefonicznego z klientem. No chyba że ma jakiś delikwent słabe statystyki to może. Ale jak masz 95% skutecznie doręczonych to możesz nawet telefonu ani razu nie użyć
żeby jakiś Seba za kółkiem nie potrafił nawet do drzwi podejść i zapukać.


@jaszczur13: Wiesz, że to wcale nie jest takie proste jak się wydaje, nie? Jak tych paczek jest dajmy na to 160, to nie ma #!$%@?, żeby się wyrobił na większości rejonów. Czasu jeszcze nikt zaginać nie umie.

Oni taki numer moze robią bo jest piątek i chcą wcześniej robotę skończyć.


@zielonykrul: Kurier musi do danej godziny zjechać
@jaszczur13: Mirku u mnie sytuacja identyczna. Czekam od rana, godziny takie jak twoje, potem zmiana że do końca dnia a o 16 wbił że nieudana próba doręczenia. Z tym że mieszkam w szeregu i mam kamerę na podjazd i nawet ch!@# głupi się tu nie zjawił bo sprawdzałem monitoring więc oszukuje na pełnej linii. Jak do 17 się nie zjawi to dzwonię drugi raz robić aferę.
@piker: ja nikogo nie gnębie xD do jego obowiązków należy to że ma mi dostarczyć paczkę za którą płacę a co on robi w innym czasie mnie nie obchodzi. jak mu sie nie podoba że musi robić po 12h i odbierać paczki to niech zmieni pracę xD
@Jtekt: jak mi coś DHL albo DPD coś dostarczało to z reguły dzwonili, wiele razy się łapałem gdzieś na mieście żeby wcześniej paczkę