@ToJuzPrzechodziLudzkiePojecie: tak dokładnie rzecz biorąc to określić można na kogo zarejestrowana jest karta sim/ numer telefonu a nie sam telefon. Taką informację można pozyskać z bazy danego operatora. Inną kwestią jest to że jeśli to nie ty jesteś tą osobą to żaden operator ani nikt "po drodze" do jego bazy nie poda ci tych danych z prostego powodu - ochrona danych osobowych i o ile sam numer taką daną być
  • Odpowiedz
#telefony #pixel #prawokonsumenckie

Jeszcze nie udało mi się kupić czegoś za pośrednictwem olx tak żebym nie miał problemów z zakupionym przedmiotem.Kupiłem pixela 6 i okazało się że ekran trochę świruje: przy słabym oświetleniu, na niższej jasności ekranu pojawiają się na szarym tle czerwone przebarwienia, takie jakby smugi. Nie jest to wypalenie bo te smugi po paru sekundach znikają i pojawiają się na nowo przy dotyku ekranu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pan_Slon: ja tam wolę Lightning. Miałem telefon z USB-C i nie wspominam tego złącza dobrze. Ciągłe "wykryto wilgoć" albo nienaładowany telefon... A z iPhone nigdy nie miałem tego problemu.
  • Odpowiedz
Mysle nad zmianą telefonu, miałem s20 FE przez dwa lub 3 lata. Generalnie telefon fajny, samsungi mi się podobają ale mysle nad zmiana na iOS, bo wyglada calkiem fajnie.

No i myślę nad zmianą telefonu, co byście polecili?
By fajnie posłużyło przynajmniej te 3 lata.

S23 fajnie leży w dłoni ale podobno są z nim jakieś problemy to samo z iphonem 15 pro.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chaddeveloper: Z iPhonem zależy w sumie od tego, czego potrzebujesz. Pro maxy maja naprawdę zajebisty czas pracy na baterii, ale są gigantyczne i dość ciężkie. Zwykle pro oferują ta sama wydajność ale z bateria trochę gorzej. Podstawowy model i mini raczej bym odradzał, nie że działają źle ale rozładowują się szybko, a mini to już generalnie żart.
Jak masz kasę, to kup 15 pro max, w innym wypadku coś z
  • Odpowiedz
@chaddeveloper jeżeli byłeś zadowolony z Androida to nie polubisz iOS. Jedyne co odczujesz to tylko narzucane ograniczenia przez ekosystem. iPhone jest dla ludzi, którzy nie potrzebują ustawiać każdego detalu pod siebie w telefonie bo mają inne priorytety i nagle domyślny dzwonek czy tapeta jest ok. Nie ma się co spierać. Samsunga znasz tyle lat więc nie ma potrzeby ulegać opiniom innych.
  • Odpowiedz
Mirki, miał ktoś do czynienia ze sklepem Mi-Home.pl? Zamówiłem sobie nowy telefon, ale zapomniałem podczas zamówienia wpisać kodu rabatowego z newslettera (°° Oczywiście ocknąłem się już po zakupie.
Czy support może uwzględnić ten kod gdy napiszę do nich czy jednak hajs stracon?
#xiaomi #mihome #kiciochpyta #telefony
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam smartfona do 3000zł z 5G, będzie to następca ok. 3 letniego Xiaomi.
Znalazłem 2 propozycje, które mnie zainteresowały:
- Google Pixel 7a - czysty Android (to jest to), dobry stosunek jakości do oferowanej ceny
- Samsung Galaxy Z Flip 4 - ciekawa konstrukcja, po złożeniu bardzo kompaktowy telefon + dodatkowy ekran

Czy ktoś korzysta z jednego z wyżej wymienionych modeli i jest w stanie go polecić? Może macie jakieś inne lub podobne propozycje?

Który telefon lepszy

  • Pixel 7a 54.2% (13)
  • Galaxy Z Flip 4 45.8% (11)

Oddanych głosów: 24

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tulky: Samsung previously pledged to offer four years' worth of security updates for its hardware and three years of software upgrades back in 2021. However, this commitment to a full four years of major operating system updates, plus five years of security updates, has helped spur similar movements from other brands.
  • Odpowiedz
Chce przenieść numer z playa do plusha. Czy w takim przypadku wystarczy podpisać umowę z plushem a reszta się zrobi sama?
Ewentualnie jakieś inne kwestie związane z przenoszeniem numeru?
Druga kwestia, czy jestem w stanie znaleźć lepsza umowę na abonament niż: nielimitowane rozmowy i sms i 30gb internetu za: 20 zl/msc przez 1 rok i 30 zł/msc przez drugi rok oraz 3 pierwsze miesiące gratis?
#abonament #telefony #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem do starego telefonu Nokia 3510i baterię nie oryginalną 1500mAh, wcześniej była podobna ale wymiana nie pomogła. Telefon raz działa normalnie, można rozmawiać kilka godzin ale bywa też tak, że po kilkugodzinnym ładowaniu po odłączeniu działa kilka minut i się wyłącza. Wcześniej jest komunikat o rozładowanej baterii. Czy zakup oryginalnej, jak piszą na stronie sklepu, baterii 1000mAh może rozwiązać problem? Może przyczyną jest za duża pojemność obecnej baterii?

Babcia się przyzwyczaiła do
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam problem, aktualizowałem #iphone do nowego iOS 17 i w trakcie aktualizacji zawiesiło mi telefon.. nie działało nic, został tylko reset, teraz muszę zrobić aktualizacje przez iTunes bo telefon nie chce się włączyć.
W tym problem że iTunes od godziny pokazuje „Przygotowuje iPhone do uaktualnienia oprogramowania” a na telefonie widnieje tylko żeby podłączyć go do komputera.. Mam czekać dalej czy robić coś bo już powiem szczerze trochę mnie to
plakplak99 - Mirki mam problem, aktualizowałem #iphone do nowego iOS 17 i w trakcie a...

źródło: Zdjęcie z aparatu

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heja jaki polecacie uchwyt do roweru? Chcę coś solidnego bym sie nie musiała zastanawiać czy telefon mi wyskoczy jak wjeżdżam na krawężnik. Nie jeżdżę wyczynowo, ale wiadomo jakie są drogi. Rozmiar ekranu to około 6 cali
#rower #telefony
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gorzki99: GUB G85
I na rowerze na którym zdarza mi się lecieć 50 km/h, i na hulajnodze elektrycznej która leciała 40 km/h z krawężnikami włącznie. Zero problemu, jeden zakup i działa dożywotnio. Testowane na iPhone od mini po pro max.

Jeśli telefon to jakaś patelnia ewentualnie GUB P10 ale serio nie ma potrzeby.

Z kolei unikaj jak ognia czegoś w stylu GUB G81 bo przez brak symetryczności szybciej się luzuje.
  • Odpowiedz