Jak wiele razy można naładować telefon.
Nie pytam o te cykle, tylko czy gdzieś jest informacja jak długo mogę rozładowywać telefon znaczy jak wiele razy zanim bateria zginie na śmierć kompletnie?
#pytanie #telefony
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brat oddał Iphone 12 mini do serwisu na wymianę baterii. W trakcie serwisu zadzwonił do niego gość i powiedział, że w tych ajfonach to jest tak źle zrobione, że może sie ekran uszkodzić i będzie taki pasek na ekranie, ale ogólnie to on by baterie wymienił. Osobiście kazałabym poskładać telefon i baterii w takim razie nie wymieniać ale brat sie zgodził. Oczywiście zadzwonili, że rozwalili ten ekran i przez weekend sie zastanowią
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wiktor-wkpl:
w ciągu tygodnia firefox mi pokazuje zużycie 40GB z czego większość to będzie YT, wiec raczej na niezbyt długo jak chcesz oglądać filmy
  • Odpowiedz
#kiciochpyta
#telefony

w pokoju w którym pracuje zdalnie coś zakłoca mi sygnał z telefonu (co mocno przeszkadza lub nawet uniemozliwia rozmowe), pokój jest długi i wąski , przy oknie stoi orbitrek. Problem ten jest czasami duzy czasami mały a czasami nie ma go wcale, nie mam pojecia od czego to zalezy.

Pytanie: czy można jakoś temu zaradzić np stosując wzmacniacz sygnału. a jesli tak to jakie konkretnie urządzenie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AAAAAPsik nie ma obok ktoś kuchni i mikrofalówki? Za silny sygnał Wi-Fi? Klasyczne LTE którego będzie najwięcej pracuje na 2,4GHz. Jedyne domowe urządzenie dużej mocy które zakłóca tą częstotliwość to mikrofalówka. Drugie, wielokrotnie słabsze to router.
  • Odpowiedz
#telefony
Dzisiaj dowiedziałem się że iphone, wszystkie nawet najnowsze typu 15. mają wyświetlacze 60Hz xd
tylko wersje pro premium unlimitetd +++ mają wyższą częstotliwość odświeżenia.

W takim wypadku powinni obniżyć ceny do 1000zł za podstawowe modele, bo to obecnie nawet nie jest nawet budżetowa półka jeżeli chodzi o telefony.
Żyłem sobie w przekonaniu że 90Hz czy więcej to standard w iphone od modelu 8 czy coś w ten deseń.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś potrafi sprawdzić kim jest właściciel numeru telefonu? Do znajomej zadzwonił jakiś facet z OLXa i zaczął opowiadać jakieś chore fantazje. Jak ewentualnie można uprzykrzyć mu życie? Podałem już numer do fotowoltaiki i pożyczek. Sam dzwoniłem do niego w nocy, ale telefon jest wyłączony.

#pytanie #pytaniedoeksperta #telefony #wykopefekt #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirko, potrzebuję rozwiązania na androida które zablokuje możliwość usuwania SMSow i rejestru połączeń, a najlepiej też wiadomości WhatsApp. Albo będzie na bieżąco przesyłać je na inne urządzenie. Niestety kontrole rodzicielskie są jakieś ubogie w takie funkcje. Zna ktoś może takie rozwiązanie? #pytanie #telefony #android
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zna ktoś jakiś serwis telefonów, który umie naprawiać stare smartfony? Może być w całej Polsce.

Mam HTC Sensation z 2011 r. i nadal chcę go mieć, ale od jakiegoś czasu resetuje mi się mimo pełnego naładowania baterii. Wymieniałem baterię i to samo. Możliwe, że to coś ze stykami, bo jak noszę w kieszeni to szybciej się resetuje, niż gdy leży swobodnie.

#telefony #smartfon #serwisgsm #htc
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki sklep ABFoto jest legitny jeśli chodzi o zakup telefonu? Ceny ma raczej najtańsze wg ceneo ale wolę się upewnić bo już kiedyś była jakaś firma która "wynajmowała" telefony. Dokładnie chodzi o zakup Google Pixel Pro 8. #telefony
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
problemy w Twoim świecie. Aktualnie większość użytkowników używa bluetooth i ma w------e na kabelki


@dzana: do podłączenia mikrofonu wireless? tak tak
  • Odpowiedz
hej mirki z #lublin moj telefon zaliczyl mala awarie, tj. bliskie spotkanie z twarda nawierzchnia, czego skutkiem jest rozwalona matryca i dotyk, pytanie gdzie mógłbym uderzyć, zeby mi go naprawil i jakiej kwoty za cos takiego się spodziewac? telefon ma 2-3 lata ale smiga jak nowy, wiec nie uśmiecha mi sie wymieniac na cos nowego, chyba ze naprawa wyniesie naprawde sporo kasy ; _ ;
#telefony #smartfon
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@toniemozebycprawda nie opłaca się robić, jak telefon ma 2-3 lata to obecna bateria już za długo nie pociągnie. Do tego są duże szanse, że ekran który ci założą nie będzie oryginalnym i będzie to czuć i widać. Telefon obecnie nie rozbity jest wart nie wiele więcej niż koszt naprawy.
  • Odpowiedz