Niwa plaga na katowickim #uber #bolt. Bardzo dużo kierowców z bliskiego wschodu, nie mówiących ani po angielsku ani po polsku.
Po drugie ostatnio bardzo często podjeżdżają inne samochody niż na apce. Mam wrażenie, że w kato przyszła fala nowych imigrantów zarobkowych i weszła w miejsce wszystkich Saszek i Ivanow.
#katowice #slask
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mit_o_chondriach: nawet bym nie wsiadł, jakby inny samochód podjechał. Nie dojdziesz potem do niczego, o ile w ogóle Cię znajdą :P Od razu zgłoszenie.
Ostatnie mnie jakiś z jakiś turkmenistanu czy czegoś tam wiózł, ale na szczęście ogarniał: rajt, left :D
  • Odpowiedz
Chciałbym zacząć sobie dorabiać jeżdżąc na bolcie swoim autem. Tylko czytając komentarze każdy pisze ze praktycznie nic nie da się zarobić. Jeździł ktoś swoim autem? Jak to wyglada z waszej perspektywy? Miasto to #rzeszow

#bolt #uber #taxi
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj pierwszy raz dane mi było skorzystać z sieciowej taksówki. Spróbowałem #bolt #uber

#bolt - ta podróż się nawet nie odbyła. Bolty rzadko się pojawiają poza miastem, ale akurat chciałem wrócić z #krakow na wieś (40 minut drogi). Aplikacja się zgodziła, podjeżdża do mnie tadżycki kierowca. Zna jakieś 0 słów po polsku i 2 po angiesku. Mówi, że nie pojedzie tam. Wysiadam i biorę
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wpoldokomina: ty tylko wiesz że ten uber zabiera im 10 procent od napiwku jeszcze jak możesz dawaj do ręki ja rozmawiałem z kolesiem i właśnie powiedział że ubar im tnie te napiwki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gski: Od kiedy uber pobiera 10% od napiwku? @wpoldokomina jak coś uber czy bolt to te same samochody/kierowcy. Różnica taka, że od roku jakoś uber pokazuje kierowcy kody pocztowe, albo miejscowości jeśli się jedzie poza miasto. Dzięki temu jak ktoś chcę kurs poza miasto to zaakceptuje bo o tym wie.
  • Odpowiedz
Pieknie zaplanowany wyjazd spieprzony przez #mpkwroclaw - Od dłuższego czasu zaplanowany wyjazd z narzeczoną na weekend do Sopotu - po tej całej pandemii udało się w końcu odkuć i zaplanować wyjazd. Wyszliśmy z domu specjalnie godzinę wczesniej, żeby zdążyć na pociąg. 2 autobusy nie przyjechały, cały odcinek kromera - pkp oczywiście zakorkowany.
Lokum wynajęte, kolejny pociąg o 23.
Udalo nam się dostać autobusem do poczty głównej - za mną biegła
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@BajerOp: Tak, ja wiem. Ale dla własnego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa mojego rocznego dziecka wolałem włożyć go do fotelika. Jechałem odebrać swoje auto, zamówiłem bolta i pan nie wiedział nawet że ma ISOFIX ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak zamówić ubiera dla innej osoby? Po dodaniu adresu żadne "stop" do wybrania nie pojawia się,a tak napisali w instrukcji na stronie.Mam wersję zaktualizowaną aplikacji. #uber
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miał ktoś taką sytuację z #uber, że aplikacja przy zamawianiu przejazdu jakby zmuliła i pobrało kasę a przejazd się nie odbył? W nocy kliknąłem zamów, potwierdziłem płatność było wyszukiwanie kilka minut po czym na apce znów pokazał się ekran startowy. Patrzę na konto i mam blokadę zarówno na to zamówienie, jak i za faktyczny przejazd. Ta blokada zejdzie po jakimś czasie czy potrzebna jest reklamacja?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ruszyl u mnie w miescie UberEats i tak sie zastanawiałem jak to dokładnie działa. Te knajpy maja podpisaną umowe z uberem tak? I jak skladam przez apke zamowienie to to klepią w restauracji i przesyłają na apke do kierowcy? Czy po prostu jestes se kierowca ubera i patrzysz gdzie jest cos do odbioru i po to jedziesz xD
#uber
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zortabla_rt: Uber ma mnie dowieźć na miejsce w możliwie krotkim czasie, tanio i ma nie śmierdzieć. W dupie mam czy lubi to robić czy nie. Ale w tej reklamie najdziwniejsze jest to, że w awatarze dali creepy wujka i podpisali, ze lubi poznawać ludzi xD
  • Odpowiedz
Cześć, jestem z Indii i pracuje na #uber od kilku lat i wiozłem ostatnio 29 letniego typka. Opowiedział mi, ze dopiero co przeprowadził sie do #warszawa wynajął pokój bo szuka mieszkania do kupna oraz nie ma auta, bo skoro mieszka w mieście to jest mu ono niepotrzebne + zaoszczędzi trochę kasy + jest to po prostu ekologiczne. Bardzo fajny chłopak! Liczę, że powiedzie mu się w nowej pracy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach