Jako sposób na dodatkowy zarobek lepsze będzie rozwożenie żarcia (glovo, wolt itd) czy normalny uberek/wolt i przewóz osób? Mowa o pracy wyłącznie dodatkowej, zapewne tylko w weekendy, sporadycznie w tygodniu w godzinach wieczornych. Dzieki za wszystkie sugestie ;D

#pracbaza #glovo #uber #praca #wolt
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy Bolt zwróci kasę na konto jak kierowca anulował przejazd, bo niby nie stawiłem się na miejsce? Ukrainiec podjechał w całkowicie inne miejsce niż zaznaczyłem, dzwoniłem do niego, nic nie rozumiał i anulował xD
#bolt #uber
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemanko, właśnie odkryłem na swoim koncie bankowym dziwną transakcję, zostało wpłacone na moje konto 8zł tytułem UBER TRIP HELP.UBER.CO . Z ubera nie korzystałem już kilka miesięcy, a nawet usunąłem aplikację. Ktoś miał podobną sytuację? #uber #kontobankowe
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema mircy!
W weekendy jestem bumerem, więc siedzę w domu i nic nie robię. Chciałbym sobię dorobić w moim mieście i jeździć uber/bolt. Czy można w obu mieć aplikację, czy któraś się wyróżnia na tle innych?
#bolt #uber
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@grepolis: Sam jestem kierowca i również korzystam ub i bolta i nie wiem skąd taka nagła zmiana. Zaczęło się od bolta podwyżka, potem uber i znów bolt a na końcu uber. Podniesli stawkę za kilometr i w niektórych przypadkach obniżyli opłatę za czas. Poznikały też właśnie mnożniki z miast.
  • Odpowiedz
Zastanawiam się żeby dorobiac na taxi w weekendy i piatku i inne wolne dni. Jestem w trakcie zmieniania samochodu, co polecacie?
Zastanawiam się nad toyota prius/ toyota prius +, bo z tego co czytalem jak założy sie gaz to wychodzi najlepiej pod względem ekonomicznym.
Ale w mojej okolicy i dalej nic nie ma ciekawego. Polecacie cos innego? Budżet to okolo do 40-50k chciałbym sie zamknąć. Licze na najbardziej ekonomiczny samochód plus jeszcze
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@przeszczepix: Czyli robisz na około 55 litrach DIESLA 700 kilometrów? Taki samochód ma na siebie zarabiać i śmianie się z oszczędności średnio jest tu na miejscu, wiadomo jak można to nazwać. Sam prius na benzynie potrafi do rezerwy przejechać 950 kilometrów z bakiem 45 litrów (a nie 62). Jak dla mnie jazda w przewozach osób z spalaniem ok. 8 litrów tak drogiego jednak paliwa to wywalanie kasy w błoto, ale
  • Odpowiedz
Czy są w Warszawie jakieś sensowne taksówki do których można się władować z walizką i dwoma dużymi plecakami? Nie chce mi się jechać na dworzec samochodem i zostawić go na parkingu a potem przez półtora tygodnia myśleć wieczorami czy ktoś go nie ukradł/okradł albo czy nie zalała go burza/grad.

#warszawa #taxi #uber #transport #pkp #przewoz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Just_Jump: pewnie wielu zrezygnowało w pandemii, teraz popyt wraca a podaż jeszcze nie nadąża. Może też być tak że peaki popytu są duże, ale nie wystarczająco żeby ktoś się tym przez cały tydzień zajmował
  • Odpowiedz
@Just_Jump: brak kierowców. Przez pandemię sporo ukraińców wyjechało i niestety polskie taksiarskie janusze poinstalowały sobie te apki, aby narzekać w trakcie jazdy że nie opłaca się i tylko dokładają do interesu. Vitalij wróć... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Kierowca przywłaszczył sobie pozostawione okulary, drogie, nie odbiera telefonów, Uber tam przekierowuje, faktura to jakaś firma pewnie auto wypożyczone.
Na policje czy jak to ogarnąć? Porażka.
#uber
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nic, okulary poszły sie ..
Support niby sie próbował kontaktować i niby sie skontaktował i 'nie znalazł kierowca zguby'.
Adres biura tego typa oczywiście wirtualny.
  • Odpowiedz
Jakiś czas temu, podczas podróży Boltem, przez przypadek zostawiłem na tylnym siedzeniu swój telefon. Zorientowałem się niemal natychmiast i z telefonu znajomej która zamawiała ten przejazd zadzwoniłem do Stepana, tj. kierowcy obsługującego kurs. Stepan powiedział że mogłem powiedzieć wcześniej, bo miał już kilka kursów, ale zatrzyma się i poszuka. Jakiś czas później zadzwoniłem jeszcze raz, powiedział że nic nie znalazł. Proponowałem nawet pieniądze za oddanie zguby, jednak stwierdził że nic nie ma,
MackaCthulhu - Jakiś czas temu, podczas podróży Boltem, przez przypadek zostawiłem na...

źródło: comment_1624192501Mqxdm1OpF45LkbsPnpdNCA.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Czy #glovo #uber oferują usługę przesłania paczki? Muszę przesłać klucze komuś z drugiego końca miasta i nie ma opcji bym zdążył tam sam pojechać
#poznan
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Też was w-------ą ci kierowcy #bolt i #uber jak przyjmują przewóz i zamiast jechać prosto w miejsce odbioru to sobie przejażdżki urządzają a ty czekasz 10 minut aż chłop dojedzie 2km po Ciebie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach