Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum

negroni
via iOS- 9
kosti9191
- 0
@LIBED: to w sumie czemu mi zjadło te kody? :/
LIBED
- 0
@kosti9191: Hmm, nie powinno ich zabrać.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@s-k-fantasyfactory: nie mam pojęcia, to jak nie masz to jeszcze lepiej, bedziesz miał zniżke. Ja tylko boltem jeżdżę
@s-k-fantasyfactory tu masz linka jak coś https://bolt.onelink.me/sbJ2/dfc71c68
konto usunięte via Android
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@send_nudles: dlatego z wyprzedzeniem się zamawia normalną złotówę. Kiedyś też chciałem zamówić ubera na godzinę, żeby dojechać po 4 na lotnisko i wszędzie gdzie czytałem ludzie odradzali ten wybór
@send_nudles: jeszcze nie mamy tego modułu zaimplementowanego, ale jak już będzie na pewno nie zapomnimy o Mirkach i Mirabelkach (✌ ゚ ∀ ゚)☞
W nawiązaniu do znaleziska z głównej na temat obsługi klienta w #glovo mam genialny protip jeśli chodzi o zamawianie jedzenia na dowóz. Otóż:
Nigdy, ale to nigdy, po prostu NIGDY nie zamawiajcie jedzenia z #glovo #uber #wolt itp. We wszystkich tych firmach "zatrudniają" WSZYSTKICH i te firmy w żaden sposób nie egzekwują jakości wykonywanej pracy przez swoich pracowników. Twórca znaleziska żali się że dostał
Nigdy, ale to nigdy, po prostu NIGDY nie zamawiajcie jedzenia z #glovo #uber #wolt itp. We wszystkich tych firmach "zatrudniają" WSZYSTKICH i te firmy w żaden sposób nie egzekwują jakości wykonywanej pracy przez swoich pracowników. Twórca znaleziska żali się że dostał
- 1
@humbakiplywajakluczem: problem jest w tym że twórcy aplikacji tworzą dobry algorytm, a później taki dzban dostawca bierze zlecenia ze wszystkich naraz i cały algorytm szlag trafia ¯\_(ツ)_/¯
powiem ci że ja zamawiam z tych aplikacji praktycznie codziennie, i dzbany które robiły kółka po mieście po odebraniu mojego zamówienia trafiły mi się ze dwa razy max.
jak dla mnie jak ktoś bierze zlecenie z aplikacji a później zaczyna robić jakieś dziwne
powiem ci że ja zamawiam z tych aplikacji praktycznie codziennie, i dzbany które robiły kółka po mieście po odebraniu mojego zamówienia trafiły mi się ze dwa razy max.
jak dla mnie jak ktoś bierze zlecenie z aplikacji a później zaczyna robić jakieś dziwne
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
J--------e, na tych uberach i boltach jeżdżą jacyś kretyni czy jak? Im więcej jeżdżę boltem lub uberem tym mam gorszą opinię
Zamówiłem teraz przejazd, chłop był już 100 metrów ode mnie ale skręcił w złą uliczkę więc odwołał przejazd, a ja teraz przez tego śmiecia jestem spóźniony. Najgorsze, że nie mogę mu teraz w----ć jedenj gwiazdki...
K---a mać
#uber #bolt
Zamówiłem teraz przejazd, chłop był już 100 metrów ode mnie ale skręcił w złą uliczkę więc odwołał przejazd, a ja teraz przez tego śmiecia jestem spóźniony. Najgorsze, że nie mogę mu teraz w----ć jedenj gwiazdki...
K---a mać
#uber #bolt
@Anty_Chryst: zatrudniają Ukraińców i takie efekty. Mnie już dwa razy kasę pobrali za przejazdy które się nie odbyły. Kierowca zatrzymał się 200 metrów od miejsca w którym miał być, telefonu nie odbierał i pojechał. A za drugim razem przejechał koło mnie i pojechał dalej. Kasę oddali ale niesmak pozostał.
