Nigdy nie korzystałam z Ubera, jutro chyba pierwszy raz będę musiała. Podobno są jakieś kody zniżkowe lub dodatkowe środki dla nowych klientów, ale nie bardzo się w tym orientuję. Jak to zdobyć?

Jeśli to ważne, muszę skorzystać z przejazdu w Cardiff. Znajdzie się coś o 4:00 nad ranem, czy raczej nikt nie jeździ tak wcześnie?

#uber #cardiff #pytanie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 482
Właśnie jechałem #uber i mnie trochę #feels złapaly.

Dostałem powiadomienie z apki że kierowca to osoba niesłysząca lub niedosłysząca. Jak pomyślałem jakie ten mężczyzna musi mieć problemy w codziennym życiu to mnie smutek ogarnął. Brak możliwości nawiązania normalnej rozmowy, dopytania się o coś.. Eh. (,)

Wielki plus dla Ubera za uruchomienie programu Beethoven i ułatwienie takim osobm znalezienia pracy w Polsce.

#przemyslenia
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sqet na aplikacjach jest wyświetlana inna wartość, na górnym jest opłata minimalna, czyli ile można najmniej zapłacić za przejazd

Na drugim jest opłata podstawowa (czyli opłata za trzasniecie drzwiami)

Wszystko się zgadza, podstawowa opłata wstępna to 4zł, a minimalny przejazd 8 zł

Edit. Ale dlaczego w aplikacjach się inaczej wyświetla to nie mam pojęcia ( w windowsie jest jeszcze opłata za minutę OR za km, a tam powinno być AND)
  • Odpowiedz
#uber
mam 2 przejazdy, jeden na 20zł ważny do końca lipca i drugi na 45zł ważny do końca września. Powiedzmy że wyjdzie mi do zapłaty 25zł - który wykorzysta się pierwszy?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś z Was mireczki miał tak, że jechał Uberem, kierowca zabłądził i zrobił kółko?

Ogólnie kierowca mnie bardzo przepraszał, bo faktycznie zjazd z obwodnicy jest ciężki do ogarnięcia i sam kiedyś miałem problem jak jechałem samochodem.. Niby pobrało więcej około 10zł ale nie wiem czy jest sens się wykłócać?

#uber
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dawno nie korzystałem z #uber i nie pamietam jak działają te kody zniżkowe - wpisałem sobie ten kod polskaoutagekod - czy teraz po przejeździe będę musiał gdzieś w apce zaznaczyć ze "płace" kodem czy uber sam sobie ogarnie ze mam kod?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach