Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
oscarus

oscarus

Dołączył 17 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 44615
  • Znaleziska 31166
  • Mikroblog 13449
  • Obserwujący 25
  • Obserwowane 64
oscarus
oscarus 49 min temu
  • 0
Ostatnia prosta
#gry #gta #gta6
oscarus - Ostatnia prosta
#gry #gta #gta6

źródło: 60163

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oscarus
oscarus
Autor
45 min temu via Android
  • 0
@magawek: praca w R*/T2/2K a to co widzisz to odpalone PXE
  • Odpowiedz
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
18 godz. i 14 min temu
  • 0
Mireczki z #emigracja mam oferte pracy biurowej w dublin sandyford za 45k€ brutto rocznie, chat mowi ze to 3100€ netto miesiecznie. Jak te zarobki wygladaja na tle kraju, jakiego poziomu zycia moge sie spodziewac zakladajac, ze zona ma drugie tyle i chcemy wynajmowac maly don lub 2-3 pok mieszkanie? Rekruterka powiedziala mi, ze znalezienie mieszkania bedzie moim najwiekszym wyzwaniem jak nie mam nikogo na miejscu. Czy jest na prawde tak
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oscarus
oscarus 16 godz. i 12 min temu via Android
  • 0
@wujek_srednia_rada: jest chuiujowo
  • Odpowiedz
oscarus
oscarus 16.06.2026, 20:22:34
  • 0
Po zawodnikach widać że to derby Senegalu.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oscarus
oscarus 06.06.2026, 14:50:55
  • 5
1. Maja dalej wielka
2. Kit wiadomo gdzie ruskiej
3. Moderacja proszę zrobić nowy baner na tagu
#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oscarus
oscarus 06.06.2026, 14:36:14
  • 2
Andriejewa - kto to r***cha? ( ಠ_ಠ)
#tenis
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oscarus
oscarus
Autor
06.06.2026, 14:45:28 via Wykop
  • 0
@Vinizius: stać na lepsze Mireczku
  • Odpowiedz

752

Tożsamość komandosów podana na tacy. Wpadka BBN i prezent dla obcych wywiadów.

Tożsamość komandosów podana na tacy. Wpadka BBN i prezent dla obcych wywiadów.

Podczas święta Wojsk Specjalnych doszło do poważnego incydentu bezpieczeństwa. Biuro Bezpieczeństwa Narodowego opublikowało w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać odsłonięte twarze komandosów i oficerów służb specjalnych.

Kempes
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 04.06.2026, 07:26:43
  • 151
  • #
    wojsko
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    neuropa
oscarus
oscarus 05.06.2026, 09:34:47 via Android
  • 0
Fajne ministerstwo obrony, takie że na kompetentne.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

oscarus
oscarus 30.05.2026, 18:46:50
  • 1
Najnudniejszy final ever! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oscarus
oscarus
Autor
30.05.2026, 18:50:38 via Wykop
  • 0
@TB0000: no nie oglądałem bo już miałem zmęczenie przed meczem
  • Odpowiedz
oscarus
oscarus
Autor
30.05.2026, 19:06:17 via Wykop
  • 0
@TB0000: trzeba było się nie zesrać, to byś się teraz nie spinał na wykopie w komentarzach
  • Odpowiedz

597

Elon Musk komentuje wybór Lupity Nyongo do roli Heleny Trojańskiej

Elon Musk komentuje wybór Lupity Nyongo do roli Heleny Trojańskiej

Ani jedna osoba na świecie nie uważa, że Lupita Nyongo jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Christopher Nolan wie jednak, że zostałby nazwany rasistą, gdyby powierzył rolę najpiękniejszej kobiety białej aktorce. Nolan jest technicznie utalentowany, ale jest tchórzem.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
gram.pl
dodany: 14.05.2026, 06:21:45
  • 211
  • #
    film
  • #
    elonmusk
oscarus
oscarus 14.05.2026, 11:25:07 via Android
  • 4
@tomasz-aleksander-barania: zaoranie filmu będzie chyba duże
mirek_wyklety
mirek_wyklety
09.04.2026, 17:18:04
  • 0
#irlandia
#emigracja
Jutro beda blokować stacje paliw, wiec warto dzisiaj stanąć w kolejce i dotankować. Ja dzisiaj czekałem w Westport jakies 20 minut na dojazd do dystrybutora...kolejki jak w stanie wojennym
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oscarus
oscarus 10.04.2026, 08:21:57 via Android
  • 0
@mirek_wyklety: Dublin 15 wczoraj pod wieczór, tylko diesel za €2.17 dostępny.
oscarus - @mirek_wyklety: Dublin 15 wczoraj pod wieczór, tylko diesel za €2.17 dostęp...

źródło: 52034

Pobierz
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
07.04.2026, 22:40:45
  • 3
#wojna #iran #usa

Dwutygodniowe zawieszenie broni, czyli do piątku znowu coś się pomarańczowemu usra i odwali jakąś akcję
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oscarus
oscarus 07.04.2026, 22:43:06 via Android
  • 0
@jaroty: reset na rynku się zrobi i będzie dalej można straszyć
  • Odpowiedz
oscarus
oscarus 07.04.2026, 22:42:05
  • 0
Czyki tak jak powiedziałem. Tej pomarańczy już nikt nie uwierzy na słowa.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wujekjanek
wujekjanek
wujekjanek
07.04.2026, 22:28:27
  • 1
#wojna lecą bombowce niezły sajgon się zapowiada
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oscarus
oscarus 07.04.2026, 22:35:29 via Android
  • 0
@wujekjanek: wyłącz ten internet bo piszesz bzdury
  • Odpowiedz
oscarus
oscarus 26.03.2026, 21:01:24
  • 0
dobra pora na cs-ka
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
25.03.2026, 07:27:36
  • 0
Czemu znów spada? Znów jakieś AI?

#taketwo #ttwo #gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oscarus
oscarus 25.03.2026, 09:08:53 via Android
  • 0
@Ten_spod_piatego: dowiecie się za jakiś czas, pracujemy nad czymś nowym
  • Odpowiedz
MegaZU0
MegaZU0
MegaZU0
16.02.2026, 17:05:57
  • 4
Mirki z #irlandia po 32 miesiącach i 4 dniach udało mi się i dołączyłem do ludzi z kulą u nogi na 20 lat.
Teraz wreszcie można trochę odpocząć i szukać kogoś (przeprowadzałem się 19 razy, mieszkałem w 9 county, najdłużej 6 miesięcy, najkrócej 2 dni).

Dear MegaZU0,

We are delighted to let you know that your purchase is now complete.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oscarus
oscarus 16.02.2026, 20:18:43 via Wykop
  • 0
@MegaZU0: fajna dzielnica taka nie za spokojna
  • Odpowiedz
jozinzbazin_bozy
jozinzbazin_bozy
21.01.2026, 12:52:46
  • 0
#arcraiders tak gram w top sobie gram i nie do konca kumam co poza zbieraniem randomowych rzeczy i zabijaniem lub nie zabijaniem mam w tej grze robic w dupie mam te schematy bo gram ciagle na darmowym loadoucie wiec co mi po tym xd
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oscarus
oscarus 21.01.2026, 14:10:08 via Android
  • 2
@jozinzbazin_bozy: zbieraj się na expedition i rób trailsy jak taki kozak jesteś
  • Odpowiedz
PancakeV
PancakeV
14.01.2026, 23:14:24
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oscarus
oscarus 15.01.2026, 08:09:29 via Android
  • 1
@PancakeV: no masz rację ta gra nie jest dla Ciebie. Polecam tetris albo Minecraft
  • Odpowiedz
greedy_critic
greedy_critic
12.01.2026, 16:00:47
  • 9
Serio ktoś to ogląda? YT zarekomendował mi filmik jak Rock gra w #arcraiders (54 odcinek xDD) to pomyślałem - wejdę, zobaczę. Poprzesuwałem i przez całe 30 minut łaził bez shifta po mapie, potem ze swojej głupoty nie wlazł do „raider hatch” a na koniec go jeszcze arc zabił xD
Nie wiem już kto robi większy slop na youtube, #rockalone2k czy #kiszak

Jeszcze brakuje tylko żeby rock
greedy_critic - Serio ktoś to ogląda? YT zarekomendował mi filmik jak Rock gra w #arc...

źródło: image_picker_C92481FB-088E-4250-A00E-55BF267E5E5F-13048-000024E68D6AAF9D

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oscarus
oscarus 12.01.2026, 20:48:53 via Android
  • 0
@greedy_critic: kto jeszcze tego kolesia ogląda w 2026
  • Odpowiedz
alverini
alverini
09.01.2026, 06:01:09
  • 4
220h stukneło i ostatnio gra mi się przyjemniej niż kiedykolwiek. Miałem taki moment, że każdy gracz chciał mnie zabić. Zacząłem latać z freeloadoutami i przestałem tez być agresywny. Efekt? Od 10 gier tylko wymieniam się emotkami "hey raider" i ide dalej. Nikt nie strzela. Te PVE servery to chyba rzeczywiście działają. Do tego gram na dam battleground ostatnio, a to wiadomo, że dla noobków mapa :)
#arcraiders
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oscarus
oscarus 09.01.2026, 09:26:40 via Wykop
  • 0
@alverini:
oscarus - @alverini:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 30
  • Strona 1 z 30
  • >

Oskar

  • Znam się na tym i tamtym, potrafię dobrze ugotować. Jestem tutaj dla trzech rzeczy: #internet #heheszki #nsfw Motto na mirko zawsze takie same: Usuń konto. Zawsze chciałem robić standup.
  • 53.349790, -6.260228
  • X (dawny Twitter)

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.02.2017

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 12.06.2016

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 15.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.06.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.01.2021

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia