Wszystko
Najnowsze
Archiwum
448
iPhone'y 15 Pro się przegrzewają. Apple zredukowało układ chłodzenia

Użytkownicy narzekają na temperatury, jakie osiągają najnowsze iPhone'y, które zaczynają parzyć. Według analiz nie jest to problem nowych 3 nm chipów od TSMC, a redukcji układu chłodzenia. Lekarstwem może być ograniczenie wydajności, co raczej nie spodoba się kupującym.
z- 132
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@ToJuzPrzechodziLudzkiePojecie: tak dokładnie rzecz biorąc to określić można na kogo zarejestrowana jest karta sim/ numer telefonu a nie sam telefon. Taką informację można pozyskać z bazy danego operatora. Inną kwestią jest to że jeśli to nie ty jesteś tą osobą to żaden operator ani nikt "po drodze" do jego bazy nie poda ci tych danych z prostego powodu - ochrona danych osobowych i o ile sam numer taką daną być
#telefony #pixel #prawokonsumenckie
Jeszcze nie udało mi się kupić czegoś za pośrednictwem olx tak żebym nie miał problemów z zakupionym przedmiotem.Kupiłem pixela 6 i okazało się że ekran trochę świruje: przy słabym oświetleniu, na niższej jasności ekranu pojawiają się na szarym tle czerwone przebarwienia, takie jakby smugi. Nie jest to wypalenie bo te smugi po paru sekundach znikają i pojawiają się na nowo przy dotyku ekranu
Jeszcze nie udało mi się kupić czegoś za pośrednictwem olx tak żebym nie miał problemów z zakupionym przedmiotem.Kupiłem pixela 6 i okazało się że ekran trochę świruje: przy słabym oświetleniu, na niższej jasności ekranu pojawiają się na szarym tle czerwone przebarwienia, takie jakby smugi. Nie jest to wypalenie bo te smugi po paru sekundach znikają i pojawiają się na nowo przy dotyku ekranu
@gupiujzewsi oczywiście, jak kupujesz od firmy to chroni Cię rękojmia. Wszystko wskazuje na to że jest to naprawiany złom przez amatora.
Dlaczego program Wifi Mouse - sterowanie wskaźnikiem myszy na laptopie przez smartfona kiedy udostępniam internet na laptopa z tego smartfona nie zawsze działa? Nie wiem od czego to zależy. Niekiedy telefon normalnie widzi laptopa a innym razem nie ma połączenia.
#komputery #informatyka #it #smartfony #android #windows #telefony
#pytanie
#komputery #informatyka #it #smartfony #android #windows #telefony
#pytanie
@niedasieukryc Fajno.
@niedasieukryc: Nie wiem. Raczej jak mu przypiszesz stałe IP to z innymi sieciami się nie połączy.
- 3
Mysle nad zmianą telefonu, miałem s20 FE przez dwa lub 3 lata. Generalnie telefon fajny, samsungi mi się podobają ale mysle nad zmiana na iOS, bo wyglada calkiem fajnie.
No i myślę nad zmianą telefonu, co byście polecili?
By fajnie posłużyło przynajmniej te 3 lata.
S23 fajnie leży w dłoni ale podobno są z nim jakieś problemy to samo z iphonem 15 pro.
No i myślę nad zmianą telefonu, co byście polecili?
By fajnie posłużyło przynajmniej te 3 lata.
S23 fajnie leży w dłoni ale podobno są z nim jakieś problemy to samo z iphonem 15 pro.
@chaddeveloper: Z iPhonem zależy w sumie od tego, czego potrzebujesz. Pro maxy maja naprawdę zajebisty czas pracy na baterii, ale są gigantyczne i dość ciężkie. Zwykle pro oferują ta sama wydajność ale z bateria trochę gorzej. Podstawowy model i mini raczej bym odradzał, nie że działają źle ale rozładowują się szybko, a mini to już generalnie żart.
Jak masz kasę, to kup 15 pro max, w innym wypadku coś z
Jak masz kasę, to kup 15 pro max, w innym wypadku coś z
@chaddeveloper jeżeli byłeś zadowolony z Androida to nie polubisz iOS. Jedyne co odczujesz to tylko narzucane ograniczenia przez ekosystem. iPhone jest dla ludzi, którzy nie potrzebują ustawiać każdego detalu pod siebie w telefonie bo mają inne priorytety i nagle domyślny dzwonek czy tapeta jest ok. Nie ma się co spierać. Samsunga znasz tyle lat więc nie ma potrzeby ulegać opiniom innych.
Mirki, miał ktoś do czynienia ze sklepem Mi-Home.pl? Zamówiłem sobie nowy telefon, ale zapomniałem podczas zamówienia wpisać kodu rabatowego z newslettera (╯°□°)╯︵ ┻━┻ Oczywiście ocknąłem się już po zakupie.
Czy support może uwzględnić ten kod gdy napiszę do nich czy jednak hajs stracon?
#xiaomi #mihome #kiciochpyta #telefony
Czy support może uwzględnić ten kod gdy napiszę do nich czy jednak hajs stracon?
#xiaomi #mihome #kiciochpyta #telefony
@LongWayHome: napisz do nich a jak się nie zgodzą to zwrot i jeszcze raz. Albo odstąpienie od razu.
@LongWayHome: w dużych sklepach niestety nie ogarniają jak już pójdzie dalej. Przekalkuluj na ile opłaca się zwracać, czy zniżka warta fatygi. Pozdro
Szukam smartfona do 3000zł z 5G, będzie to następca ok. 3 letniego Xiaomi.
Znalazłem 2 propozycje, które mnie zainteresowały:
- Google Pixel 7a - czysty Android (to jest to), dobry stosunek jakości do oferowanej ceny
- Samsung Galaxy Z Flip 4 - ciekawa konstrukcja, po złożeniu bardzo kompaktowy telefon + dodatkowy ekran
Czy ktoś korzysta z jednego z wyżej wymienionych modeli i jest w stanie go polecić? Może macie jakieś inne lub podobne propozycje?
Znalazłem 2 propozycje, które mnie zainteresowały:
- Google Pixel 7a - czysty Android (to jest to), dobry stosunek jakości do oferowanej ceny
- Samsung Galaxy Z Flip 4 - ciekawa konstrukcja, po złożeniu bardzo kompaktowy telefon + dodatkowy ekran
Czy ktoś korzysta z jednego z wyżej wymienionych modeli i jest w stanie go polecić? Może macie jakieś inne lub podobne propozycje?
Który telefon lepszy
- Pixel 7a 54.2% (13)
- Galaxy Z Flip 4 45.8% (11)
- 0
Treść została ukryta...
źródło: chinskacebula
Pobierz- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
- 0
@Tulky: czym jest normalne użytkowanie?
@Tulky: Samsung previously pledged to offer four years' worth of security updates for its hardware and three years of software upgrades back in 2021. However, this commitment to a full four years of major operating system updates, plus five years of security updates, has helped spur similar movements from other brands.
1
Reklama ERA i archaiczny telefon Ericsson R320s

Stara reklama sieci Era GSM (obecnie T-Mobile) z telefonem Ericsson R320s i jego zestawem słuchawkowym (ciekawe czy oprócz osoby wrzucającej ktoś go jeszcze ma :D)
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
cholera, czy ktos mi moze wytlumaczyc dlaczego jak pstrykam jakas fote i jest przewaga czerni (90%) i tylko troche białego, to ten biały po wykonaniu zdjecia jest szarawy. tel galaxy note9+, nic nie zmieniane w ustawieniach.
#samsung #telefony #fotografia #galaxynote #smartfony
#samsung #telefony #fotografia #galaxynote #smartfony
@presburger: pomiar swiatła. Dakaj kompensacje ekspozycji.
@presburger: a jak to w rawach wygląda?
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siema wykopki
Potrzebuję znaleźć dane osoby na którą zarejestrowany jest nr. Telefonu.
Macie jakieś pomysły? Oczywiście mogę za to zapłacić. #telefony
─
Siema wykopki
Potrzebuję znaleźć dane osoby na którą zarejestrowany jest nr. Telefonu.
Macie jakieś pomysły? Oczywiście mogę za to zapłacić. #telefony
─
@mirko_anonim: A skąd mamy wiedzieć, czy masz czyste intencje?
konto usunięte via Wykop
- 1
@mirko_anonim: Raczej ciężki temat. Dostęp ma policja ale tylko w przypadku podejrzenia przestępstwa.
Cywil raczej nie dostanie, chyba że na lewo od kogoś u operatora.
Cywil raczej nie dostanie, chyba że na lewo od kogoś u operatora.
- 0
Chce przenieść numer z playa do plusha. Czy w takim przypadku wystarczy podpisać umowę z plushem a reszta się zrobi sama?
Ewentualnie jakieś inne kwestie związane z przenoszeniem numeru?
Druga kwestia, czy jestem w stanie znaleźć lepsza umowę na abonament niż: nielimitowane rozmowy i sms i 30gb internetu za: 20 zl/msc przez 1 rok i 30 zł/msc przez drugi rok oraz 3 pierwsze miesiące gratis?
#abonament #telefony #
Ewentualnie jakieś inne kwestie związane z przenoszeniem numeru?
Druga kwestia, czy jestem w stanie znaleźć lepsza umowę na abonament niż: nielimitowane rozmowy i sms i 30gb internetu za: 20 zl/msc przez 1 rok i 30 zł/msc przez drugi rok oraz 3 pierwsze miesiące gratis?
#abonament #telefony #
@kerri:
Tak :-). Oferta 3 miesiące gratis dotyczy przeniesienia numeru z ofert abonamentowych.
Czy w takim przypadku wystarczy podpisać umowę z plushem a reszta się zrobi sama?
Tak :-). Oferta 3 miesiące gratis dotyczy przeniesienia numeru z ofert abonamentowych.
Kupiłem do starego telefonu Nokia 3510i baterię nie oryginalną 1500mAh, wcześniej była podobna ale wymiana nie pomogła. Telefon raz działa normalnie, można rozmawiać kilka godzin ale bywa też tak, że po kilkugodzinnym ładowaniu po odłączeniu działa kilka minut i się wyłącza. Wcześniej jest komunikat o rozładowanej baterii. Czy zakup oryginalnej, jak piszą na stronie sklepu, baterii 1000mAh może rozwiązać problem? Może przyczyną jest za duża pojemność obecnej baterii?
Babcia się przyzwyczaiła do
Babcia się przyzwyczaiła do
konto usunięte via Wykop
- 2
Może przyczyną jest za duża pojemność obecnej baterii?
@cotozazycie: nope
Czy zakup oryginalnej, jak piszą na stronie
@cotozazycie "wyłączane" to może źle słowo, raczej "wygaszanie" w sensie niby jest, ale tak wujowo działa że musimy ludzi do przesiadki na coś znacznie nowszego,
Mirki mam problem, aktualizowałem #iphone do nowego iOS 17 i w trakcie aktualizacji zawiesiło mi telefon.. nie działało nic, został tylko reset, teraz muszę zrobić aktualizacje przez iTunes bo telefon nie chce się włączyć.
W tym problem że iTunes od godziny pokazuje „Przygotowuje iPhone do uaktualnienia oprogramowania” a na telefonie widnieje tylko żeby podłączyć go do komputera.. Mam czekać dalej czy robić coś bo już powiem szczerze trochę mnie to
W tym problem że iTunes od godziny pokazuje „Przygotowuje iPhone do uaktualnienia oprogramowania” a na telefonie widnieje tylko żeby podłączyć go do komputera.. Mam czekać dalej czy robić coś bo już powiem szczerze trochę mnie to
źródło: Zdjęcie z aparatu
Pobierz- 0
Treść została ukryta...
źródło: chinskacebula
Pobierz- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
@Marionetkaaa: GUB 85.
@gorzki99: GUB G85
I na rowerze na którym zdarza mi się lecieć 50 km/h, i na hulajnodze elektrycznej która leciała 40 km/h z krawężnikami włącznie. Zero problemu, jeden zakup i działa dożywotnio. Testowane na iPhone od mini po pro max.
Jeśli telefon to jakaś patelnia ewentualnie GUB P10 ale serio nie ma potrzeby.
Z kolei unikaj jak ognia czegoś w stylu GUB G81 bo przez brak symetryczności szybciej się luzuje.
I na rowerze na którym zdarza mi się lecieć 50 km/h, i na hulajnodze elektrycznej która leciała 40 km/h z krawężnikami włącznie. Zero problemu, jeden zakup i działa dożywotnio. Testowane na iPhone od mini po pro max.
Jeśli telefon to jakaś patelnia ewentualnie GUB P10 ale serio nie ma potrzeby.
Z kolei unikaj jak ognia czegoś w stylu GUB G81 bo przez brak symetryczności szybciej się luzuje.























#samsung #telefony #smartfon #android