laska w sumie ma rację, każdy zwraca na wszystko uwagę i też zauwazyłem, ze wiele lasek chce miec po prostu jakies love story poznania, a nie ze na tinderze XD już nawet do instagrama podchodzą lepiej dzieki czemu udalo mi się umowic z normalniejszymi laskami przez wlasnie ig
kolejna sprawa, ze wiele jest tam desperatek, jedna nawet ostatnio mi płakała do telefonu, a nawet jeszcze sie nie widzielismy xDD
widać po niej,
razdwatrzy55 - laska w sumie ma rację, każdy zwraca na wszystko uwagę i też zauwazyłe...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a ja odpowiadałem że "wyskoczyły mi" to one takie eee myślałem że coś ciekawszego


@razdwatrzy55: Bo chcą żebyś im jeszcze podbił ego i oczekują czegoś w stylu

Zobaczyłem Cie w kawiarni ale nie zagadałem, więc uznałem, że muszę Cię znaleźć


Prawda jest taka, że to wymaganie poznania się inaczej niż na tinderze jest tylko dla jej ego i tego żeby mogła się tym pochwalić. Gdyby na tinderze było trudno o
  • Odpowiedz
@Joker6699: Włoskie chłopaki wiedzą, że polki przyjechały na wakacje i trzeba działać jak najszybciej się da. Co ciekawe takie zachowanie u włocha to plus, a u polaka to by był toksyczny lovebombing.
  • Odpowiedz
@elofrytki: Jaki spierdox omg xd do psychologa idzie się przepracować dany problem, a nie po to żeby zrobił z Ciebie boga donżuana podrywu.

Sam chodzę do terapeuty uzależnień (alko) i sobie bardzo chwalę.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#portalerandkowe #podrywajzwykopem #randki #tinder #badoo

Co odpowiedzieć dziewczynie jeżeli po mojej checi spotkania, pisze mi że ok, ale czy nie przeszkadzało by mi że on jest plus size? Dodam że ma zdjęcia, I na zdjęciach nie wygląda na plus size, na szczupła też nie wygląda, ale gdzies to bylo z mojej strony do zaakceptowania. I nie są to jakieś
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co zrobić, jeśli dostałem shadow-bana na tinderze? Tak, takie coś istnieje; pojawiają ci się te same osoby po 6 razy przy przesunięciach, możesz lajkować w nieskończoność i wszystko idzie w próżnię, nie możesz usunąć konta ("Nie udało się usunąć konta"). W jaki sposób rozwiązać ten problem?
#tinder #niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie #pytaniedoeksperta

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WiecznySingielprzed30: co XD przecież to kobiety mają więcej korzyści z dowolnej formy ślubu niż faceci.
A co do laski z lewej - gdyby była babką z wyższych sfer lub chociaż godnie zarabiała, spoko. No albo byłaby chociaż ekskluzywną prostytutką. Tymczasem to zwykły pałociąg, jakich setki tysięcy przeszło przez imprezowe kible. Śmieszne jest to, że teraz na dpie na stronach dla dorosłych, mogą zarabiać nawet kaszaloty ważące po 150-200kg. Wcześniej takie
  • Odpowiedz
Ok czas na podsumowanie tych całych szybkich randek. W ciągu 4 ostatnich miesięcy byłem na 5 spotkaniach ze speed datingu - stolica, jeden organizator. Na 60 typiar było 14 matchy gdzie zawsze zaznaczałem max 3-4 typiarki np. z 12 wszystkich, bo dużo odpadu. Na dopasowania nie mogę narzekać bo w tym przypadku skuteczność była bardzo wysoka. Ostatnie spotkanie miałem 3/3, tylko co z tego skoro nie wyszło. Jedna się okazała palaczką, druga
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach