Zamówiłem pady z polskiej strony Microsoftu i podczas wysyłki miałem możliwość zmiany adresu na punkt odbioru, teraz zamówiłem w niemieckim Microsoft store i z jakiegoś powodu mimo, że obie wysyłki to UPS to nie mogę przekierować na punkt odbioru, być może dopiero w późniejszym etapie doręczenia jest taka możliwość? czy o coś innego chodzi?
#ups #kurier #xbox
#ups #kurier #xbox
























#kurier #ups #dpd #dhl
W DHL dostaniesz SMS-a, pod warunkiem że nadawca podał twój nr.
W UPS musisz się zarejestrować na https://www.ups.com/pl/pl/track/ups-my-choice.page (rejestracja trochę trwa, bo pin wysyłają normalnym listem). Tutaj działa to na nr telefonu, adres email czy po prostu na dany adres.