Wpis z mikrobloga

@Pan_Slon: ja tam wolę Lightning. Miałem telefon z USB-C i nie wspominam tego złącza dobrze. Ciągłe "wykryto wilgoć" albo nienaładowany telefon... A z iPhone nigdy nie miałem tego problemu.
  • Odpowiedz
@BornToDie69: tyle że mi ten port faktycznie skorodował w środku i działał tylko jedną stroną... Telefon miałem rok, wypadł mi z kieszeni i rozjechałem go ciągnikiem podczas prasowania słomy. Kupiłem od razu iPhone 8 i działa do tej pory bez większych problemów choć warunki użytkowania ma ciężkie.
  • Odpowiedz
@aarahon: No samsungi jakąś manianę zrobiły z tymi portami (w sumie to były początku usb-c). Ale przeszedłem przez kilka telefonów z tym portem i nie miałem nigdzie już takich problemów. Trochę już ulepszyli technologię i moim zdaniem już jest ok. Ładuje jedną ładowarką komputer, monitor, tablet, telefon czy słuchawki. Albo telefon szybkim ładowiem prosto z monitora.
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: Pewnie dlatego, że kabel nie był z MFi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podobno tylko bez MFi mogą uszkodzić urządzenie/spalić się ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz