Dostaje smsy niby od Ubera z numeru 799449213 i 732483427. Ostatnio pojawiła się możliwość odpisania "Stop" na te numery. Czy ktoś się na to zdobył? Czy to nie zapisuje na jakąś subskrypcję?

#uber #pytanie #spam
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ile gdzieś kosztuje przejazd uberem/czymś podobnym dla 3 osób z Berlina do Gorzowa lub nawet Poznania? Nigdy nie korzystałem.

#uber #taxi
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MJToshi: No bo ta usługa zupełnie do tego nie służy i ceny są takie, by zniechęcić. Dla kierowcy z jednej strony to niby fajna kwota, a z drugiej to jeszcze musi wrócić tą samą trasą na pusto.
Zdecydowanie lepiej zainteresować się przewoźnikami, którzy obsługują konkretną trasę - jakieś biznesowe transfery lotniskowe itp. Ewentualnie Blablacar, który na pewno wyjdzie tanio jeśli ktoś akurat będzie tam jechać.
  • Odpowiedz
@dorszcz: 2 lata jeżdziłem taksówkami w warszawie, średnio 800-1500 miesięcznie przejazdów.W internetach w tv zawsze ostrzegali że uber to syf że nie masz ubezpieczenia , że nie wiadomo z kim jeździsz itd itp. Właśnie miną rok,
Nikt mnie w uberze Taxify nie oszukał na km, nikt mi nic nie ukradł, nikt mi ne powiedział ze za 9 złoty mu sie nie opłaca. I nikt mi nie podjechał śmierdzącym autem z
  • Odpowiedz
@enzet: Jak w wakacje gadałem z kierowcami taxify w Krakowie, to od dwóch słyszałem że zdecydowana większość kursów jest właśnie stamtąd. Uber to nieduży procent tego, co jeżdżą. Ale trzeba pamiętać, że jak się skończą różne promocje, to klienci pewnie z powrotem będą wracać do Ubera.
  • Odpowiedz
  • 1
Halo #wroclaw wykorzystałem kod taxify, który obniżył mi podróż o 10 zł. Za niedługo będę znowu potrzebował skorzystać z transportu, a spodobało mi się to cebuladeals. Jest jakaś możliwość jeszcze obniżyć koszty? #taxify #uber #taxi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zawsze jeżdżę Uberem jak nie używam swojego auta, ale ostatnio miałam mega słabą sytuację. Niedawno zamówiliśmy z mężem przejazd (16zł) Info dotarło ,że za 6min będzie kierowca. No i fajnie. Ubieramy się ,aż nagle dzwoni kierowca " Dzień dobry, chciałem zapytać jaka tam Pani kwota wyszła w Uberze?" Odpowiedziałam ,że 16zł to się bez słowa rozłączył i w tym samym czasie anulował przejazd. Brawo! Pominę już to ,że coraz częściej odrzucane mam
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uber #trojmiasto #taxi

Trochę kisne z tego ubera, a po części z ludzi którzy nim jeżdzą.

Od 17 Września do Trójmiasta wchodzą płatności gotówką. Jak napisał uber:

Aby
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaavi666: i oprócz prowizji ubera i kosztów auta należy doliczyć podatek:D generalnie wychodziło mi 35gr za zrobiony kilometr z klientem! z klientem! (bez liczenia amortyzacji auta, ok 250km dziennie w pracy, częsci eksploatacyjne, a jeszcze ubezpieczenie itd) no generalnie uber tak popsul rynek, tak ludzi rozpieszczył ze i jeszcze troche i polaka nie spotkacie na uberze tylko same ukraincy z kupionym prawo jazdy. a pytalem kierowców jak często mają selecta,
  • Odpowiedz
Jest jakaś opcja w #taxify #uber albo coś takiego żeby zamówić transport na jutro rano? Sprawa wyglada tak, ze potrzebuje kogoś przetransportować na mój koszt a ja będę bez dostępu do telefonu. Chce dziś zamówić i żeby mi ściągnęło z karty. #warszawa #kiciochpyta #taxi
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stanley89 ja korzystałem w ten sposób z mytaxi i polecam. Może kilka złotych drożej ale masz pewność że ktoś przyjedzie i dowiezie pasażera bezpiecznie na miejsce. Jedyna zaleta ubera to to, że przeważnie jest taniej, ale ja np. swojej dziewczyny ukraincowi bez uprawnień i w rozlatującym się gracie który nie mówi nic po polsku bym nie powierzył. No i jak sam zamawiałem to zdarzało mi się że odrzucali kursy mimo że
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi bardzo miło, dużo jeździłem ale z powitaniem jak w samolocie się nigdy nie spotkałem ( ͡º ͜ʖ͡º) za to jak cierp widział że mam walizkę to też bez problemu wychodził i sam wrzucał do bagażnika, o szyby też się czasem pytają, za to o radio nigdy. Podpity czasem sam zwracałem uwagę że Sławomir to nie mój klimat i żeby dał dalej xD
  • Odpowiedz
Nie ma się czego wstydzić. Więc opisze to miedzy telefonami od kierowców który chcą u mnie pracować, bo odświeżyłem ogłoszenie na OLX.

To było za czasów kiedy Uber dopiero wchodził. Może nie na samym początku no, ale 2 lata temu to śmiało. Były szeroko zakrojone kontrole, prowokowane przez taksówkarzy (bo tylko w taki sposób byli w stanie nasłać na pojedynczego kierowcę ITD. Z resztą to nie bardzo legalne jest, ale to szczegół). Natomiast
  • Odpowiedz
@murinius: liczba nie jest stała, cały czas rośnie. średnio robi sie 2,3 kursa na godzinę, w nocy więcej, w dzień troszkę mniej.

@tr00ci0: 12l gazu to śmiało. Benzyny to nawet nie wyjeżdżaj od pon 7 rano do pt 23.
  • Odpowiedz
Co myślicie Aby wprowadzić kontratak na cierpow? Ogłosić akcje zamawiania taksówek w różne rejony Warszawy bez żadnej reakcji? Poprostu ich olewac, myślę że jakby z tydzień ich tak zamawiać to by coś w głowie zaczęło im działać xD

"- Przykro nam, że utrudnimy życie mieszkańcom, ale to mieszkańcy decydują swoim wyborem, że wolą jeździć taniej, nielegalnie, niż bezpiecznie i może o złotówkę drożej - powiedział w rozmowie z portalem warszawa.eska.pl Artur Wnorowski
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 251
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 325
@polik95:

wolą jeździć taniej, nielegalnie, niż bezpiecznie i może o złotówkę drożej

Taniej srednio o 10 zl na krótszych dystansach, na dłuższych 30+ zl. Z pełną kontrolą nad trasą i płatnością z góry.
  • Odpowiedz