Brat oddał Iphone 12 mini do serwisu na wymianę baterii. W trakcie serwisu zadzwonił do niego gość i powiedział, że w tych ajfonach to jest tak źle zrobione, że może sie ekran uszkodzić i będzie taki pasek na ekranie, ale ogólnie to on by baterie wymienił. Osobiście kazałabym poskładać telefon i baterii w takim razie nie wymieniać ale brat sie zgodził. Oczywiście zadzwonili, że rozwalili ten ekran i przez weekend sie zastanowią
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@wiktor-wkpl:
w ciągu tygodnia firefox mi pokazuje zużycie 40GB z czego większość to będzie YT, wiec raczej na niezbyt długo jak chcesz oglądać filmy
w ciągu tygodnia firefox mi pokazuje zużycie 40GB z czego większość to będzie YT, wiec raczej na niezbyt długo jak chcesz oglądać filmy
@wiktor-wkpl jeśli będziesz oglądał w 480p albo 720p to powinno styknąć, ale jak odpalisz 4K, to nie wiem czy pierwszy mecz zdążysz dooglądać
#kiciochpyta
#telefony
w pokoju w którym pracuje zdalnie coś zakłoca mi sygnał z telefonu (co mocno przeszkadza lub nawet uniemozliwia rozmowe), pokój jest długi i wąski , przy oknie stoi orbitrek. Problem ten jest czasami duzy czasami mały a czasami nie ma go wcale, nie mam pojecia od czego to zalezy.
Pytanie: czy można jakoś temu zaradzić np stosując wzmacniacz sygnału. a jesli tak to jakie konkretnie urządzenie
#telefony
w pokoju w którym pracuje zdalnie coś zakłoca mi sygnał z telefonu (co mocno przeszkadza lub nawet uniemozliwia rozmowe), pokój jest długi i wąski , przy oknie stoi orbitrek. Problem ten jest czasami duzy czasami mały a czasami nie ma go wcale, nie mam pojecia od czego to zalezy.
Pytanie: czy można jakoś temu zaradzić np stosując wzmacniacz sygnału. a jesli tak to jakie konkretnie urządzenie
- 0
@rrobot: tez tak podejrzewam
@AAAAAPsik nie ma obok ktoś kuchni i mikrofalówki? Za silny sygnał Wi-Fi? Klasyczne LTE którego będzie najwięcej pracuje na 2,4GHz. Jedyne domowe urządzenie dużej mocy które zakłóca tą częstotliwość to mikrofalówka. Drugie, wielokrotnie słabsze to router.
Zaciął mi się przycisk od włączania telefonu (zaznaczony na różowo).
Otworzyłem, rozkręciłem, co dalej chłopy?
Jak go uruchomić?
#telefony #elektronika #naprawa #majsterkowanie
Otworzyłem, rozkręciłem, co dalej chłopy?
Jak go uruchomić?
#telefony #elektronika #naprawa #majsterkowanie
źródło: image_2024-06-14_131738081
Pobierz- 0
#telefony
Dzisiaj dowiedziałem się że iphone, wszystkie nawet najnowsze typu 15. mają wyświetlacze 60Hz xd
tylko wersje pro premium unlimitetd +++ mają wyższą częstotliwość odświeżenia.
W takim wypadku powinni obniżyć ceny do 1000zł za podstawowe modele, bo to obecnie nawet nie jest nawet budżetowa półka jeżeli chodzi o telefony.
Żyłem sobie w przekonaniu że 90Hz czy więcej to standard w iphone od modelu 8 czy coś w ten deseń.
Dzisiaj dowiedziałem się że iphone, wszystkie nawet najnowsze typu 15. mają wyświetlacze 60Hz xd
tylko wersje pro premium unlimitetd +++ mają wyższą częstotliwość odświeżenia.
W takim wypadku powinni obniżyć ceny do 1000zł za podstawowe modele, bo to obecnie nawet nie jest nawet budżetowa półka jeżeli chodzi o telefony.
Żyłem sobie w przekonaniu że 90Hz czy więcej to standard w iphone od modelu 8 czy coś w ten deseń.
Czy ktoś potrafi sprawdzić kim jest właściciel numeru telefonu? Do znajomej zadzwonił jakiś facet z OLXa i zaczął opowiadać jakieś chore fantazje. Jak ewentualnie można uprzykrzyć mu życie? Podałem już numer do fotowoltaiki i pożyczek. Sam dzwoniłem do niego w nocy, ale telefon jest wyłączony.
#pytanie #pytaniedoeksperta #telefony #wykopefekt #kiciochpyta
#pytanie #pytaniedoeksperta #telefony #wykopefekt #kiciochpyta
@Pijanyzubr: nagrać i zgłosić. Potem zablokować numer
Podałem już numer do fotowoltaiki i pożyczek. Sam dzwoniłem do niego w nocy, ale telefon jest wyłączony.
@Pijanyzubr: i sam podobne akcje odwalasz. LOL
Porady coacha...Ciąg dalszy w komentarzu...
