Operatorzy komórkowi teraz na start wszystkie urządzenia blokują czy tylko telefony? Zastanawiam się nad abo na firmę i jakby była fajna cena za jakiś sprzęt to można na OLX sprzedać, ale jak blokują to w żaden sposób nieopłacalne bo nikt nie kupi po opłacalnej cenie.

#orange #plus # play #tmobile #telefony
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Play, czy wy jestescie normalni? Dzwoni od was laska, przedstawia sie, mowi, ze przygotowała jakas oferte i...
PROSZE PODAC: imie, nazwisko i haslo do konta ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#play #telefony
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzieju41: tak już miałem ze starszymi Notami także niestety sprawdzone z inną ładowarką, bankiem, komputerem i też innym kablem. Za każdym razem kabel "widzi" że jest w telefonie ale pokazuje 0,0. Zamieniłem gniazdo ładowania z identycznego i dalej nie działa, nie widzę nic na oko uszkodzonego, nie znalazłem też podobnego problemu w google.
  • Odpowiedz
#pytanie #telefony #smarthome #xiaomi Witam, mam zamiar kupić jakiegoś średniaka w okolicach 1500pln. Wybór padł na POCO X6 lub Redmi Note 13 Pro 5G. Skłonny jestem bardziej na POCO tylko zastanawiam się czy warto dopłacać do wersji PRO. Telefon nie będzie służył do gejmingu, bardziej zwracam na parametry by był po prostu wydajny pod każdym względem. Ktoś na ten temat się wypowie? Czy może
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LostHighway: poco x6 i rn 13 pro (nie 4G) maja praktycznie te same flaki, oprocz aparatow.
Jesli fotki maja dla ciebie duze znaczenie, to raczej rn13 bedzie lepszym wyborem.

PRO ma szybsza pamiec i procek ale... ale o ile rn13 i x6 maja snapdragona, o tyle x6 pro ma mediateka.
Jesli jestes fanem custom romow, jesli po koncu wsparcia chcialbys moc cos zrobic z tym telefonem, to mediatek jest srednim
  • Odpowiedz
Może bardziej ogarnięci mi doradzą czy to jest telefon dla mnie.

Mój leciwy już a2 zaczyna odmawiać posłuszeństwa także powili trzeba się zacząć rozglądać za czymś nowym.
Nie gram, nie oglądam filmów, nie płacę i nie będę płacić zbliżeniowo, zależy mi na jack'u i dobrej baterii.
Z aplikacji jakie używam to jedynie te od słuchania muzyki + parę innych ale nic co wymaga jakiś ogromnych mocy przerobowych, żeby jakieś względnie ładne fotki robił ale lajków
n0xx - Może bardziej ogarnięci mi doradzą czy to jest telefon dla mnie.

Mój leciwy j...

źródło: Smartfon-SONY-Xperia-10-V-6-128GB-5G-Czarny-front-tyl

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@n0xx: Właśnie dokładnie odwrotnie xD filmy mają stałą liczbę klatek na sekundę, na ogół 24 albo 30, gry raczej też standardowo działają do 60 fps (chyba że jakieś odbijanie piłeczki), więc tutaj nie ma żadnej korzyści z wyższego odświeżania ekranu. 120 Hz jest mega opcją i poprawia diametralnie wrażenia z korzystania z ekranu NATOMIAST jeżeli do tej pory nie miałeś, to spokojnie możesz brać bez tego, bo jak nie wiesz
  • Odpowiedz
Mam iPhone XR, chciałbym go wymienić na 15 Pro, bo już jest mocno wyeksploatowany. Czy przerzucanie danych na nowego iPhone przerzuca wszystko, razem z konfiguracją aplikacji itp? Czy trzeba wszystko od nowa klikać?

#telefony #iphone
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ONVIF: robi obraz 1:1 odtwarzany na nowym iPhone, nawet kursor w niedokończonym sms jest w tym samym miejscu. jedyne co będziesz musiał zrobić ręcznie to Apple Pay oraz wyloguje Cię z appek bankowych (ale też nie wszystkich, musiałem aktywować 3 z 4 po zmianie).
  • Odpowiedz
#android #telefony
Mircy, który z tych telefonów jest najlepszym wyborem? Zależy mi na tym żeby był jak najmniej kłopotliwy w używaniu, w miare długi sot, szybkie ladowanie i jako taki aparat. Nie bedzie przesadnie intensywnie używany bo dobieram go jako drugi telefon. Z Androidów miałem tylko flagowe samsungi i raz nieodżałowanego p30 pro więc wstępuje na nieznane.

HONOR X7b 6/128GB
motorola moto g34 5G 4/128GB
OPPO A79 5G 4/128GB DS
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lsrrdc: to Xiaomi wywal z listy od razu, bardziej denerwującego telefonu nie miałem w życiu, koszmarnie niedopracowane oprogramowanie, miałem 11 5G i wywaliłem po pół roku.
  • Odpowiedz
Próbowałem zarejestrować numer w kilku żabkach z sieci #play. W każdym wywalało błąd "poprawnie anulowane". Czy może to mieć związek z zablokowaniem numeru pesel? Próbowałem jeszcze w aplikacji Play24, mam abonament w sieci Play, wiec teoretycznie mogę bez problemu dodać kolejny numer - wywala jednak "numer zostanie zarejestrowany w ciagu godziny" i tak już sobie czekam dwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W nocy wyjeżdzam poza
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chomik3: A do Szwajcarii to jakiś francuski był operator który działa wszędzie ale już nie pamiętam. Mi Orange cholerny potrafił 800zł doliczyć mimo wyłączonej transmisji danych, anulowali 500
  • Odpowiedz
Mirko czy da się w Polsce zwròcić ajfona przy zakupie nowszego? W sensie: w UK jest opcja „Apple Trade In” przy zakupie ajfona, gdzie można swòj obecny telefon zwròcić za pieniądze przy kupnie innego modelu, redukując końcową cenę nowego telefonu. Ale jak wchodzę na polskojęzyczną wersję apple to nie widze tej opcji.

https://www.apple.com/uk/shop/trade-in

#apple #telefony
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@asdasdce2w: apple w PL nie ma (sprzedaż PL realizowana jest z Irlandii), u resellerów się da, ale ich wyceny to śmiech na sali, plus nie biorą wszystkich modeli. Lepiej stary telefon sprzedać samodzielnie, no chyba że ci się nie chce i nie zależy ci na kasie.
  • Odpowiedz
Jest jakaś opcja przeniesienia danych na nowy telefon ze starego bezprzewodowo, tak żeby się wszystko przeniosło jak po kablu? Co chwilę mi wyskakuje błąd "kabel odłączony" bo aktualny telefon ma zepsuty port usb c i jutro jedzie do serwisu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#android #telefony #xiaomi #oppo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#smartfon #telefony #dhgate #oneplus
Cześć, czy ktoś zamawiał może z DHgate? Chciałbym Oneplusa 12 kupić, cena jest bardzo korzystna w porównaniu do polski. Ewentualnie, czy ma ktoś lepszą propozycję? Najbardziej zależy mi na dobrym, szybkim aparacie, który będzie sobie radził szczególnie z zdjęciami w ciemnych miejscach, bo z tym telefony mają zazwyczaj największe problemy, w jasnym miejscu tak naprawdę każdy będzie dobry. No i
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy użytkownicy Galaxy S24 mogliby opisać swoje odczucia z użytkowania tego telefonu? Czy Exynos rzeczywiście jest taki słaby, jak go malują? Czy grzeje się Wam, jak wygląda sytuacja z baterią? Myślałem ostatnio o Pixelu 9 Pro, ale jak czytałem, że podobno ten czysty i wspaniały android z pixela nie ma funkcji pokazania liczby powiadomień przy aplikacji i osobnej opcji włączenia danych komórkowych w centrum sterowania, to mi się jakoś odechciało XD #
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TrexTeR: IMO jest git, mam S22 i S24, ten pierwszy to grzejnik nawet w idlu, S24 fajnie smiga, raczej nie mam problemów z temperatura, też działa o wiele płynniej, bateria git, choć ja codzienne ładuje nawet jak mam 50% xD
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jest na wykopie ktoś, kto zna sie na telefonie i jest w stanie ocenić co się stało z moim telefonem?

Mam samsunga galaxy s9. Przeglądałem sobie social media, odłożyłem go na łóżko, nawet nie rzucałem, a jak wróciłem to zrobił się dziwny ekran. Po kliknięciu guzika włączającego ekran raz mignął i zrobił się czarny. Dosłownie na ułamek sekundy tak jak na tym zdjęciu, które znalazłem w internecie:
https://www.foteczkowo.pl/2bd4VQpkzgLW8by
Na górze
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jest na wykopie ktoś, kto zna sie na tele...

źródło: EMeX5fFbrGuXdvf_1717839241

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: szlag ekran trafil, telefon ma ~6 lat, nic dziwnego ze podzespoly zaczely siadac.
Sprawdz czy trzyma geometrie, tzn czy plecki nie sa w jakis sposob wybrzuszone, cos sie nie odkleja, bo moze byc tak ze bateria zaczyna puchnac.

Jesli masz mozliwosc wklepania na slepo pinu, podlaczaj do kompa, odblokuj tel, rob backup danych/zdjec. A potem zacznij szukac nowego telefonu.
  • Odpowiedz