via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ile maksymalnie trwa zwrot pieniędzy za nie zaakceptowany przejazd? W niedzielę około godziny 2 w nocy próbowałem złapać ubera, udało mi się za piątym razem, tylko że za każdym razem jak szukałem przejazdu to pobrało mi pieniądze z konta i do teraz ich nie odzyskałem
#uber
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To gadaj do nich po angielsku i tyle. Tylko się nie dziw gdy pojedziesz do Lwowa i będziesz rozmawiać po polsku to już ukraiński Seba napisze do wykopu ukraińskiego podobny wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mam takie tam pytanko, będę miał jakieś 1,5 mc przerwy między jedną pracą a drugą, UJ mnie strzeli od siedzenia w domu a lubię jeździć. Czy jest sens iść na taki krótki czas na #uber albo #bolt ale u kogoś? Czy to się opłaca? Dodam że nie chodzi mi o jakieś mega zarobki tylko bardziej o to żeby sobie nie ruszać oszczędności. Jeździ ktoś z was w #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Niedawno przeprowadzałem się do innego mieszkania żeby trochę przycebulić to zamówiłem Bolt XL i tak 3-4 razy. I z tych 4 kierowców 2 miało problem, że jak to tak z walizami, że powinienem sobie zamówić jakiegoś busa.

Mieli racje czy kij w dupie

#pytanie #bolt #uber #transport #mieszkajzwykopem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego zdarza się w #uber #bolt że przyjeżdża inna marka samochodu niż wbita w apke? Aktualnie jade Dacia Sandero, blachy i kolor się zgadzają, ale miała być toyota yaris xD Kierowcy januszują z jakiegoś powodu?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Target1920: nie, czasami bywa że aplikacje odmawiają posłuszeństwa i wariują i np. same podmieniają auto w aplikacji, albo auto w ogóle znika do wyboru. Przy obecnych przepisach i karach januszowanie (tzn. jazda autami bez przeglądu taxi) w ogóle się nie opłaca i nie ma najmniejszego. Na 90% to kwestie techniczne związane z samą appka
  • Odpowiedz
@skorpion666: że niby co? Został okradziony ze swoich pieniędzy w bezczelny sposób i miał odpuścić, bo to tylko 30zł? Taką drogą patusy mogą mieć wszystko za darmo i nikt nie powinien ich zaczepiać, bo kwota niska.
  • Odpowiedz
Uwaga, od jakiegoś czasu w mediach społecznościowych na grupach związanych z kierowcami Uber/Bolt/Taxi pojawiają się na masową skalę reklamy możliwości wypożyczenia Toyoty Prius za 299zł/tyg.

To prawdopodobnie jakieś oszustwo - ludzie piszą, że nie dostają kasy za wykonywane przejazdy, sama firma nie udostępnia żadnego regulaminu, żadnych szczegółów, żadnej umowy nie możesz zobaczyć "na spokojnie". Możesz się jedynie z nimi umówić na rozmowę gdzie dopiero wtedy poznasz warunki umowy - metody podobne jak
L.....t - Uwaga, od jakiegoś czasu w mediach społecznościowych na grupach związanych ...

źródło: comment_1627929801YVrJ1jOw7KwZB4eeveMyyb.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dodam jeszcze parę słów kluczowych żeby w google było łatwiej znaleźć
Prius299.pl
Toyota Prius za 299 PLN
Prius na wynajem
opinie Prius299
Prius 299 opinia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LuxEtClamabunt: O proszę, czyli nadal po staremu tam jest, pracowałem tam około roku i przestałem jak juz zaczynali wypłacać z opóźnieniem. Jeżdżę po krk. często widzę te priusy i co chwile nowi kierowcy tam są za kierownicą. Znam podejście do serwisu w tej firmie i nawet znając wytrzymałość tych aut to jestem jednak zaskoczony że jeżdżą.
  • Odpowiedz
Mirki, potrzebuję przejechać kawałek jutro w Gdańsku ze znajomymi więc pomyśleliśmy o Uberze. Czy ten standardowy UberX weźmie 4 osoby czy tylko 3 bo pandemia? W apce nie wyświetla mi się UberXL, nie wiem dlaczego.
#uber #trojmiasto #gdansk #pytanie #taxi
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki kiedy jedziesz #uber w 3 osoby i bagaż to będzie naliczona dodatkowa opłata niż pokazane jest to w aplikacji?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Siema Mirki, jako ze pandemia daje trochę w kość a ceny rosną szukam pracy dodatkowej na weekendy.
Zastanawiam sie czy daloby sie w 2 weekendy i pare dni na tygodniu wyciagnac na #uber #bolt chociaz z tysiaczka.
Mieszkam w Warszawie, czy warto w to isc czy szukac czego innego?
#praca
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@wonzki więcej się zarabia używając prywatnego auta, ale też sporo wydaje na paliwo i amortyzację. No i jest sporo papierkowej roboty
  • Odpowiedz