#rakcontent #polska #smartfon #telefony #coaching #motoryzacja #samochody
#rakcontent #polska #smartfon #telefony #coaching #motoryzacja #samochody
źródło: temp_file4697394309598408704
Pobierz@WykopowyInterlokutor oby trafił na drzewo a nie inne auto albo pieszych
@WykopowyInterlokutor: Jakiś zpaierdalacz nakręcający cały ten s---------y wyścig niczym chomik w kołowrotku pisze "nie bądźmy radykalistami" XD
- 0
Hej, ubrudziłem obiektyw w telefonie d-------m klejem dwuskładnikowym do okien, jak to usunąć bez większych uszczerbków dla szkła? Mi się wydaje, że jedyny sposób to drapanie :/ #budownictwo #pracbaza #telefony #kiciochpyta
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@zar0x spróbować mozna takim wynalazkiem https://www.ceneo.pl/15350218?fto=407021368&fto_type=1&se=aw_jjJ2Ah-B9jiVc11fV0nfmh46Jrlju&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwsaqzBhDdARIsAK2gqndNiykkH9i_8YfZZK5xvh3Fc0Bc6ME_8T8ejR_RbVVKicXamfHlcw4aAre-EALw_wcB. Jak nie pomoże wymiana szkła.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
Mirko, potrzebuję rozwiązania na androida które zablokuje możliwość usuwania SMSow i rejestru połączeń, a najlepiej też wiadomości WhatsApp. Albo będzie na bieżąco przesyłać je na inne urządzenie. Niestety kontrole rodzicielskie są jakieś ubogie w takie funkcje. Zna ktoś może takie rozwiązanie? #pytanie #telefony #android
Jak nie musi być za darmo, to może to: https://www.flexispy.com/en/android-spy-app-flexispy.htm albo https://spyzie.io/
@ciasteczkowy_otwur: W Krakowie na dworcu rozdają za darmo ukraińcom. Może stąd?
@ciasteczkowy_otwur: na starterach w przeciwieństwie do doładowań jest spora przebitka. Co chwilę mam jakieś oferty na np 5 albo 10 starterów po 5zł a płace za jeden
2
Play ciągle nie wdrożył RCS w całości

Wszyscy operatorzy poradzili sobie z wdrożeniem RCS. Wszyscy oprócz Play, gdzie usługa działa tylko na telefonach Samsung i Huawei.
z- 7
- #
- #
- #
- #
- 0
- 0
@kopytakonia: spróbowałem i nie znalazło
@EjniaKK to już łatwiej zakupić samą silikonową zatyczkę usbc na aliexpress
Zna ktoś jakiś serwis telefonów, który umie naprawiać stare smartfony? Może być w całej Polsce.
Mam HTC Sensation z 2011 r. i nadal chcę go mieć, ale od jakiegoś czasu resetuje mi się mimo pełnego naładowania baterii. Wymieniałem baterię i to samo. Możliwe, że to coś ze stykami, bo jak noszę w kieszeni to szybciej się resetuje, niż gdy leży swobodnie.
#telefony #smartfon #serwisgsm #htc
Mam HTC Sensation z 2011 r. i nadal chcę go mieć, ale od jakiegoś czasu resetuje mi się mimo pełnego naładowania baterii. Wymieniałem baterię i to samo. Możliwe, że to coś ze stykami, bo jak noszę w kieszeni to szybciej się resetuje, niż gdy leży swobodnie.
#telefony #smartfon #serwisgsm #htc
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Nie wiem czy jeszcze aktualna naprawa Htc?
Ale ja swojego Htc sensation naprawiłam tutaj https://doktorgsm.pl/ Wymienili złącze ładowania i zakupiłam nową baterię.
Ale ja swojego Htc sensation naprawiłam tutaj https://doktorgsm.pl/ Wymienili złącze ładowania i zakupiłam nową baterię.
źródło: 1000022860
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 0
@Krzysio_misio12: mało, mi z 6 godzin
- 1
Mireczki sklep ABFoto jest legitny jeśli chodzi o zakup telefonu? Ceny ma raczej najtańsze wg ceneo ale wolę się upewnić bo już kiedyś była jakaś firma która "wynajmowała" telefony. Dokładnie chodzi o zakup Google Pixel Pro 8. #telefony
- 3
hej mirki z #lublin moj telefon zaliczyl mala awarie, tj. bliskie spotkanie z twarda nawierzchnia, czego skutkiem jest rozwalona matryca i dotyk, pytanie gdzie mógłbym uderzyć, zeby mi go naprawil i jakiej kwoty za cos takiego się spodziewac? telefon ma 2-3 lata ale smiga jak nowy, wiec nie uśmiecha mi sie wymieniac na cos nowego, chyba ze naprawa wyniesie naprawde sporo kasy ; _ ;
#telefony #smartfon
#telefony #smartfon
@toniemozebycprawda: Wbij do TeleMagic, mają technika w Lublinie, nie trzeba długo czekać. Robiłem dwa telefony.
@toniemozebycprawda nie opłaca się robić, jak telefon ma 2-3 lata to obecna bateria już za długo nie pociągnie. Do tego są duże szanse, że ekran który ci założą nie będzie oryginalnym i będzie to czuć i widać. Telefon obecnie nie rozbity jest wart nie wiele więcej niż koszt naprawy.































Nie pytam o te cykle, tylko czy gdzieś jest informacja jak długo mogę rozładowywać telefon znaczy jak wiele razy zanim bateria zginie na śmierć kompletnie?
#pytanie #telefony