#kiciochpyta #gory #decathlon #turystyka #trekking
Mirki, czas na zakupy. Szukam łachow na teraz i na zimę do codziennych wędrówek 10-15km i ewentualnie coś dłuższego w górach.
Nie chce pakować się w jakieś highendy, bo nie chodzę w ekstremalnych warunkach plus będę używał ich na codzień a spacery często z psem wiec ryzyko uszkodzeń jest.
Szukam wiec głównie kurtki puchowej i tu budżetowa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grill-bill wszystko zależy od intensywności. Puchowke brałem od paru lat zamiast polara i jako druga warstwa i postojowka robiła robotę. Poza górami na wędrówki tez dawała radę jeśli temp poniżej 5st. Nigdy się nie pociłam w niej mocniej. Natomiast fakt ze na marszobieg się już nie nadaje. Wtedy softshell albo biegowe szmaty. Ale jak nie idę na pełny trening biegowy to wole coś ciepłego, ale nie za. Dotychczas w zimie miałem
  • Odpowiedz
Cześć Mirki i Mirabelki

Gruzja od kilku lat bije rekordy popularności, ale wciąż można w nie znaleźć miejsca mało znane, które czekają na odkrycie. Dziś chciałbym Wam pokazać jedno z nich, a mianowicie region Guria. Ma wszystko co kochamy, czyli morze oraz góry, a do tego wiele innych powodów, dla których warto się tam wybrać.

Zapraszam do znaleziska

Znajdziesz
podrozebezosci - Cześć Mirki i Mirabelki

Gruzja od kilku lat bije rekordy popularnoś...

źródło: IMG_1273

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roznie, kilka razy mialem kod, pare razy ktos przyjachal na umowiana godz. lub klucz byl do odebrania pod adressen.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Siema, jazda bez biletu po Rzymie, kontrola, mandat 54€, 104€ jeśli za ponad 5 dni.

Co jeśli nie zapłacę nigdy? Mogą mnie jakoś ścigać w kraju? Będą kłopoty wleciec tu kiedyś?

Also, wszystkie dane jakie ma z legitymacji studenckiej i nie wpisała 0 na początku mojego peselu więc ma 10 cyfr.

#turystyka #wlochy #rzym #prawo #wakacje #podroze #podrozujzwykopem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znalezisko - Jak skandynawski kościół trafił do Karkonoszy? Jedyny taki w Polsce!(https://wykop.pl/link/7270985/jak-skandynawski-kosciol-trafil-do-karkonoszy-jedyny-taki-w-polsce)

Po dwudziestu minutach marszu dotarłem na miejsce. Kościół Wang wyglądał lepiej niż na zdjęciach z folderów turystycznych. W oddali widać było obserwatorium na Śnieżce. Zdałem sobie sprawę, że to jedyny punkt w Europie, gdzie z tego samego miejsca można podziwiać granicę polsko-czeską i skandynawski kościół.

[...] Więcej jest w linku
Histmag - Znalezisko - Jak skandynawski kościół trafił do Karkonoszy? Jedyny taki w P...

źródło: 0000_wang

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach