Trochę nostalgłem na to co mi twarzoksiąg przypomniał (,)

7 lat temu kiedy jeszcze montowałem mirkom grzyby w domach, a moj E3przyjaciel był przy mnie już wtedy - tyle razem przeżyliśmy, tyle przewieźliśmy płytek, drzwi, narzędzi, silników i innych budowlano-mechaincznych rzeczy a ten nadal niestrudzenie przy mnie trwa. Przebieg już ponad 400k km i pary mu nie brakuje, ciekawe czy się uda dojechac do miliona :D

A dzięki #lpg
sorek - Trochę nostalgłem na to co mi twarzoksiąg przypomniał (╯︵╰,)

7 lat temu ki...

źródło: comment_1666380321G0dy4ifAqYs097DMivjRJO.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BigDaddyy: jak masz możliwośc to polecam jakieś dobre zawieszenie (msport + sprężyny eibach albo BC-coils - bardzo wygodne), do tego anti roll bary z Msporta bo to poprawia mocno własciwości jezdne.

Dbaj i jak masz pytania to wal, wiele rzeczy można fajine zmodować by nie powodowały problemów w przyszłości (jak np. metalowa DISA) itp.
  • Odpowiedz
@Asarhaddon: całą konserwatywna śmietanka taka jest... bogaci odklejeńcy wychowani na bananów, którzy myślą, że wszystko im wolno i są ponad prawem.
  • Odpowiedz
@FantaZy: To może być dobry pomysł. Wbić do Jubilera lub sklepu z diamentami, r----------c gabloty i zbierać trofea, jak Cię złapią powiedz ze jesteś aktywistom!
  • Odpowiedz
Joanna Scheuring-Wielgus w TOK FM nadaje, że przyszłość jest kobietą, że kobiety powinny rządzić światem, bo premierka Finlandii

Redaktor Żakowski mówi, że płeć nie ma znaczenia, bo wystarczy popatrzeć na Szydło czy Truss

A ona, że Truss ok, bo ma honor i zrezygnowała, a facet by nie zrezygnował.

A
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smierdakow: Truss nie zrezygnowała bo ma honor tylko została do tego zmuszona, zreszta podobnie jak Borys. Tylko, ze ta pierwsza potrafiła narobić bigosu w 4 tygodnie bo pomyślała, se jest drugim wcieleniem Margaret Thatcher.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@smierdakow: Borys zrezygnowal bo dostal no confidence vote od wiekszosci partii, czyli w sumie został w------y. Na szczescie dyktatury jak w pisie tutaj jeszcze nie ma
  • Odpowiedz
To dość długa historia z morałem i (MOJA WIELKA TEORIĄ SPISKOWĄ), czytaj jeśli chcesz, proszę, nie hejtuj.

W UK, jak kiedyś, po rozstaniu z partnerką po ledwie roku pobytu, gdzie włożyłem w ten wyjazd całe swoje oszczędności zostałem sam, nie chciałem obniżać standardu swojego życia. Szukanie kogoś na siłę, zwłaszcza w mej ówczesnej sytuacji nie wchodziło w grę, bo byłem mocno zaangażowany emocjonalnie w to co się stało. Pracowałem wtedy w systemie 4/7
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach