via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dostałem propozycję pracy, +5k do wypłaty, ale robota wydaje mi się nudna. Kasa kusi, ale nie chcę za chwilę szukać innej roboty, ehhh nie wiem co robić, ale chyba nie przyjmę tylko spróbuję użyć oferty do wyciągnięcia jakiejś podwyżki

#pracait #trudnesprawy
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pyrpyrpry: to zawsze zależy ile zarabiasz już teraz. Jak masz 15 na łapę, to faktycznie kolejne 5 nie może być okupione bólem. Jak masz 8... To bym się raczej zdecydował.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kegnar: no kusi bo bliżej mi do opcji nr 2 ale zdechnąć z nudów też nie chcę w robocie, a zapowiada się nudniej i mniej rozwojowo niż w obecnej pracy. Obiecałem sobie też że nie wezmę pierwszej lepszej oferty tylko na spokojnie poszukam czegoś innego jak mi nie będzie coś pasować. Olałbym tą ofertę tylko ta stawka...
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pilnuj, kogo przyjmujesz pod swój dach

Polskie przysłowie mówi, że "Gość w dom, Bóg w dom". Znaczy ono tyle, że gospodarze powinni przyjąć gości serdecznie i podjąć jakby sami chcieli być podjęci. Jednak inne przysłowie mówi, że: "Gość i ryba na trzeci dzień cuchną"… Odczułam to na własnej skórze…

Tworzyliśmy od ok. 10 lat zgodną parę z moim partnerem Maćkiem. Nie mieliśmy dzieci. Tak wyszło, ale za to mieliśmy oddane grono przyjaciół, rodzinę, wspólne
maszfajnedonice - Pilnuj, kogo przyjmujesz pod swój dach

Polskie przysłowie mówi, ...

źródło: comment_1666004305U5SVWZtdzHUkRy1QvpQ9iq.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patrząc na te nowe #trudnesprawy kredyciaży samo się ciśnie #janusznosacz
#zycienakredycie

Górnik Kamil i kosmetyczka Dorota wychowują dwójkę dzieci – Marysię i Wojtka. Zawsze chcieli mieszkać w ładnym domu i to marzenie spełnili. Miał być ogródek i samochody – są. Jest też ogromny kredyt do spłacenia i coś, czego nie dało się przewidzieć – rosnące stopy procentowe. 5 tysięcy na spłatę rat, kilka tysięcy na rachunki,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 9
@LittleShort polak robak będzie rył nosem ziemie by ciągnąć ten wóz niedoli, bo tak go nauczono, wstyd by był przed rodziną i sąsiadami którzy przecież mają go za czlowieka sukcesu.
Nie dociągnie do emerytury, na którą j---e od świtu do nocy bo władze tego chcą. Ale robi to w imie swoich dzieci, wierząc że im będzie lepiej. I tak z dziada pradziada.
  • Odpowiedz
czego nie dało się przewidzieć – rosnące stopy


@LittleShort: no tak xD nie dało się. od 2016 mówiono że stopy za nisko, od 2020 jak dali na prawie zero to bili na alarm i że muszą wzrosnąć stopy, a tym się nie udało przewidzieć xD debile niech gruz w---------ą ze ścian
  • Odpowiedz
ToNieKwestiaPlciTylkoCharakteru: Mirabelki, pamiętajcie, że jak wasz chłopak nagle zacznie pisać z jakąś typiarką, to od razu niech wam się zapali czerwona lampka w głowie. Od razu. Możecie mówić, że nie można komuś zabraniać mieć przyjaciół, nie można niczego zabraniać.
Bo nie można.
Ale trzeba zachować czujność.
Ten głupi mem o "koleżance, o którego nie musisz się martwić" to najprawdziwsza prawda.

Kilka lat temu - do chłopaka (byłego) odezwała się koleżanka ze szkoły. Pisali ze sobą
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Czujesz może jakiś lęk przed zmianami np. przed opuszczeniem rodziców, miejsca zamieszkania?
Zdarza się tak, że często osoby winią za swoje problemy bliskich, ale są tak od nich uzależnieni, że to właśnie od nich oczekują rozwiązania, bo ciągle wiążą z nim nadzieję na poprawę swojego losu.
  • Odpowiedz
Jak mam zakup tylko opłacony na allegro i nie jest on jeszcze w przygotowaniu to sprzedawca powinien oddać mi pełną kwotę?

Zamówiłem koszulki, nie było koloru którego wybrałem a był podany w opisie więc poprosiłem o inny kolor no i od dwóch dni nadal przesyłka jest tylko opłacona, od 30 czerwca w sumie no i podejrzewam że tego drugiego koloru który wybrałem też nie mają xD

Ogólnie klikam w 'zwróć towar" pomimo
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sasiad 50 lat mial romans z 30latką ze swojego korpo. Laska dzieciata w trakcie rozwodu. Zona się dowiedziala, on mial wynajmowac ze swoja nową cipką a tu sie okazalo ze laska wrocila do bylego meza. Chlop wrocil do zony i po takich przygodach mieszkają razem udajac ze wszystko jest ok bo po sprzedazy mieszkania zadne z nich nie kupi sobie nowego i beda skazani na placenie 2 tys za kawalerke w stolycy.
rafal-heros - Sasiad 50 lat mial romans z 30latką ze swojego korpo. Laska dzieciata w...

źródło: comment_1657018203Me99Kxxp9dcub8IUm1uyrD.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rafal-heros: hehe, sąsiad mój wykonał podobny manewr:
miał żonę, miał dzieci, mieli dom.
zapoznał kochankę (mężatkę),
radośnie zdradzali swoich prawnych małżonków,
wzięli rozwody,
kupili czy tam wynajęli mieszkanie,
teraz im sie p------o i nie bardzo mają co z sobą zrobić bo nie ma gdzie wrócić xD
  • Odpowiedz
@rafal-heros: @Dwudziestydrugi:
Sąsiad wynajął "budowlańca" do remontu domu,
"budowlaniec" zaczął dymać sąsiada żonę,
wszystko się wydało,
sąsiad wywalił żonę z domu, bo to jego dom,
żona "budowlańca", wywaliła "budowlańca",
  • Odpowiedz