Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@radykalnyradek: zgadnij... Bo nie ma kierowców nikt nie chce jeździć w tym bagnie za miskę ryżu, ale wykupki potem radocha bo za 10,40 przejazd i przycebulił 2 zł. Do tego jest sezon i dużo zleceń.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wersatis: nie. W dupach poprzewracało się zarządowi ubera bolta czy free now, gdzie masz jeździć za absurdalnie niskie stawki, nieadekwatne do wykonywanej pracy.
Ciekawe czy ty byś został na stanowisku jak byś coraz mniej zarabiał XD
  • Odpowiedz
@vin42: praca w uberze to robota dla zdesperowanych emigrantów, którzy nie mają do siebie szacunku. Dlaczego ja mam płacić za jadę z Ukraińcem slabo mówiącym po polsku i nie znajacym miasta tyle samo co rodakowi. Jeżeli uber wyskakuje z stawką 3zl za km średnio to mnie śmiech bierze i szukam w innej apce. Praca jest tyle warta ile klient chce zapłacić. Jakbym chciał jechać za 3 zl za km to
  • Odpowiedz
@vin42: statystyczne wykopki widac nie znają prawdziwego życia. Ja jezdzilem od ubera pl taxi przez neptuna na staxi kończąc. Wszystko zależało od potrzeb. Osoby z nieadekwatnymi oczekiwaniami to mam nadzieję wąska grupa tuz po maturze imprezujaca za kieszonkowe od rodziców.
  • Odpowiedz