Ważne pytanie bo przed chwilą mrugnął mi gdzieś tutaj post o Skyrim. I nabrałem smaka na grę. I teraz moje pytanie posiadam na steam jakaś podstawową wersję bodaj nazywa się ona legendary. Czy jest sens kupowania jakiejś innej wersji? Bo widziałem że jest jakaś anniversary i chyba special. I drugie pytanie jakie niezbędne mody poinstalowac? Szczególnie chodzi mi o poprawę rozgrywki, ewentualnie elementy fabularne, graficzne efekty mało mnie interesują bo i tak
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Załóżmy że mam problemy psychiczne i chcę za wszelką cenę osiągnąć w Morku OP postać levelując systemem 5-5-1, a że na myśli mam czystego maga więc 5x INT 5x Siła woli 1x Szczęście. Jak to zrobić? Przecież wtedy musiałbym wbić 20 skili związanych z inteligencją i siłą woli, a przecież już po 10 miałbym level up. Nie bardzo to ogarniam, wytłumaczy ktoś łopatologicznie? Pozdrawiam
#morrowind #theelderscrolls
J.....c - Załóżmy że mam problemy psychiczne i chcę za wszelką cenę osiągnąć w Morku ...

źródło: 430e431c43b7fb720205164cb8458985

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JicchakPerec: Nie do końca wszystko pamiętam bo to było lata temu, ale to zależy od klasy postaci i jakie umiejętności wrzucisz w główne, poboczne i pozostałe. Ogólnie trenujesz główne x10 = levelup + x5 dla tej umiejętności. Do tego chyba umiejętności pozostałe jak wytrenujesz x10 albo x20? to też daje przelicznik x5 przy lewelowaniu, ale nie podnosi poziomu postaci - to jest tu ważne. Sztuka to tak poukładać umiejętności aby
  • Odpowiedz
@JicchakPerec: poboczne skille nie wliczają się w tą 10. Normą jest ćwiczenie gowno skili u trenerów tylko po to, żeby podbić liczbę w czasie levelowania
  • Odpowiedz
Tak porównując góry ze stafield i ze teasera TESVI, wyglądają na robione w tym samym generatorze. Tylko w TESVI są bardziej wystrzelone, ale w końcu przewiduje się że następną prowincją będzie High Rock" razem z Hammerfell. Tak się zastanawiam czy Bethesda wykorzysta w TESVI doświadczenie generowania strukturalnego z poprzedniej gry? Czy możemy spodziewać się powrotu do wielkości świata z Daggerfall? xD

#starfield #skyrim #theelderscrolls
sluchamgazety - Tak porównując góry ze stafield i ze teasera TESVI, wyglądają na robi...

źródło: TESvsSF

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sluchamgazety: Żeby łazić godzinami po pustym świecie? xD
Kolejny TES to będzie jedna mapa jak w Skyrim. Teren być może zostanie wygenerowany proceduralnie ale wypełniony ręcznie zrobionymi lokacjami.
  • Odpowiedz
#grajzwykopem #gry #gothic #theelderscrolls #skyrim #oblivion #staregry #rpg

Grał ktoś? Pamiętam swoje rozczarowanie gdy w 2007 przeczytałem recenzję Two Worlds w CD-Action w której obiecywali polskiego Gothica czy Obliviona. W rzeczywistości dostaliśmy grę która biła dosłownie wszystko pod względem nijakości, sztywności i drewnianej mechaniki. Miało się wrażenie grania w wersję beta, NPC byli kompletnie bez charakteru,
S.....s - #grajzwykopem #gry #gothic #theelderscrolls #skyrim #oblivion #staregry #rp...

źródło: 2worlds_bilder_147119

Pobierz
S.....s - #grajzwykopem #gry #gothic #theelderscrolls #skyrim #oblivion #staregry #rp...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Troey wyobrażasz sobie w obecnych czasach, i przy obecnych standardach takie ściany tekstu w dialogach jakie były w morku? Obstawiam że to właśnie było by y główną bariera. Skyrim, i mój ukochany oblivion jednak jest już mocno zubożony w treść względem morrowinda.
  • Odpowiedz
Powiem wam ze pograłem w tego Skyrima special edition i pochłonęło mnie na maxa , nie wiem kiedy a mam już 6h nabite a ledwo zacząłem grać xD dobre jest to że każdy przedmiot można ukraść, podnieść itp i każdy ruch może mieć swoje konsekwencje. Tak samo zdziwiła mnie fizyka przedmiotów jak np wywrócisz wóz z jakimiś kapustami czy ziemniakami one wypadną na ziemię i sturlają się z górki co nie jest
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Takich gier już nie bedzie


@andrewasos: nie żebym się czepiał, ale TES VI już by wyszedł, gdyby nie ludzie którzy:

Tymczasem posiadam każde wydanie na prawie każda platforme


( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mirkoncjusz: Dożyliśmy takich pato czasów w gamedevie, że dosłownie dziwi mnie to, iż Bethesta nie blokuje tych remaków Skywinda i Skybliviona, żeby samemu je wydać i zarobić na nich krocie.
  • Odpowiedz