Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@MJToshi: No bo ta usługa zupełnie do tego nie służy i ceny są takie, by zniechęcić. Dla kierowcy z jednej strony to niby fajna kwota, a z drugiej to jeszcze musi wrócić tą samą trasą na pusto.
Zdecydowanie lepiej zainteresować się przewoźnikami, którzy obsługują konkretną trasę - jakieś biznesowe transfery lotniskowe itp. Ewentualnie Blablacar, który na pewno wyjdzie tanio jeśli ktoś akurat będzie tam jechać.
Zdecydowanie lepiej zainteresować się przewoźnikami, którzy obsługują konkretną trasę - jakieś biznesowe transfery lotniskowe itp. Ewentualnie Blablacar, który na pewno wyjdzie tanio jeśli ktoś akurat będzie tam jechać.
- 2
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mebel bierz taxify. Tak samo dużo Ukraińców, ale chociaż trochę tańszy
- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
@dorszcz: 2 lata jeżdziłem taksówkami w warszawie, średnio 800-1500 miesięcznie przejazdów.W internetach w tv zawsze ostrzegali że uber to syf że nie masz ubezpieczenia , że nie wiadomo z kim jeździsz itd itp. Właśnie miną rok,
Nikt mnie w uberze Taxify nie oszukał na km, nikt mi nic nie ukradł, nikt mi ne powiedział ze za 9 złoty mu sie nie opłaca. I nikt mi nie podjechał śmierdzącym autem z
Nikt mnie w uberze Taxify nie oszukał na km, nikt mi nic nie ukradł, nikt mi ne powiedział ze za 9 złoty mu sie nie opłaca. I nikt mi nie podjechał śmierdzącym autem z
konto usunięte via Android
- 2
@1234AQ robisz 1000 przejazdów miesięcznie za 1000 zł. Nieźle. No i na jego tak było
- 1
@enzet: Jak w wakacje gadałem z kierowcami taxify w Krakowie, to od dwóch słyszałem że zdecydowana większość kursów jest właśnie stamtąd. Uber to nieduży procent tego, co jeżdżą. Ale trzeba pamiętać, że jak się skończą różne promocje, to klienci pewnie z powrotem będą wracać do Ubera.
- 2
@szymon-wrzesien: mógłbym kantor założyć
konto usunięte via Android
- 4
@szymon-wrzesien że mam opłaty początkowej 1 zł i liczę na daniny jak bezdomny
10
Jak uber naciąga klientów.

TL:DR, aplikacja pokazala 8.23 euro, a po przyjezdzie zaplacilem 11.54, mimo braku korkow, postojów.
z- 12
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
Zawsze jeżdżę Uberem jak nie używam swojego auta, ale ostatnio miałam mega słabą sytuację. Niedawno zamówiliśmy z mężem przejazd (16zł) Info dotarło ,że za 6min będzie kierowca. No i fajnie. Ubieramy się ,aż nagle dzwoni kierowca " Dzień dobry, chciałem zapytać jaka tam Pani kwota wyszła w Uberze?" Odpowiedziałam ,że 16zł to się bez słowa rozłączył i w tym samym czasie anulował przejazd. Brawo! Pominę już to ,że coraz częściej odrzucane mam
- 7
#uber #trojmiasto #taxi
Trochę kisne z tego ubera, a po części z ludzi którzy nim jeżdzą.
Od 17 Września do Trójmiasta wchodzą płatności gotówką. Jak napisał uber:
Trochę kisne z tego ubera, a po części z ludzi którzy nim jeżdzą.
Od 17 Września do Trójmiasta wchodzą płatności gotówką. Jak napisał uber:
Aby
- 3
@jaavi666: i oprócz prowizji ubera i kosztów auta należy doliczyć podatek:D generalnie wychodziło mi 35gr za zrobiony kilometr z klientem! z klientem! (bez liczenia amortyzacji auta, ok 250km dziennie w pracy, częsci eksploatacyjne, a jeszcze ubezpieczenie itd) no generalnie uber tak popsul rynek, tak ludzi rozpieszczył ze i jeszcze troche i polaka nie spotkacie na uberze tylko same ukraincy z kupionym prawo jazdy. a pytalem kierowców jak często mają selecta,
- 4
@langigd: Ej ale jak to, przecież na wykopie pisali ze uber jest taki super i dlaczego taksówkarze nie przejdą pracować do ubera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest jakaś opcja w #taxify #uber albo coś takiego żeby zamówić transport na jutro rano? Sprawa wyglada tak, ze potrzebuje kogoś przetransportować na mój koszt a ja będę bez dostępu do telefonu. Chce dziś zamówić i żeby mi ściągnęło z karty. #warszawa #kiciochpyta #taxi
@Stanley89 ja korzystałem w ten sposób z mytaxi i polecam. Może kilka złotych drożej ale masz pewność że ktoś przyjedzie i dowiezie pasażera bezpiecznie na miejsce. Jedyna zaleta ubera to to, że przeważnie jest taniej, ale ja np. swojej dziewczyny ukraincowi bez uprawnień i w rozlatującym się gracie który nie mówi nic po polsku bym nie powierzył. No i jak sam zamawiałem to zdarzało mi się że odrzucali kursy mimo że
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@gumpa_bobi bardzo miło, dużo jeździłem ale z powitaniem jak w samolocie się nigdy nie spotkałem ( ͡º ͜ʖ͡º) za to jak cierp widział że mam walizkę to też bez problemu wychodził i sam wrzucał do bagażnika, o szyby też się czasem pytają, za to o radio nigdy. Podpity czasem sam zwracałem uwagę że Sławomir to nie mój klimat i żeby dał dalej xD
- 0
@devcoder: nie mam potrzeby w Polsce jeździć taksówkami często. Robię średnio trzy kursy rocznie i to za około 15-20 złotych.
¯\_(ツ)_/¯
¯\_(ツ)_/¯
- 3
Nie ma się czego wstydzić. Więc opisze to miedzy telefonami od kierowców który chcą u mnie pracować, bo odświeżyłem ogłoszenie na OLX.
To było za czasów kiedy Uber dopiero wchodził. Może nie na samym początku no, ale 2 lata temu to śmiało. Były szeroko zakrojone kontrole, prowokowane przez taksówkarzy (bo tylko w taki sposób byli w stanie nasłać na pojedynczego kierowcę ITD. Z resztą to nie bardzo legalne jest, ale to szczegół). Natomiast
To było za czasów kiedy Uber dopiero wchodził. Może nie na samym początku no, ale 2 lata temu to śmiało. Były szeroko zakrojone kontrole, prowokowane przez taksówkarzy (bo tylko w taki sposób byli w stanie nasłać na pojedynczego kierowcę ITD. Z resztą to nie bardzo legalne jest, ale to szczegół). Natomiast
- 0
6
O co chodzi w strajku taksówkarzy? UBER=HIV

THEY TOOK OR JOBS!
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Co myślicie Aby wprowadzić kontratak na cierpow? Ogłosić akcje zamawiania taksówek w różne rejony Warszawy bez żadnej reakcji? Poprostu ich olewac, myślę że jakby z tydzień ich tak zamawiać to by coś w głowie zaczęło im działać xD
"- Przykro nam, że utrudnimy życie mieszkańcom, ale to mieszkańcy decydują swoim wyborem, że wolą jeździć taniej, nielegalnie, niż bezpiecznie i może o złotówkę drożej - powiedział w rozmowie z portalem warszawa.eska.pl Artur Wnorowski
"- Przykro nam, że utrudnimy życie mieszkańcom, ale to mieszkańcy decydują swoim wyborem, że wolą jeździć taniej, nielegalnie, niż bezpiecznie i może o złotówkę drożej - powiedział w rozmowie z portalem warszawa.eska.pl Artur Wnorowski
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
@polik95:
Taniej srednio o 10 zl na krótszych dystansach, na dłuższych 30+ zl. Z pełną kontrolą nad trasą i płatnością z góry.
wolą jeździć taniej, nielegalnie, niż bezpiecznie i może o złotówkę drożej
Taniej srednio o 10 zl na krótszych dystansach, na dłuższych 30+ zl. Z pełną kontrolą nad trasą i płatnością z góry.





















#uber #pytanie #spam