Wpis z mikrobloga

Pytanie jak zlikwidować kartę bez dodawania nowej aktualnej z której te złodzieje mi znowu pobiorą kasę?
Historia jest taka dziś założyłem konto wybrałem przejazd 20km i płatność gotówką, przyjechał gościu zawiózł na miejsce gdzie dowiedziałem się, że nie można płacić kasą - dałem chłopakowi ile się należało i podziękowałem. Nie myśląc o co tu chodzi (wczesne rano ;D) zamówiłem powrotną do domu, ten sam gościu co za pierwszym razem odezwał się że mnie nie zabierze xD bo gotówka i anulował. Kolejny kierowca, który przyjechał widział region śląska na gpsie i po 10 minutach kazałem mu go wyłączyć bo niepotrzebnie spalał swoje paliwo i tracił mój czas. Oczywiście gościu gdy się dowiedział, że płatność gotówką zgłupiał przekazał, że nie weżnie kasy mimo że taka opcja widnieje w aplikacji.
W trakcie jazdy nie da się tego zmienić na kartę kredytową, którą dodałem, nie da się też anulować tej taryfy płacąc 10zł jakieś tam kary no chyba że kierowca był na tyle mało obeznany że nie wiedział co wcisnąć na swoim telefonie.
Uber: nie dość, że kierowcy słabo doinformowani, słabo znają miasta to jeszcze aplikacja do kitu, strona również słaba. Brak numeru kontaktu do pomocy, maila też brak. Dwa razy edytowałem kartę bo myślałem, że dane czy coś... pobrało mi za to 2x 4zł z konta. Kasacja karty nie działa bo trzeba mieć inną lol, kasacja konta nie działa. Chlew jakich mało, jakie mam jeszcze opcje aby się pozbyć konta i rozczarowania #uber?
  • 2