Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#freenow #uber

Mircy. Miałem kod dla nowego na freenow na 7pln (3 sztuki). Zrobiłem 2 jazdy i za każdą płaciłem według taryfy (metred). Tyle ile było na taksometrze, tyle mi pobrało z karty. W tym przypadku kod rabatowy nie działa?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W nawiązaniu do znaleziska z głównej na temat obsługi klienta w #glovo mam genialny protip jeśli chodzi o zamawianie jedzenia na dowóz. Otóż:
Nigdy, ale to nigdy, po prostu NIGDY nie zamawiajcie jedzenia z #glovo #uber #wolt itp. We wszystkich tych firmach "zatrudniają" WSZYSTKICH i te firmy w żaden sposób nie egzekwują jakości wykonywanej pracy przez swoich pracowników. Twórca znaleziska żali się że dostał
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@humbakiplywajakluczem: problem jest w tym że twórcy aplikacji tworzą dobry algorytm, a później taki dzban dostawca bierze zlecenia ze wszystkich naraz i cały algorytm szlag trafia ¯\_(ツ)_/¯
powiem ci że ja zamawiam z tych aplikacji praktycznie codziennie, i dzbany które robiły kółka po mieście po odebraniu mojego zamówienia trafiły mi się ze dwa razy max.
jak dla mnie jak ktoś bierze zlecenie z aplikacji a później zaczyna robić jakieś dziwne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
J--------e, na tych uberach i boltach jeżdżą jacyś kretyni czy jak? Im więcej jeżdżę boltem lub uberem tym mam gorszą opinię

Zamówiłem teraz przejazd, chłop był już 100 metrów ode mnie ale skręcił w złą uliczkę więc odwołał przejazd, a ja teraz przez tego śmiecia jestem spóźniony. Najgorsze, że nie mogę mu teraz w----ć jedenj gwiazdki...

K---a mać

#uber #bolt
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Anty_Chryst: zatrudniają Ukraińców i takie efekty. Mnie już dwa razy kasę pobrali za przejazdy które się nie odbyły. Kierowca zatrzymał się 200 metrów od miejsca w którym miał być, telefonu nie odbierał i pojechał. A za drugim razem przejechał koło mnie i pojechał dalej. Kasę oddali ale niesmak pozostał.
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: Raz odbierałem matulę ze szpitala i miałem dokładnie taką samą sytuację. Tylko czekałem i czekałem, bo koleś zaparkował na końcu jednokierunkowej i nie chciało mu się oberka robić, a pewnie myślał, że podejdziemy. Matula o kulach była, więc nie chciałem jej ciągnąć. Zero odzewu na wiadomości i telefony… Anulował przejazd, zablokował mi możliwość zamówienia przejazdu, więc musieliśmy taxą jechać. Reklamację uwzględnili.
  • Odpowiedz
Dzisiejszy dzień zaczął się wspaniale, bo od poważnej turbulencji w moim romansie z Boltem. Miałem takie ogólne wrażenie, że jest to apka bardziej przystępna niż Uber i że jakoś bardziej ogarnięci ludzie na niej jeżdżą. Tym razem spieszyłem się do lekarza więc zaakceptowałem przejazd, nie zważając na stosunkowo niską ocenę kierowcy (3.9). Myślałem, że może Saszka mało komunikatywny, albo że śmierdzi w samochodzie.
Tego, co mnie spotka, nawet minimalnie się nie spodziewałem.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki czy w #uber albo zwykłym #taxi mogę przewieźć regał o wymiarach 65x110? Powinien się zmieścić do standardowego bagażnika, nie będzie problemu? Mam to jakoś wcześniej im zgłosic?

#pytanie #taxi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no ale on przestraszony. Janusz go zacznie straszyc ze mu ta suma bedzie wzrastać to on uwierzy, nie wie jak sie żyję na tej ziemii


@Selavi: na to nic nie poradzę. Jeśli faktycznie pracuje na czarno to jedyne co może zrobić to olać janusza. Za zatrudnienie na czarno januszowi grozi grzywna do 12k z "kodeksu pracy" + grzywna lub ograniczenie lub pozbawienie wolności do lat 3 za przestępstwo skarbowe.

Jakby
  • Odpowiedz
@puexam: pewnie z tego samego, co coraz uboższe palety kolorystyczne i u niektórych producentów masz do wyboru biały, czarny, 3 odcienie szarości i ewentualnie granatowy. Mimo, że była taka możliwość to klienci wybierali głównie te najnudniejsze opcje, więc po co tracić pieniądze na wprowadzenie do oferty ciekawszych wariantów?
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach