Mireczki z #emigracja mam oferte pracy biurowej w dublin sandyford za 45k€ brutto rocznie, chat mowi ze to 3100€ netto miesiecznie. Jak te zarobki wygladaja na tle kraju, jakiego poziomu zycia moge sie spodziewac zakladajac, ze zona ma drugie tyle i chcemy wynajmowac maly don lub 2-3 pok mieszkanie? Rekruterka powiedziala mi, ze znalezienie mieszkania bedzie moim najwiekszym wyzwaniem jak nie mam nikogo na miejscu. Czy jest na prawde tak
Podczas święta Wojsk Specjalnych doszło do poważnego incydentu bezpieczeństwa. Biuro Bezpieczeństwa Narodowego opublikowało w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać odsłonięte twarze komandosów i oficerów służb specjalnych.
Ani jedna osoba na świecie nie uważa, że Lupita Nyongo jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Christopher Nolan wie jednak, że zostałby nazwany rasistą, gdyby powierzył rolę najpiękniejszej kobiety białej aktorce. Nolan jest technicznie utalentowany, ale jest tchórzem.
#irlandia #emigracja Jutro beda blokować stacje paliw, wiec warto dzisiaj stanąć w kolejce i dotankować. Ja dzisiaj czekałem w Westport jakies 20 minut na dojazd do dystrybutora...kolejki jak w stanie wojennym
Mirki z #irlandia po 32 miesiącach i 4 dniach udało mi się i dołączyłem do ludzi z kulą u nogi na 20 lat. Teraz wreszcie można trochę odpocząć i szukać kogoś (przeprowadzałem się 19 razy, mieszkałem w 9 county, najdłużej 6 miesięcy, najkrócej 2 dni).
Dear MegaZU0,
We are delighted to let you know that your purchase is now complete.
#arcraiders tak gram w top sobie gram i nie do konca kumam co poza zbieraniem randomowych rzeczy i zabijaniem lub nie zabijaniem mam w tej grze robic w dupie mam te schematy bo gram ciagle na darmowym loadoucie wiec co mi po tym xd
Serio ktoś to ogląda? YT zarekomendował mi filmik jak Rock gra w #arcraiders (54 odcinek xDD) to pomyślałem - wejdę, zobaczę. Poprzesuwałem i przez całe 30 minut łaził bez shifta po mapie, potem ze swojej głupoty nie wlazł do „raider hatch” a na koniec go jeszcze arc zabił xD Nie wiem już kto robi większy slop na youtube, #rockalone2k czy #kiszak
220h stukneło i ostatnio gra mi się przyjemniej niż kiedykolwiek. Miałem taki moment, że każdy gracz chciał mnie zabić. Zacząłem latać z freeloadoutami i przestałem tez być agresywny. Efekt? Od 10 gier tylko wymieniam się emotkami "hey raider" i ide dalej. Nikt nie strzela. Te PVE servery to chyba rzeczywiście działają. Do tego gram na dam battleground ostatnio, a to wiadomo, że dla noobków mapa :) #arcraiders
Znam się na tym i tamtym, potrafię dobrze ugotować. Jestem tutaj dla trzech rzeczy: #internet #heheszki #nsfw
Motto na mirko zawsze takie same: Usuń konto.
Zawsze chciałem robić standup.
#gry #gta #gta6
źródło: 60163
Pobierz