szukam czegos uniwersalnego na okres zimowo jesienny deszcz/snieg. Czy marmot minimalist + north face polartec200 (polar) bedzie ok? Do tego welniana bielizna brubecka merino i powinno byc ok? W razie czego moge tez na polartec zalozyc cieznka puchowke z deca, pytanie czy nie bedzie sie pocic to wtedy #trekking #kurtka #ubrania #turystyka #gory
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bandera: Jako bieliznę zdecydowanie polecamy wełnę merino zamiast syntetycznych materiałów. Spróbuj a nie zamienisz jej na nic innego. W naszym sklepie 9c.com.pl znajdziesz wełniane chusty oraz czapki marki Buff. Pozdrawiamy.
  • Odpowiedz