Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 123
źródło: temp_file2233888004211999398
PobierzWażne pytanie bo przed chwilą mrugnął mi gdzieś tutaj post o Skyrim. I nabrałem smaka na grę. I teraz moje pytanie posiadam na steam jakaś podstawową wersję bodaj nazywa się ona legendary. Czy jest sens kupowania jakiejś innej wersji? Bo widziałem że jest jakaś anniversary i chyba special. I drugie pytanie jakie niezbędne mody poinstalowac? Szczególnie chodzi mi o poprawę rozgrywki, ewentualnie elementy fabularne, graficzne efekty mało mnie interesują bo i tak
@dr_papieros: Skyrim bez modów?!
@dr_papieros: skyrim special edition + https://www.wabbajack.org/ by sciagnac paczke modow jednym kliknieciem - jesli nie masz premium nexusa, to jeszcze chat gpt "napisz program klikajacy w przycisk.jpg jak pojawi sie na ekranie" by klikal w download
Załóżmy że mam problemy psychiczne i chcę za wszelką cenę osiągnąć w Morku OP postać levelując systemem 5-5-1, a że na myśli mam czystego maga więc 5x INT 5x Siła woli 1x Szczęście. Jak to zrobić? Przecież wtedy musiałbym wbić 20 skili związanych z inteligencją i siłą woli, a przecież już po 10 miałbym level up. Nie bardzo to ogarniam, wytłumaczy ktoś łopatologicznie? Pozdrawiam
#morrowind #theelderscrolls
#morrowind #theelderscrolls
źródło: 430e431c43b7fb720205164cb8458985
Pobierz@JicchakPerec: Nie do końca wszystko pamiętam bo to było lata temu, ale to zależy od klasy postaci i jakie umiejętności wrzucisz w główne, poboczne i pozostałe. Ogólnie trenujesz główne x10 = levelup + x5 dla tej umiejętności. Do tego chyba umiejętności pozostałe jak wytrenujesz x10 albo x20? to też daje przelicznik x5 przy lewelowaniu, ale nie podnosi poziomu postaci - to jest tu ważne. Sztuka to tak poukładać umiejętności aby
@JicchakPerec: poboczne skille nie wliczają się w tą 10. Normą jest ćwiczenie gowno skili u trenerów tylko po to, żeby podbić liczbę w czasie levelowania
- 1
@t4il symulator życia todda
#gry #morrowind #theelderscrolls #spolszczenia
Mógłby mi ktoś krok po kroku wytłumaczyć JAK SPOLSZCZYĆ Morrowinda i POWIĘKSZYĆ CZCIONKĘ? Bawię się tymi modami, ale jak jedno wychodzi to drugie się p------i...
Mógłby mi ktoś krok po kroku wytłumaczyć JAK SPOLSZCZYĆ Morrowinda i POWIĘKSZYĆ CZCIONKĘ? Bawię się tymi modami, ale jak jedno wychodzi to drugie się p------i...
- 0
@sluchamgazety: Spolszczenie już mam ogarnięte razem z DLC ^_^ Dziękuje za pomoc :))
@Marvolauke: mozesz tez napisac do Miamiana zarowno na pisscord jak i nexus. Zna sie na tym, mi pomogl z Tamriel Rebuilt i Province Cyrodill
Tak porównując góry ze stafield i ze teasera TESVI, wyglądają na robione w tym samym generatorze. Tylko w TESVI są bardziej wystrzelone, ale w końcu przewiduje się że następną prowincją będzie High Rock" razem z Hammerfell. Tak się zastanawiam czy Bethesda wykorzysta w TESVI doświadczenie generowania strukturalnego z poprzedniej gry? Czy możemy spodziewać się powrotu do wielkości świata z Daggerfall? xD
#starfield #skyrim #theelderscrolls
#starfield #skyrim #theelderscrolls
źródło: TESvsSF
Pobierz@sluchamgazety: Żeby łazić godzinami po pustym świecie? xD
Kolejny TES to będzie jedna mapa jak w Skyrim. Teren być może zostanie wygenerowany proceduralnie ale wypełniony ręcznie zrobionymi lokacjami.
Kolejny TES to będzie jedna mapa jak w Skyrim. Teren być może zostanie wygenerowany proceduralnie ale wypełniony ręcznie zrobionymi lokacjami.
@sluchamgazety teren w TESVI nie będzie wygenerowany proceduralnie, ale na 100% stworzony przy użyciu assetów ze Starfielda.
#grajzwykopem #gry #gothic #theelderscrolls #skyrim #oblivion #staregry #rpg
Grał ktoś? Pamiętam swoje rozczarowanie gdy w 2007 przeczytałem recenzję Two Worlds w CD-Action w której obiecywali polskiego Gothica czy Obliviona. W rzeczywistości dostaliśmy grę która biła dosłownie wszystko pod względem nijakości, sztywności i drewnianej mechaniki. Miało się wrażenie grania w wersję beta, NPC byli kompletnie bez charakteru,
Grał ktoś? Pamiętam swoje rozczarowanie gdy w 2007 przeczytałem recenzję Two Worlds w CD-Action w której obiecywali polskiego Gothica czy Obliviona. W rzeczywistości dostaliśmy grę która biła dosłownie wszystko pod względem nijakości, sztywności i drewnianej mechaniki. Miało się wrażenie grania w wersję beta, NPC byli kompletnie bez charakteru,
źródło: 2worlds_bilder_147119
Pobierz
@Serpentens przecież gothic jest polski
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

