#uber juz ostatecznie podniósł ceny? bo za ten sam kurs teraz o 7 zł więcej niż miesiąc temu i to sie utrzymuje a nie ze chwilowa podwyżka... koniec końców cenowo wychodzi tak jak zwykła taxi xD
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 1
@EnderWiggin podobno nie moga przewozic zywnosci bo na osoby tylko licencje maja
- 1
@huntforfur: wódę i piwko bez problemu. u mnie w firmie zaczyna się dowóz od 25 zł. Żywności nie możemy wozić jeśli jest po obróbce.
Szukam toyoty auris hybrydy i nie wiem czy lepiej kupic do 55k czy może wziąć w leasing droższa? Chce nia tez w weekendy jeździć na taxi. Lepiej kupować prywatnie czy próbować w leasingu? Bo w okolicy u mnie ciezko znaleźć za 55k w dobrym stanie. Ma ktos moze taxe w leasining?
( Plus jeszcze do hybrydy chciałbym dodac gaz)
#leasing #taxi #samochody #bolt #
( Plus jeszcze do hybrydy chciałbym dodac gaz)
#leasing #taxi #samochody #bolt #
- 0
@Dawid_G hmm zadbane hybrydy tyle kosztują. Plus jak dołączyc do tego gaz to niby wydaję sie duzo, ale rzadko sie psuja, silniki ogarniają po 500tys km i kosz przejechania 100 kilometrów to max 13zl
- 1
Da się zamówić #uber dla kogoś innego? nie widzę takiej możliwości w apce
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@elf_pszeniczny: słabo się kradnie w konfederacji, PiS nie chce dać stołka, wszyscy się śmieją, nie fajnie :(
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NoJakNieJakTak przeczytałem że Urbana broni xD
w jaki sposób mogę złożyć skargę w #ubereats oprócz aplikacji? przed chwilą zamawiałem jedzenie i czekałem na kuriera na drugim piętrze biurowca, nagle dostaje zdjęcie, że kurier czekał na mnie pod biurowcem(nie na drugim piętrze) i zostawił jedzenie na chodniku XD Nie po to wpisuje w aplikacji, spotkanie przy drzwiach i zaznaczam drugie piętro, żeby kurier zostawił jedzenie na chodniku. W aplikacji 3 skargi zostały olane, bo kurier czekał na
- 1
@macieeek77: najpoerw musisz polibownie zalatwic sprawe ze sprzedawca
Podstawa do chargebacku sa:
Lacznie a)niewywiazanie sie z umowy i b) jedno z:
-brak kwoty pomimo potowierdzenia zwrotu
-brak kontaktu zwrotnego
-kontakt zwrotny z odmowa zwrotu
Podstawa do chargebacku sa:
Lacznie a)niewywiazanie sie z umowy i b) jedno z:
-brak kwoty pomimo potowierdzenia zwrotu
-brak kontaktu zwrotnego
-kontakt zwrotny z odmowa zwrotu
Zamawiał ktoś w Warszawie taksę z tygodniowym wyprzedzeniem? Chcę zamówić duże kombi albo busa do transferu na dworzec (nie chcę zostawiać auta na półtora tygodnia na Pradze) i zastanawiam się jakie są możliwości takiego zamówienia i jakie jest prawdopodobieństwo, że jakiś cierp nie oleje zamówienia :|
#itaxi #taxi #taksowki #transport #uber #warszawa
#itaxi #taxi #taksowki #transport #uber #warszawa
- 2
@lukaszzz:
On pyta o 4 osoby, i mówi o wyjeździe na półtorej tygodnia, więc pewnie bagażu sporo
On pyta o 4 osoby, i mówi o wyjeździe na półtorej tygodnia, więc pewnie bagażu sporo
@PanBulibu: moze odpowiem inaczej: busy z ele taxi business line NIE maja duzego bagaznika, podejrzewam ze wiekszosc taxi busow ma przestrzen bagazowa mniejsza niz wiekszosc kombi.
Taksowkarz nie ma zakazu przewozenia psazerow na przednim fotelu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Taksowkarz nie ma zakazu przewozenia psazerow na przednim fotelu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RoastieRoast: Co mnie obchodzi Japonia i ich zwyczaje? Może też zaczniesz jeździć lewą stroną, bo tak robią Japończycy?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@Sl_w_k_1 i tyle - nie mam nic więcej dzisiaj ciekawego do podzielenia się z wykopem. Jak masz coś ciekawego to dawaj :)
- 3
konto usunięte via Android
- 0
#uber #taxi #kiciochpyta
Mozliwe ze za pierwszy przejazd Uberem nie wzięło mi hajsu? Pierwszy raz wczoraj jechalem, patrze po powrocie i nie ma pobranego hajsu (mam tyle na rachunku, ile przed przejazdem).
Czy może pobierze kasę np jutro?
Mozliwe ze za pierwszy przejazd Uberem nie wzięło mi hajsu? Pierwszy raz wczoraj jechalem, patrze po powrocie i nie ma pobranego hajsu (mam tyle na rachunku, ile przed przejazdem).
Czy może pobierze kasę np jutro?
- 0
@Szejker-Szejker: a nie jechałeś z opcją "płatność gotówką"? XD bo jeśli tak to typ po prostu od Ciebie nie pobrał hajsu
- 0
@Lifip akurat godzine temu przyslali monit o ponownej płatności. Niby mogłem odrzucić, ale chce następnym razem bez problemu zamówić xD
Anulowałem ostatnio kierowce ubera po czasie, bo w drodze do mnie stanął w miejscu na kilka minut i nie jechał do mnie. Obciążono mnie karą 5 zł. Dałem to do weryfikacji i zwrócono mi 5 zł do "portfela" na moim koncie Uber.
No i teraz pytanie jak mam skorzystać z tych 5 zł? Przy najbliższym zamówieniu ściągnie mi te 5 złotych a resztę ściągnie z podpiętej karty? Czy jakoś inaczej? Bo chyba
No i teraz pytanie jak mam skorzystać z tych 5 zł? Przy najbliższym zamówieniu ściągnie mi te 5 złotych a resztę ściągnie z podpiętej karty? Czy jakoś inaczej? Bo chyba
- 1
@AgentGecko: pomniejszy cenę ostateczną najbliższego kursu, a różnice pobierze z karty.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@hashus: Chciałbym posłuchać historii pasażerów o tym co odwalają kierowcy
Komentarz usunięty przez autora
Citroen C-Elysee jest ekonomiczny? Bardzo czesto widzę je na taksówkach, jak patrzę na cene tego samochodu to jest najtańszy z tego segmentu.
Oplaca sie go brać na ubera lub taxi lub bolta?
Bo patrząc na segment w uberze jest na poziomie Auriski.
#motoryzacja #citroen #uber #taxi #bolt
Oplaca sie go brać na ubera lub taxi lub bolta?
Bo patrząc na segment w uberze jest na poziomie Auriski.
#motoryzacja #citroen #uber #taxi #bolt
@prostymysliciel: w kategorii taniego wozidla wybieralbym raczej między elysee a tipo, podobne konstrukcje, gabaryty, i ceny części.
@LIBED: Pisałem o Yarisie a widzę faktycznie ze OP pisal o Aurisie. Mea culpa, padł budżet 50k i zrozumiałem ze chodzi o nowy samochód bo dziwne by było jakby ktoś chciał wydać 50k na używane Elysee :)
konto usunięte via Zakop
- 0
Za kazdym razem jak próbuję ostatnio zamówić #bolt albo #uber w #gdansk to nie ma kierowców/najblizszy przejazd będzie za 20 minut. Ma ktoś podobne odczucie? Z czego wynika te spadek podaży kierowców? #kiciochpyta
- 4
@radykalnyradek: Pewnie już nawet ciapaki z Bangladeszu nie chcą żebyś ich ruchał w dupe i nawet oni już przestali pracować za darmo( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@vin42: statystyczne wykopki widac nie znają prawdziwego życia. Ja jezdzilem od ubera pl taxi przez neptuna na staxi kończąc. Wszystko zależało od potrzeb. Osoby z nieadekwatnymi oczekiwaniami to mam nadzieję wąska grupa tuz po maturze imprezujaca za kieszonkowe od rodziców.
@login0000: witamy, dobrze pan trafił, tu support ubera, dziękujemy za kontakt. Ktos wkrótce podesle poprawionego pdfa na Pana adres email. Pozdrawiamy
- 1
@p4wl ale smieszek xd pytam tutaj bo moze ktos tez mial problem taki, albo to ja cos zle robie. Doslownie wszystkie moje przejazdy tak sie sciagaja rachunki
@baltek myślę że kokosów nie zarobisz ,ale parę groszy zawsze wpadnie.
Swój samochód czy firmowy?
Swój samochód czy firmowy?
























#uber