@Anty_Chryst: Raz odbierałem matulę ze szpitala i miałem dokładnie taką samą sytuację. Tylko czekałem i czekałem, bo koleś zaparkował na końcu jednokierunkowej i nie chciało mu się oberka robić, a pewnie myślał, że podejdziemy. Matula o kulach była, więc nie chciałem jej ciągnąć. Zero odzewu na wiadomości i telefony… Anulował przejazd, zablokował mi możliwość zamówienia przejazdu, więc musieliśmy taxą jechać. Reklamację uwzględnili.
Napisałem na peiv
@colazlochem123 daj więcej info
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Może komuś zadziała #uber #uk #kodyrabatowe
Mnie tylko eats interesuje, ale czasem i to przysyłają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mnie tylko eats interesuje, ale czasem i to przysyłają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1622633267S5wHGj0LvXHzDnCMuqXeJz.jpg
Pobierz@MarianoaItaliano: Te kody są chyba personalizowane i tak.
konto usunięte via Android
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PjeseczeQ: gdzie się sprawdza ocenę?
- 0
@Odpaleniec: z home w panel boczny przejdź, tam jest średnia
Dzisiejszy dzień zaczął się wspaniale, bo od poważnej turbulencji w moim romansie z Boltem. Miałem takie ogólne wrażenie, że jest to apka bardziej przystępna niż Uber i że jakoś bardziej ogarnięci ludzie na niej jeżdżą. Tym razem spieszyłem się do lekarza więc zaakceptowałem przejazd, nie zważając na stosunkowo niską ocenę kierowcy (3.9). Myślałem, że może Saszka mało komunikatywny, albo że śmierdzi w samochodzie.
Tego, co mnie spotka, nawet minimalnie się nie spodziewałem.
Tego, co mnie spotka, nawet minimalnie się nie spodziewałem.
Złożyłem też skargę do Bolta, ale jak na razie skończyło się na zwrocie 17 zł za przejazd.
@Kostikov: rozśmieszyła mnie ta rekompensata xD
- 2
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@tadocrostu: Coś czuję że jutro ogłoszą bankructwo
- 0
@asadasa: jak się mieści do normalnego bagażnika to na luzie
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
no ale on przestraszony. Janusz go zacznie straszyc ze mu ta suma bedzie wzrastać to on uwierzy, nie wie jak sie żyję na tej ziemii
@Selavi: na to nic nie poradzę. Jeśli faktycznie pracuje na czarno to jedyne co może zrobić to olać janusza. Za zatrudnienie na czarno januszowi grozi grzywna do 12k z "kodeksu pracy" + grzywna lub ograniczenie lub pozbawienie wolności do lat 3 za przestępstwo skarbowe.
Jakby
@Selavi: wołąj jak sie rozwinie
Ciekawe czy powłoka ceramiczna na fotelach poradzi sobie z uberowymi pasażerami sobotniej nocy...
#uber
#uber
źródło: comment_1622135724Vmkuk47UYJ9zKnelkxhxql.jpg
Pobierz- 0
@puexam: pewnie z tego samego, co coraz uboższe palety kolorystyczne i u niektórych producentów masz do wyboru biały, czarny, 3 odcienie szarości i ewentualnie granatowy. Mimo, że była taka możliwość to klienci wybierali głównie te najnudniejsze opcje, więc po co tracić pieniądze na wprowadzenie do oferty ciekawszych wariantów?
konto usunięte via Android
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
Od kiedy #uber podwaja sumę za przejazd 2 dni po przejeździe? Było 37,33 zł a teraz ściągnęli mi dodatkowe 38 zł z konta.
źródło: comment_1622133288r5t3gzKqH5cgVZWknqzlN4.jpg
Pobierz@encore2 jak coś się dowiesz to wołaj bo jestem ciekawy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Czy są jakieś kody dla nowych uber taxi w Krakowie?
#uber
#uber
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...


