@DarthRegis: Dagothwave chyba niczym już nie przebiją
Jako fan #theelderscrolls cieszę się, że fani #gothic dostaną swój remake, że trailer im się podobał. Ja tymczasem czekam na #skywind remake #morrowind. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Troey wyobrażasz sobie w obecnych czasach, i przy obecnych standardach takie ściany tekstu w dialogach jakie były w morku? Obstawiam że to właśnie było by y główną bariera. Skyrim, i mój ukochany oblivion jednak jest już mocno zubożony w treść względem morrowinda.
@DrakkainenV: Wyobrazić sobie wyobrażam, ale pewnie tak jak mówisz, szału by to nie robiło. Łatwiej i pewniej zremasterować Obliviona.
- 8
Powiem wam ze pograłem w tego Skyrima special edition i pochłonęło mnie na maxa , nie wiem kiedy a mam już 6h nabite a ledwo zacząłem grać xD dobre jest to że każdy przedmiot można ukraść, podnieść itp i każdy ruch może mieć swoje konsekwencje. Tak samo zdziwiła mnie fizyka przedmiotów jak np wywrócisz wóz z jakimiś kapustami czy ziemniakami one wypadną na ziemię i sturlają się z górki co nie jest
@needer: ehh jak ja bym chciał pierwszy raz zagrać w skyrima. Tymczasem posiadam każde wydanie na prawie każda platformę i min. 2000h :(
Takich gier już nie bedzie
Takich gier już nie bedzie
Takich gier już nie bedzie
@andrewasos: nie żebym się czepiał, ale TES VI już by wyszedł, gdyby nie ludzie którzy:
Tymczasem posiadam każde wydanie na prawie każda platforme
( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
Czy polecacie zagrać w skyrim special edition komuś kto nigdy nie miał do czynienia z ta gra? ( słaby PC na tamte czasy) mam do kupienia pudełko special edition za jakieś 40 parę zł , jak to działa na Series x? #xbox #xboxseriesx #xboxone #gry #skyrim #bethesda #rpg #theelderscrolls
źródło: Screenshot_2024-07-02-18-43-16-422_com.android.chrome
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 5
@needer: graj
graj
konto usunięte via Wykop
- 1
@lennyface: na dobre gry trzeba czekać latami
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

@sluchamgazety: Wygląda to kontrowersyjnie XD
2
The Wayward Realms - Life of An Adventurer Trailer

Ciekawie zapowiadająca się gra twórców The Elder Scrolls 1: Arena & 2: Daggerfall, widać, że nie mają dużego budżet na promocje, ale gra po trailerze wygląda na spadkobiercę pierwszy TES-ów.
z- 1
- #
- #
- #
źródło: 20240519_215530
Pobierz@GrimesZbrodniarz: come Nerevar, come and look upon my heart!
- 0
A bym se posłuchał takiego radia jak Radio Maryja, ale np. Radio Talosa #theelderscrolls XD
#gry #heheszki #skyrim
#gry #heheszki #skyrim

@Mirkoncjusz: Dożyliśmy takich pato czasów w gamedevie, że dosłownie dziwi mnie to, iż Bethesta nie blokuje tych remaków Skywinda i Skybliviona, żeby samemu je wydać i zarobić na nich krocie.
konto usunięte via Wykop
- 2
Komentarz usunięty przez moderatora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@wscieklizna_irl: dawaj strima
@wscieklizna_irl: tylko jakies mody na szybkosc dej bo w orginale postac chodzi jakby była 100 letnim staruszkiem
- 12
Ehhh, kiedyś to było. Dobrze że można jeszcze odpalić tę stronkę na wayback machine i poszukać buildów do morka.
#gry #tes #theelderscrolls #morrowind #oblivion
#gry #tes #theelderscrolls #morrowind #oblivion
źródło: 2024-04-24_23-20
Pobierz- 2
@salad_fingers: Jest alternatywa jak wspominałem TUTEJ
@t4il: część modów można znaleźć na disscordzie https://discord.gg/Vysm3Wsk
































#theelderscrolls
"You've finally arrived, but our records don't show from where."
źródło: temp_file2882981287700043693
Pobierz