Chce mi się rooochac ale nie chcę mi się o---------ć tych podchodów z laskami znowu, też tak macie?( ͡º ͜ʖ͡º) #rozowypasek #niebieskiepaski #trudnesprawy #jestemjanuszem #yolo
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Frankyyfrank: nie.
@Frankyyfrank: trzeba sie tak ustawić żeby nie trzeba było
Dostałem propozycję pracy, +5k do wypłaty, ale robota wydaje mi się nudna. Kasa kusi, ale nie chcę za chwilę szukać innej roboty, ehhh nie wiem co robić, ale chyba nie przyjmę tylko spróbuję użyć oferty do wyciągnięcia jakiejś podwyżki
#pracait #trudnesprawy
#pracait #trudnesprawy
@Pyrpyrpry: to zawsze zależy ile zarabiasz już teraz. Jak masz 15 na łapę, to faktycznie kolejne 5 nie może być okupione bólem. Jak masz 8... To bym się raczej zdecydował.
- 1
@kegnar: no kusi bo bliżej mi do opcji nr 2 ale zdechnąć z nudów też nie chcę w robocie, a zapowiada się nudniej i mniej rozwojowo niż w obecnej pracy. Obiecałem sobie też że nie wezmę pierwszej lepszej oferty tylko na spokojnie poszukam czegoś innego jak mi nie będzie coś pasować. Olałbym tą ofertę tylko ta stawka...
Gdzie kupię wodę destylowaną?
Kupiłem sobie pierwsze żelazko w życiu i teraz muszę kupić wodę o której słyszę pierwszy raz w życiu :x
#pytanie #pytaniedoeksperta #woda #niewiemjaktootagowac #trudnesprawy #zakupy
Kupiłem sobie pierwsze żelazko w życiu i teraz muszę kupić wodę o której słyszę pierwszy raz w życiu :x
#pytanie #pytaniedoeksperta #woda #niewiemjaktootagowac #trudnesprawy #zakupy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@inkill: tak, dziewczyny nie maja serca
@White_rosee: Trafiła na jakiegoś chada to jej w głowie zaszumiało. Zakolakowi by tak nie wysyłała.
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Pilnuj, kogo przyjmujesz pod swój dach
Polskie przysłowie mówi, że "Gość w dom, Bóg w dom". Znaczy ono tyle, że gospodarze powinni przyjąć gości serdecznie i podjąć jakby sami chcieli być podjęci. Jednak inne przysłowie mówi, że: "Gość i ryba na trzeci dzień cuchną"… Odczułam to na własnej skórze…
Tworzyliśmy od ok. 10 lat zgodną parę z moim partnerem Maćkiem. Nie mieliśmy dzieci. Tak wyszło, ale za to mieliśmy oddane grono przyjaciół, rodzinę, wspólne
Polskie przysłowie mówi, że "Gość w dom, Bóg w dom". Znaczy ono tyle, że gospodarze powinni przyjąć gości serdecznie i podjąć jakby sami chcieli być podjęci. Jednak inne przysłowie mówi, że: "Gość i ryba na trzeci dzień cuchną"… Odczułam to na własnej skórze…
Tworzyliśmy od ok. 10 lat zgodną parę z moim partnerem Maćkiem. Nie mieliśmy dzieci. Tak wyszło, ale za to mieliśmy oddane grono przyjaciół, rodzinę, wspólne
źródło: comment_1666004305U5SVWZtdzHUkRy1QvpQ9iq.jpg
Pobierz@masz_fajne_donice: coraz ciekawsze te bajtowe historyjki
- 11
Patrząc na te nowe #trudnesprawy kredyciaży samo się ciśnie #janusznosacz
#zycienakredycie
#zycienakredycie
Górnik Kamil i kosmetyczka Dorota wychowują dwójkę dzieci – Marysię i Wojtka. Zawsze chcieli mieszkać w ładnym domu i to marzenie spełnili. Miał być ogródek i samochody – są. Jest też ogromny kredyt do spłacenia i coś, czego nie dało się przewidzieć – rosnące stopy procentowe. 5 tysięcy na spłatę rat, kilka tysięcy na rachunki,
@LittleShort polak robak będzie rył nosem ziemie by ciągnąć ten wóz niedoli, bo tak go nauczono, wstyd by był przed rodziną i sąsiadami którzy przecież mają go za czlowieka sukcesu.
