wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@DeszczBanknotow Aktualnie średnie zarobki w Trójmieście to 15-30zł na godzinę na czysto, mało ekonomicznym samochodem i bez pośredników. Wszystko zależy od pory i zawsze trochę od szczęścia.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@423frewq4f23: lepiej 2 slowa za malo powiedziec niz jedno słowko za duzo
Wczoraj pierwszy raz dane mi było skorzystać z sieciowej taksówki. Spróbowałem #bolt #uber
#bolt - ta podróż się nawet nie odbyła. Bolty rzadko się pojawiają poza miastem, ale akurat chciałem wrócić z #krakow na wieś (40 minut drogi). Aplikacja się zgodziła, podjeżdża do mnie tadżycki kierowca. Zna jakieś 0 słów po polsku i 2 po angiesku. Mówi, że nie pojedzie tam. Wysiadam i biorę
#bolt - ta podróż się nawet nie odbyła. Bolty rzadko się pojawiają poza miastem, ale akurat chciałem wrócić z #krakow na wieś (40 minut drogi). Aplikacja się zgodziła, podjeżdża do mnie tadżycki kierowca. Zna jakieś 0 słów po polsku i 2 po angiesku. Mówi, że nie pojedzie tam. Wysiadam i biorę
- 4
@wpoldokomina: ty tylko wiesz że ten uber zabiera im 10 procent od napiwku jeszcze jak możesz dawaj do ręki ja rozmawiałem z kolesiem i właśnie powiedział że ubar im tnie te napiwki.
@gski: Od kiedy uber pobiera 10% od napiwku? @wpoldokomina jak coś uber czy bolt to te same samochody/kierowcy. Różnica taka, że od roku jakoś uber pokazuje kierowcy kody pocztowe, albo miejscowości jeśli się jedzie poza miasto. Dzięki temu jak ktoś chcę kurs poza miasto to zaakceptuje bo o tym wie.
Pieknie zaplanowany wyjazd spieprzony przez #mpkwroclaw - Od dłuższego czasu zaplanowany wyjazd z narzeczoną na weekend do Sopotu - po tej całej pandemii udało się w końcu odkuć i zaplanować wyjazd. Wyszliśmy z domu specjalnie godzinę wczesniej, żeby zdążyć na pociąg. 2 autobusy nie przyjechały, cały odcinek kromera - pkp oczywiście zakorkowany.
Lokum wynajęte, kolejny pociąg o 23.
Udalo nam się dostać autobusem do poczty głównej - za mną biegła
Lokum wynajęte, kolejny pociąg o 23.
Udalo nam się dostać autobusem do poczty głównej - za mną biegła
- 34
Komentarz usunięty przez moderatora
- 9
@gangolsena: Na przyszłość pamiętaj, że we Wrocku idzie się na przystanek tylko po to żeby kierowca ubera miał gdzie stanąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
- 2
- 0
@BajerOp: Tak, ja wiem. Ale dla własnego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa mojego rocznego dziecka wolałem włożyć go do fotelika. Jechałem odebrać swoje auto, zamówiłem bolta i pan nie wiedział nawet że ma ISOFIX ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 5
@BSn9jBwxuhBXN: nie no, z takim kuponem to trasa musi być przemyślana. Szkoda zmarnować na byle co.
- 0
@mozzie: ja na Bolcie co chwilę mam jakąś dużą promkę -40% lub -50% i przez to częściej korzystam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uberowi nie udało się jeszcze mnie przekonać promocją xD
Jak zamówić ubiera dla innej osoby? Po dodaniu adresu żadne "stop" do wybrania nie pojawia się,a tak napisali w instrukcji na stronie.Mam wersję zaktualizowaną aplikacji. #uber
- 1
miał ktoś taką sytuację z #uber, że aplikacja przy zamawianiu przejazdu jakby zmuliła i pobrało kasę a przejazd się nie odbył? W nocy kliknąłem zamów, potwierdziłem płatność było wyszukiwanie kilka minut po czym na apce znów pokazał się ekran startowy. Patrzę na konto i mam blokadę zarówno na to zamówienie, jak i za faktyczny przejazd. Ta blokada zejdzie po jakimś czasie czy potrzebna jest reklamacja?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Khaiine: w indiach na uberze jezdzisz? Zrób jakies ama
- 2
@FinekPoker: w historii przejazdów powinieneś mieć "skontaktuj się z kierowcą" przy tym przejeździe
- 0
@Hepar: jo jest ale nic tam nie ma niestety :/
@ArdattYakshi: najgorzej!
- 0
@ArdattYakshi: przy terminówkach mimo wszystko zawsze lepiej zamówić gdzieś gdzie człowiek ma nad tym opiekę. mniejsza szansa na wpadkę
- 0
Ruszyl u mnie w miescie UberEats i tak sie zastanawiałem jak to dokładnie działa. Te knajpy maja podpisaną umowe z uberem tak? I jak skladam przez apke zamowienie to to klepią w restauracji i przesyłają na apke do kierowcy? Czy po prostu jestes se kierowca ubera i patrzysz gdzie jest cos do odbioru i po to jedziesz xD
#uber
#uber
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@zortabla_rt: pewnie dlatego, ze lubi poznawac ludzi, czyli pewnie zagaduje xD
- 2
@zortabla_rt: Uber ma mnie dowieźć na miejsce w możliwie krotkim czasie, tanio i ma nie śmierdzieć. W dupie mam czy lubi to robić czy nie. Ale w tej reklamie najdziwniejsze jest to, że w awatarze dali creepy wujka i podpisali, ze lubi poznawać ludzi xD
- 76
Cześć, jestem z Indii i pracuje na #uber od kilku lat i wiozłem ostatnio 29 letniego typka. Opowiedział mi, ze dopiero co przeprowadził sie do #warszawa wynajął pokój bo szuka mieszkania do kupna oraz nie ma auta, bo skoro mieszka w mieście to jest mu ono niepotrzebne + zaoszczędzi trochę kasy + jest to po prostu ekologiczne. Bardzo fajny chłopak! Liczę, że powiedzie mu się w nowej pracy
10 zł zniżki z McDonald's® przy zamówieniu za min. 35 zł do 17 października
Użyj poniższego kodu, aby skorzystać ze zniżki*:
#uber #ubereats #jedzzwykopem #mcdonalds - #wszystkotaniej
Użyj poniższego kodu, aby skorzystać ze zniżki*:
SMAKNAJESIEN
#uber #ubereats #jedzzwykopem #mcdonalds - #wszystkotaniej
źródło: comment_1632748291EJnEDiL6ojAD1G1NnRFuRE.jpg
Pobierz- 1
@Michal_1989: zgłoś reklamację, może coś ugrasz :(
- 0
P. S zamówienie za 37.90 + dostawa 5zl




























Po drugie ostatnio bardzo często podjeżdżają inne samochody niż na apce. Mam wrażenie, że w kato przyszła fala nowych imigrantów zarobkowych i weszła w miejsce wszystkich Saszek i Ivanow.
#katowice #slask
Ostatnie mnie jakiś z jakiś turkmenistanu czy czegoś tam wiózł, ale na szczęście ogarniał: rajt, left :D