@niggerinthebox: ale przedsiębiorczy pan Ukrainiec jeździ właśnie 25-letnim szrotem bez świateł.
W czerwcu robiłem #sprzedamopla bo nie przeszedł przeglądu; sprzedałem za grosze skupujacym takie trupiszcza panom prowadzącym warsztat. Ponieważ z umową kupna-sprzedaży cośtam było nie halo zdaniem babska w urzędzie gminy to spotkałem się z nabywcą po kilku dniach. Samochód był już po naprawie i sprzedany jakiemuś przedsiębiorczemu panu Ukraińcowi.
Przy czym naprawiono może wycieki i inne tego typu
  • Odpowiedz
dzień dobry poproszę paragonik


@auCwSlorpoaSh5TGXogPfUDhO8s9EJ99ecW: co Wy z tymi paragonami, jakiś czas jeżdzę taxi i niby w jaki sposób mam policzyć ile ma klient zapłacić jak nie włączy taksometru, a nie da się go właczyć bez kasy podpiętej = paragon musi być, po drugie jeżeli chodzi o to że taxi nie daje paragonu bo podatki to przecież 99.99% taxi jest na karcie podatkowej i płaci ryczałt a nie % od
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Jak ostatnio już nie pierwszy raz piszę, przede wszystkim *nie* polecam AR Group. Beznadziejna obsługa i sami nie mają pojęcia o rozliczeniach. Taka firma-krzak nawet bez własnego systemu internetowego w którym mógłbyś podejrzeć ile zarobiłeś.

Natomiast po niemiłej przygodzie z nimi przeniosłem się do MB Partners i póki co to jak niebo a ziemia. Wszystko wydaje się być u nich jasne, jak miałem wątpliwości co do zapisów w umowie
  • Odpowiedz
#taxify #uber

Jak to jest z tymi mandatami z ITD dla kierowców. Taxify/uber pomaga w takiej sytuacji?

Mysle czy by nie dorobić w ten sposób, ale trochę mnie te 10 tys. zł Mandatu stopuje w działaniu :D
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Serwus Mirasy.
Też zauważyliście, że ostatnio coraz częściej kierowcy Ubera po przyjęciu zlecenia po jakimś czasie dzwonią i tłumaczą, że a to już są pod domem, a to za daleko, albo coś się zepsuło i nakłaniają do anulowania przejazdu kłamiąc przy tym, że nie poniesie się za to żadnych opłat? A później niespodzianka, niedowierzanie i szok. Osobiście miałem taki przypadek raz, całkiem niedawno, ale w ciągu tygodnia od znajomych usłyszałem kolejne 5
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Da się zarezerwować ubera na konkretną godzinę w nocy? Chcę się dostać na lotnisko w nocy, a boję się że nikogo nie będzie wtedy w pobliżu
#uber #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
Ależ się zagotowałam wczoraj przez ukraińca z #uber. Zamówiłam przejazd z lotniska do domu, aplikacja wyceniła ją na maks 23zł, bierę. Patrzę, znowu ukrainiec więc już byłam ostrożna. W ostatecznym rachunku:

-wybrał dłuższą trasę przez obwodnicę
-nie zjechał z obwodnicy w najbliżej mojego domu miejscu tylko wjechał na autostradę i tam wybrał kolejny zjazd
-wjechał 2 uliczki szybciej niż nawigacja mu mówiła ignorując dwukrotnie znaki o ślepej uliczce
-w terenie zabudowanym
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thewickerman88 Akurat motyw z jeżdżeniem w kilka osób na jednym koncie na zmiany nie przejdzie. Od jakiegoś czasu aplikacja kierowcy pilnuje czasu, przez jaki jest się zalogowanym i wymaga bodajże 6h przerwy na każde 12h pracy. Ale nieprawidłowości jakieś na pewno się zdarzają.
Jak wsiadasz i widzisz, że za kierownicą jest ktoś inny niż na fotce, to koniecznie to zgłaszajcie. A dla bezpieczeństwa najlepiej w ogóle wtedy wysiąść.
  • Odpowiedz
Elo mirki z #uber mam pytanie o mozliwosc zaplanowania przejazdu z Uber, czy jak zaplanuje wyjazd moge byc pewny ze kierowca po mnie przyjedzie? I czy odrazu bede widzial kierowce ktory wezmie moj kurs? Czy cena moze sie znaczaca zmienic jezeli okaze sie ze podczasu zaplanowanego wyjazdu obowiazuje mnoznik? #kiciochpyta #pytanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blogers: poki co poczytalem troche i znam odpowiedz na moje pytanie:) pomimo tego ze zaplanuje podroz kierowca poprostu moze nie przyjechac:) cena moze sie zmienic o czym dostane info przed przyjazdem ubera, czyli chyba nie warto planowac przejazdu w przypadku gdy musze byc pewny czy ktos mnie zawiezia z punktu a do b.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, Mirabelki - potrzebuję pomocy. Dzisiaj po raz pierwszy zamówiłam UBERa w jednym z miasteczek pod Warszawą. W aplikacji mój przejazd został od razu zaakceptowany przez jakiegoś gościa, który był z 15 minut drogi ode mnie. Miał ocenę 4.8. Brak numeru rejestracyjnego, podana tylko marka samochodu. Po 2-3 minutach zauważyłam, że #uber nie jedzie (albo poruszył się tylko trochę). Postanowiłam, że go odwołam w takim razie, bo co to ma
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lachicapolaca: Jesteś trochę w gorącej wodzie kąpana, jeśli 2-3 minuty nieporuszającego się samochodziku na ekranie wprawiają Cię w taką frustrację i pochopne decyzje. Ja rozumiem, że może Ci się spieszyć i to zaburzyło Twoje trzeźwe myślenie, ale jeśli widzisz wyraźnie że samochód ma być za 15 minut w Twoim jak zakładam odległym od centrum miasta miejscu, to dlaczego pieklisz się ledwie po dwóch minutach? Może kierowca akurat stał w miejscu,
  • Odpowiedz
@lachicapolaca: Co mogę powiedzieć? Z każdym słowem tylko potwierdzasz moje przypuszczenia. :)

Nie otrzymasz zwrotu na konto od Ubera. Moim zdaniem nie należy Ci się nawet zwrot w formie kredytu, bo nie miałaś uzasadnionej podstawy do anulowania, ale jako że Uber jest mocno pro-kliencki, to w drodze wyjątku coś takiego Ci przyznali. Wykorzystaj, może jednak się przekonasz, że przy odrobinie chłodnego spokoju, to jest naprawdę fajna usługa. A jeśli zależy
  • Odpowiedz