Nie dociągnie do emerytury, na którą j---e od świtu do nocy bo władze tego chcą. Ale robi to w imie swoich dzieci, wierząc że im będzie lepiej. I tak z dziada pradziada.
Nie dociągnie do emerytury, na którą j---e od świtu do nocy bo władze tego chcą. Ale robi to w imie swoich dzieci, wierząc że im będzie lepiej. I tak z dziada pradziada.
czego nie dało się przewidzieć – rosnące stopy
@LittleShort: no tak xD nie dało się. od 2016 mówiono że stopy za nisko, od 2020 jak dali na prawie zero to bili na alarm i że muszą wzrosnąć stopy, a tym się nie udało przewidzieć xD debile niech gruz w---------ą ze ścian
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 288
Dostałem odznakę lidera fanów na fanpejdżu FB PiSdzielców. Tydzień temu postowalem tam mema z Odrą a teraz takie coś:(
Dajcie plusika na pocieszenia, bo zaraz wejdę do spółki skarbu państwa albo mnie na jakiegoś ministranta wezmą:(
#trudnesprawy
Dajcie plusika na pocieszenia, bo zaraz wejdę do spółki skarbu państwa albo mnie na jakiegoś ministranta wezmą:(
#trudnesprawy
źródło: comment_1661499229z7CrH4N2UggoR2LGlL7KGj.jpg
Pobierz- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Lujaszek: pomijając te naciągaczkę, niech dziewczyna jak najszybciej załatwi zrzeczenie się spadku.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
ToNieKwestiaPlciTylkoCharakteru: Mirabelki, pamiętajcie, że jak wasz chłopak nagle zacznie pisać z jakąś typiarką, to od razu niech wam się zapali czerwona lampka w głowie. Od razu. Możecie mówić, że nie można komuś zabraniać mieć przyjaciół, nie można niczego zabraniać.
Bo nie można.
Ale trzeba zachować czujność.
Ten głupi mem o "koleżance, o którego nie musisz się martwić" to najprawdziwsza prawda.
Kilka lat temu - do chłopaka (byłego) odezwała się koleżanka ze szkoły. Pisali ze sobą
Bo nie można.
Ale trzeba zachować czujność.
Ten głupi mem o "koleżance, o którego nie musisz się martwić" to najprawdziwsza prawda.
Kilka lat temu - do chłopaka (byłego) odezwała się koleżanka ze szkoły. Pisali ze sobą
- 0
@AnonimoweMirkoWyznania: ale rozdzielajmy życie realne od sci-fi
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
W jakim wieku jesteś? To chyba kluczowa sprawa w takich przypadkach.
@AnonimoweMirkoWyznania: Czujesz może jakiś lęk przed zmianami np. przed opuszczeniem rodziców, miejsca zamieszkania?
Zdarza się tak, że często osoby winią za swoje problemy bliskich, ale są tak od nich uzależnieni, że to właśnie od nich oczekują rozwiązania, bo ciągle wiążą z nim nadzieję na poprawę swojego losu.
Zdarza się tak, że często osoby winią za swoje problemy bliskich, ale są tak od nich uzależnieni, że to właśnie od nich oczekują rozwiązania, bo ciągle wiążą z nim nadzieję na poprawę swojego losu.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 181
@AnonimoweMirkoWyznania: stawiam na rzygi, ulewało ci sie po trochu bo resztkami świadomości chciałeś ręką przytrzymać zeby nie u----ć łóżka, rozbryzgało sie a więcej wylądowało na podłodze obok.
po zapachu nie czuć?
po zapachu nie czuć?
406
Atak na Ukrainkę w Warszawie. "Interwencja" dotarła do agresorki

Pani Hanna jest Ukrainką, która od sześciu lat mieszka w Warszawie. Tu pracuje i wychowuje 3-letniego syna. 1 czerwca, w drodze do przedszkola, rozmawiała przez telefon w ojczystym języku. To właśnie wtedy miała ją zaatakować Joanna W. Wyzywała...
z- 124
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Ja pierdziele. Mszyce dopadły mi pomidory ( ͡° ʖ̯ ͡°) gińcie śmiecie #uprawiajzwykopem #trudnesprawy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jak mam zakup tylko opłacony na allegro i nie jest on jeszcze w przygotowaniu to sprzedawca powinien oddać mi pełną kwotę?
