Dzień dobry Państwu,

W dniu dzisiejszym przedstawiam aplikację TAXIFY. Jest to coś w stylu #uber , lecz tańsze i lepsze jeżeli chodzi o rocznik aut (do 2003). Cena za kilometr to w tej chwili tylko 2 zł na start, 0.60 zl za kilometr, 0.15 zl za minute (Warszawa). Minimalna kwota zamówienia to tylko 5 zł. W dniu dzisiejszym zaproponuję także dla Państwakod promocyjny w wysokości 20 zł, co
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie polecam korzystania z ich usług. Ściągają z konta więcej hajsu niz pojawia się w aplikacji. Dodatkowo potrafią wprowadzić jakaś ekstra opłatę która nie wyświetla się w aplikacji. We Wrocławiu podobnie cenowo wychodzi chociażby ryba taxi.
  • Odpowiedz
#ama jestem dostawca uber eats, jeżdżę samochodem od samego początku działania usługi w Krakowie. Mogę odpowiedzieć na praktycznie każde pytanie dotyczące mojej pracy #uber #ubereats
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakiś mireczek jeździ dla ubera/taxify w #katowice #slask ? Zastanawiam się czy warto bawić się z działalnością gospodarczą, kasą fiskalną i innymi formalnościami i czy jest to opłacalne, bardzo bym prosił o priv :)
#uber #taxify
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
I co tam anarchiści? Jak tam wasz uber? Zostało w nim coś z waszej walki z systemem. Wasz Uber to już taxi czy jeszcze się czymś różni? #uber #anarchizm #taxi
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aou: gadałem ostatnio z #uber to prócz głodowych stawek i podatków ciągniętych przez firmę, też muszą mieć działalności i ZUS. To takie #taxi dla leniwych, co im się topografii nie chce robić bo auto i tak wynajęte..
  • Odpowiedz
Taxify właśnie ruszyło w Łodzi ze zniżką 50%. Z tego powodu mam do rozdania 69 kodów zniżkowych (20PLN,wiec za przejazd oryginalnie 20PLN płacie zero!) na pierwszy przejazd od Taxify. W celu odebrania poproszę o komentarz "dej kod" P.S kod działa także w innych miastach, w których jest dostępne Taxify #lodz #rozdajo #kodyrabatowe #taxify #uber
D.....M - Taxify właśnie ruszyło w Łodzi ze zniżką 50%. Z tego powodu mam do rozdania...

źródło: comment_wvHtzNVXApHFwCNpkSkctRvSGQmX3Eif.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siedziałem wczoraj u lekarza i jakaś starsza pani, taka w porządku, raczej niezamozna, opowiadała, że jechała z dworca Wrzeszcz do lekarza na Smoluchowskiego (koło gumedu). Musiała wziąć taksówkę i koleś policzył ją 70 zł za te kilka kilometrów, które kosztuje w mytaxi albo uberze max 20 zł. Aż się przykro zrobiło... Krzyczą, że uber hiv a potem oszukują nieświadome babcie...
#uber #taxi #oszukujo #zlotowa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BorowikSzlachetny: Dlatego nie powinno sie brać taksowki z postoju. Wiem ze dla starszych osob jest to problem ale lepiej zamowic przez telefon. Ostatnio u mnie w korpo wywalili złotówe, ktory z zamówienia zawyżał wartosc kursu bo klient byl niedowidzący/niewidomy (szczegółów nie znam)
  • Odpowiedz
Przepraszam ale jak ja mam być zadowolony z przypływu Ukraińców w Polsce jak jadę Uberem,


@uwielbiam: Sam jesteś sobie winny. Prawdziwy patriota zamawia tylko polskiego taksówkarza.
  • Odpowiedz