wpisy
Najnowsze
Archiwum
Jak to wygląda teraz w uberze? Niby można rozliczać się u partnerów, nie trzeba mieć działalności. Ale trzeba mieć wypis, ze samochód jest taxi. A jak z ubezpieczeniem na taxi? Trzeba podawać nip.
#taxi #uber #freenow #ubezpieczenia
#taxi #uber #freenow #ubezpieczenia
Komentarz usunięty przez moderatora
Siemanko, właśnie odkryłem na swoim koncie bankowym dziwną transakcję, zostało wpłacone na moje konto 8zł tytułem UBER TRIP HELP.UBER.CO . Z ubera nie korzystałem już kilka miesięcy, a nawet usunąłem aplikację. Ktoś miał podobną sytuację? #uber #kontobankowe
@Smola87: moze dopiero teraz zwrócili Ci koszty za przejazd?
- 1
@nie_mowie_po_kociemu mhm, to dzieki w takim razie :)
- 0
@nameout ja właśnie zaczynam
- 0
@prostymysliciel: W ile Ci wyrobili?
@Valentinez: po szkole nikt tam nie jeździ :D
chyba że po jakimś lewakoznawstwie
chyba że po jakimś lewakoznawstwie
#mecz Super… ukry tak zapija łeb, ze przez 3 dni ubera nie zamowie xd #uber #pilkanozna #kanalsportowy
źródło: comment_1625002767IEitJAPFxRaBdJWsay5vfK.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 5
- 0
@grepolis: Sam jestem kierowca i również korzystam ub i bolta i nie wiem skąd taka nagła zmiana. Zaczęło się od bolta podwyżka, potem uber i znów bolt a na końcu uber. Podniesli stawkę za kilometr i w niektórych przypadkach obniżyli opłatę za czas. Poznikały też właśnie mnożniki z miast.
- 1
@grepolis: wykosili już tyle konkurencji, że sobie mogą pozwolić
Zastanawiam się żeby dorobiac na taxi w weekendy i piatku i inne wolne dni. Jestem w trakcie zmieniania samochodu, co polecacie?
Zastanawiam się nad toyota prius/ toyota prius +, bo z tego co czytalem jak założy sie gaz to wychodzi najlepiej pod względem ekonomicznym.
Ale w mojej okolicy i dalej nic nie ma ciekawego. Polecacie cos innego? Budżet to okolo do 40-50k chciałbym sie zamknąć. Licze na najbardziej ekonomiczny samochód plus jeszcze
Zastanawiam się nad toyota prius/ toyota prius +, bo z tego co czytalem jak założy sie gaz to wychodzi najlepiej pod względem ekonomicznym.
Ale w mojej okolicy i dalej nic nie ma ciekawego. Polecacie cos innego? Budżet to okolo do 40-50k chciałbym sie zamknąć. Licze na najbardziej ekonomiczny samochód plus jeszcze
@przeszczepix: Czyli robisz na około 55 litrach DIESLA 700 kilometrów? Taki samochód ma na siebie zarabiać i śmianie się z oszczędności średnio jest tu na miejscu, wiadomo jak można to nazwać. Sam prius na benzynie potrafi do rezerwy przejechać 950 kilometrów z bakiem 45 litrów (a nie 62). Jak dla mnie jazda w przewozach osób z spalaniem ok. 8 litrów tak drogiego jednak paliwa to wywalanie kasy w błoto, ale
Czy są w Warszawie jakieś sensowne taksówki do których można się władować z walizką i dwoma dużymi plecakami? Nie chce mi się jechać na dworzec samochodem i zostawić go na parkingu a potem przez półtora tygodnia myśleć wieczorami czy ktoś go nie ukradł/okradł albo czy nie zalała go burza/grad.
#warszawa #taxi #uber #transport #pkp #przewoz
#warszawa #taxi #uber #transport #pkp #przewoz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Just_Jump: pewnie wielu zrezygnowało w pandemii, teraz popyt wraca a podaż jeszcze nie nadąża. Może też być tak że peaki popytu są duże, ale nie wystarczająco żeby ktoś się tym przez cały tydzień zajmował
- 4
@Just_Jump: brak kierowców. Przez pandemię sporo ukraińców wyjechało i niestety polskie taksiarskie janusze poinstalowały sobie te apki, aby narzekać w trakcie jazdy że nie opłaca się i tylko dokładają do interesu. Vitalij wróć... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 0
Kierowca przywłaszczył sobie pozostawione okulary, drogie, nie odbiera telefonów, Uber tam przekierowuje, faktura to jakaś firma pewnie auto wypożyczone.
Na policje czy jak to ogarnąć? Porażka.
#uber
Na policje czy jak to ogarnąć? Porażka.
#uber
@L00k3r: daj znac co sie stalo w tym temacie
- 0
Nic, okulary poszły sie ..
Support niby sie próbował kontaktować i niby sie skontaktował i 'nie znalazł kierowca zguby'.
Adres biura tego typa oczywiście wirtualny.
Support niby sie próbował kontaktować i niby sie skontaktował i 'nie znalazł kierowca zguby'.
Adres biura tego typa oczywiście wirtualny.
- 24
Jakiś czas temu, podczas podróży Boltem, przez przypadek zostawiłem na tylnym siedzeniu swój telefon. Zorientowałem się niemal natychmiast i z telefonu znajomej która zamawiała ten przejazd zadzwoniłem do Stepana, tj. kierowcy obsługującego kurs. Stepan powiedział że mogłem powiedzieć wcześniej, bo miał już kilka kursów, ale zatrzyma się i poszuka. Jakiś czas później zadzwoniłem jeszcze raz, powiedział że nic nie znalazł. Proponowałem nawet pieniądze za oddanie zguby, jednak stwierdził że nic nie ma,
źródło: comment_1624192501Mqxdm1OpF45LkbsPnpdNCA.jpg
Pobierz- 8
@MackaCthulhu: Dane chyba jednak nie były zbyt cenne, bo w innym przypadku miałbyś ich kopie chociaż w chmurze prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@MackaCthulhu: nosz, nie czytałem tagów , mea culpa, wybacz
@wykopowajulka15 Promocja! ¯_(ツ)_/¯
- 0
@wykopowajulka15: Inflacja
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AltCtrlSpace: a kiedy można ich bić?
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora























#pracbaza #glovo #uber #praca #wolt