Zamówiłem koszulki, nie było koloru którego wybrałem a był podany w opisie więc poprosiłem o inny kolor no i od dwóch dni nadal przesyłka jest tylko opłacona, od 30 czerwca w sumie no i podejrzewam że tego drugiego koloru który wybrałem też nie mają xD
Ogólnie klikam w 'zwróć towar" pomimo
Zamówiłem koszulki, nie było koloru którego wybrałem a był podany w opisie więc poprosiłem o inny kolor no i od dwóch dni nadal przesyłka jest tylko opłacona, od 30 czerwca w sumie no i podejrzewam że tego drugiego koloru który wybrałem też nie mają xD
Ogólnie klikam w 'zwróć towar" pomimo
@Lesrley: możesz anulować zakup, ale tylko dopóki sprzedający:
- nie zmieni statusu Twojego zamówienia na: W realizacji, Przygotowane do wysyłki lub Wysłane,
- nie poda w zamówieniu numeru do śledzenia przesyłki.
Anulowanie zakupu jest jednoznaczne z odstąpieniem od umowy.
Szczegóły znajdziesz tutaj: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/jak-anulowac-zakup-rKDAEXOx8iX
- nie zmieni statusu Twojego zamówienia na: W realizacji, Przygotowane do wysyłki lub Wysłane,
- nie poda w zamówieniu numeru do śledzenia przesyłki.
Anulowanie zakupu jest jednoznaczne z odstąpieniem od umowy.
Szczegóły znajdziesz tutaj: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/jak-anulowac-zakup-rKDAEXOx8iX
- 1
@Lesrley: tak, wtedy nie interesuje Cie to ze kasa zeszła z konta (payu), a i czas płatności wydłuża się o kolejne 30 dni
- 50
Sasiad 50 lat mial romans z 30latką ze swojego korpo. Laska dzieciata w trakcie rozwodu. Zona się dowiedziala, on mial wynajmowac ze swoja nową cipką a tu sie okazalo ze laska wrocila do bylego meza. Chlop wrocil do zony i po takich przygodach mieszkają razem udajac ze wszystko jest ok bo po sprzedazy mieszkania zadne z nich nie kupi sobie nowego i beda skazani na placenie 2 tys za kawalerke w stolycy.
źródło: comment_1657018203Me99Kxxp9dcub8IUm1uyrD.jpg
Pobierz@rafal-heros: hehe, sąsiad mój wykonał podobny manewr:
miał żonę, miał dzieci, mieli dom.
zapoznał kochankę (mężatkę),
radośnie zdradzali swoich prawnych małżonków,
wzięli rozwody,
kupili czy tam wynajęli mieszkanie,
teraz im sie p------o i nie bardzo mają co z sobą zrobić bo nie ma gdzie wrócić xD
miał żonę, miał dzieci, mieli dom.
zapoznał kochankę (mężatkę),
radośnie zdradzali swoich prawnych małżonków,
wzięli rozwody,
kupili czy tam wynajęli mieszkanie,
teraz im sie p------o i nie bardzo mają co z sobą zrobić bo nie ma gdzie wrócić xD
- 17
@rafal-heros: @Dwudziestydrugi:
Sąsiad wynajął "budowlańca" do remontu domu,
"budowlaniec" zaczął dymać sąsiada żonę,
wszystko się wydało,
sąsiad wywalił żonę z domu, bo to jego dom,
żona "budowlańca", wywaliła "budowlańca",
Sąsiad wynajął "budowlańca" do remontu domu,
"budowlaniec" zaczął dymać sąsiada żonę,
wszystko się wydało,
sąsiad wywalił żonę z domu, bo to jego dom,
żona "budowlańca", wywaliła "budowlańca",























- mamy Rodzinę Soprano w domu
Rodzina Soprano w domu:
#rodzinasoprano #thesopranos #heheszki #trudnesprawy
źródło: comment_1673374539fHEbGRLDYflnfRLYneL2wG.jpg
Pobierz