Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 0
Te telefony hammer to są polskie? Widzę, że to popularne jest wsrod polskich budowlancow
#telefony
#telefony
#telefony samsung zaliczył upadek jakich wiele, działał cały dzień normalnie natomiast przestał "widzieć" ładowarkę. Wymieniłem gniazdo ale bez skutku, nadal nie chce zacząć ładować. Czy ktoś ma jakiś pomysł jak mogę mu pomóc?
@tomasz-aleksander-barania Podłączyć do ładowarki innego Samsunga i sprawdzić czy aby to nie ładowarka się popsuła, taka złośliwość rzeczy martwych.
- 0
@dzieju41: tak już miałem ze starszymi Notami także niestety sprawdzone z inną ładowarką, bankiem, komputerem i też innym kablem. Za każdym razem kabel "widzi" że jest w telefonie ale pokazuje 0,0. Zamieniłem gniazdo ładowania z identycznego i dalej nie działa, nie widzę nic na oko uszkodzonego, nie znalazłem też podobnego problemu w google.
#pytanie #telefony #smarthome #xiaomi Witam, mam zamiar kupić jakiegoś średniaka w okolicach 1500pln. Wybór padł na POCO X6 lub Redmi Note 13 Pro 5G. Skłonny jestem bardziej na POCO tylko zastanawiam się czy warto dopłacać do wersji PRO. Telefon nie będzie służył do gejmingu, bardziej zwracam na parametry by był po prostu wydajny pod każdym względem. Ktoś na ten temat się wypowie? Czy może
@LostHighway: poco x6 i rn 13 pro (nie 4G) maja praktycznie te same flaki, oprocz aparatow.
Jesli fotki maja dla ciebie duze znaczenie, to raczej rn13 bedzie lepszym wyborem.
PRO ma szybsza pamiec i procek ale... ale o ile rn13 i x6 maja snapdragona, o tyle x6 pro ma mediateka.
Jesli jestes fanem custom romow, jesli po koncu wsparcia chcialbys moc cos zrobic z tym telefonem, to mediatek jest srednim
Jesli fotki maja dla ciebie duze znaczenie, to raczej rn13 bedzie lepszym wyborem.
PRO ma szybsza pamiec i procek ale... ale o ile rn13 i x6 maja snapdragona, o tyle x6 pro ma mediateka.
Jesli jestes fanem custom romow, jesli po koncu wsparcia chcialbys moc cos zrobic z tym telefonem, to mediatek jest srednim
@LostHighway: a co to ma wspólnego ze smarthome?
- 0
Z jakiej sieci starter polecacie kupić, żeby był najbardziej opłacalny pod kątem internetu mobilnego? Karta sim będzie wsadzona do tableta. Zero rozmów i zero smsów, sam internet.
#gsm
#telefony
#smartfon
#internet
#technologia
#gsm
#telefony
#smartfon
#internet
#technologia
konto usunięte via Android
- 2
@z1x2c3 codziennie ktoś pyta o to i codziennie niezmiennie jest to nju
konto usunięte via Wykop
- 1
@Przegrywzyciowy0: rok ważności plus ta promocja https://www.plushbezlimitu.pl/na-karte#aktualne-promocje bo pakiet ważny do końcs ważności konta
- 0
Może bardziej ogarnięci mi doradzą czy to jest telefon dla mnie.
Mój leciwy już a2 zaczyna odmawiać posłuszeństwa także powili trzeba się zacząć rozglądać za czymś nowym.
Nie gram, nie oglądam filmów, nie płacę i nie będę płacić zbliżeniowo, zależy mi na jack'u i dobrej baterii.
Z aplikacji jakie używam to jedynie te od słuchania muzyki + parę innych ale nic co wymaga jakiś ogromnych mocy przerobowych, żeby jakieś względnie ładne fotki robił ale lajków
Mój leciwy już a2 zaczyna odmawiać posłuszeństwa także powili trzeba się zacząć rozglądać za czymś nowym.
Nie gram, nie oglądam filmów, nie płacę i nie będę płacić zbliżeniowo, zależy mi na jack'u i dobrej baterii.
Z aplikacji jakie używam to jedynie te od słuchania muzyki + parę innych ale nic co wymaga jakiś ogromnych mocy przerobowych, żeby jakieś względnie ładne fotki robił ale lajków
źródło: Smartfon-SONY-Xperia-10-V-6-128GB-5G-Czarny-front-tyl
Pobierz@n0xx: Xperia jest spoko ale tylko jeśli bardzo, ale to bardzo nie chcesz mieć dziury w ekranie (aka camera cutout).
60Hz ekran w 2023/4 jest niedopuszczalny.
60Hz ekran w 2023/4 jest niedopuszczalny.
@n0xx: Właśnie dokładnie odwrotnie xD filmy mają stałą liczbę klatek na sekundę, na ogół 24 albo 30, gry raczej też standardowo działają do 60 fps (chyba że jakieś odbijanie piłeczki), więc tutaj nie ma żadnej korzyści z wyższego odświeżania ekranu. 120 Hz jest mega opcją i poprawia diametralnie wrażenia z korzystania z ekranu NATOMIAST jeżeli do tej pory nie miałeś, to spokojnie możesz brać bez tego, bo jak nie wiesz
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ONVIF: robi obraz 1:1 odtwarzany na nowym iPhone, nawet kursor w niedokończonym sms jest w tym samym miejscu. jedyne co będziesz musiał zrobić ręcznie to Apple Pay oraz wyloguje Cię z appek bankowych (ale też nie wszystkich, musiałem aktywować 3 z 4 po zmianie).
- 0
Treść została ukryta...
źródło: chinskacebula
Pobierz- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
- 0
#android #telefony
Mircy, który z tych telefonów jest najlepszym wyborem? Zależy mi na tym żeby był jak najmniej kłopotliwy w używaniu, w miare długi sot, szybkie ladowanie i jako taki aparat. Nie bedzie przesadnie intensywnie używany bo dobieram go jako drugi telefon. Z Androidów miałem tylko flagowe samsungi i raz nieodżałowanego p30 pro więc wstępuje na nieznane.
HONOR X7b 6/128GB
motorola moto g34 5G 4/128GB
OPPO A79 5G 4/128GB DS
Mircy, który z tych telefonów jest najlepszym wyborem? Zależy mi na tym żeby był jak najmniej kłopotliwy w używaniu, w miare długi sot, szybkie ladowanie i jako taki aparat. Nie bedzie przesadnie intensywnie używany bo dobieram go jako drugi telefon. Z Androidów miałem tylko flagowe samsungi i raz nieodżałowanego p30 pro więc wstępuje na nieznane.
HONOR X7b 6/128GB
motorola moto g34 5G 4/128GB
OPPO A79 5G 4/128GB DS
- 0
Próbowałem zarejestrować numer w kilku żabkach z sieci #play. W każdym wywalało błąd "poprawnie anulowane". Czy może to mieć związek z zablokowaniem numeru pesel? Próbowałem jeszcze w aplikacji Play24, mam abonament w sieci Play, wiec teoretycznie mogę bez problemu dodać kolejny numer - wywala jednak "numer zostanie zarejestrowany w ciagu godziny" i tak już sobie czekam dwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W nocy wyjeżdzam poza
W nocy wyjeżdzam poza
Mirko czy da się w Polsce zwròcić ajfona przy zakupie nowszego? W sensie: w UK jest opcja „Apple Trade In” przy zakupie ajfona, gdzie można swòj obecny telefon zwròcić za pieniądze przy kupnie innego modelu, redukując końcową cenę nowego telefonu. Ale jak wchodzę na polskojęzyczną wersję apple to nie widze tej opcji.
https://www.apple.com/uk/shop/trade-in
#apple #telefony
https://www.apple.com/uk/shop/trade-in
#apple #telefony
konto usunięte via Android
- 3
@asdasdce2w W Polsce nie spodziewałbym się takiej opcji wszystko co zmniejsza twoje wydatki pieniężne jest w tym kraju ZAKAZANE
@asdasdce2w: apple w PL nie ma (sprzedaż PL realizowana jest z Irlandii), u resellerów się da, ale ich wyceny to śmiech na sali, plus nie biorą wszystkich modeli. Lepiej stary telefon sprzedać samodzielnie, no chyba że ci się nie chce i nie zależy ci na kasie.
11
Wizyta w fabryce Samsunga

Produkcja smartfonów krok po kroku. Bardzo zautomatyzowana linia produkcyjna, liczba ludzi ograniczona do minimum.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- 0
źródło: temp_file4865584357454831152
Pobierz@intires98: W sklepie Play poszukaj appki typu Smart switch (transfer po wifi).
- 1
@booze_epicure: bardzo dziękuję, okazało się że OPPO ma swoją własną apkę coś w stylu samsunga
- 0
#smartfon #telefony #dhgate #oneplus
Cześć, czy ktoś zamawiał może z DHgate? Chciałbym Oneplusa 12 kupić, cena jest bardzo korzystna w porównaniu do polski. Ewentualnie, czy ma ktoś lepszą propozycję? Najbardziej zależy mi na dobrym, szybkim aparacie, który będzie sobie radził szczególnie z zdjęciami w ciemnych miejscach, bo z tym telefony mają zazwyczaj największe problemy, w jasnym miejscu tak naprawdę każdy będzie dobry. No i
Cześć, czy ktoś zamawiał może z DHgate? Chciałbym Oneplusa 12 kupić, cena jest bardzo korzystna w porównaniu do polski. Ewentualnie, czy ma ktoś lepszą propozycję? Najbardziej zależy mi na dobrym, szybkim aparacie, który będzie sobie radził szczególnie z zdjęciami w ciemnych miejscach, bo z tym telefony mają zazwyczaj największe problemy, w jasnym miejscu tak naprawdę każdy będzie dobry. No i
źródło: 1000000018
Pobierz- 0
@ashmedai: co to za link?
@dotankowany_noca: To czego szukasz, wejdź i poczytaj.
- 0
Czy użytkownicy Galaxy S24 mogliby opisać swoje odczucia z użytkowania tego telefonu? Czy Exynos rzeczywiście jest taki słaby, jak go malują? Czy grzeje się Wam, jak wygląda sytuacja z baterią? Myślałem ostatnio o Pixelu 9 Pro, ale jak czytałem, że podobno ten czysty i wspaniały android z pixela nie ma funkcji pokazania liczby powiadomień przy aplikacji i osobnej opcji włączenia danych komórkowych w centrum sterowania, to mi się jakoś odechciało XD #
@TrexTeR: IMO jest git, mam S22 i S24, ten pierwszy to grzejnik nawet w idlu, S24 fajnie smiga, raczej nie mam problemów z temperatura, też działa o wiele płynniej, bateria git, choć ja codzienne ładuje nawet jak mam 50% xD
@woleratler @TrexTeR O czym mówicie przecież jest osobna opcją i to dostępna bez grzebania
źródło: temp_file3231184928498554448
Pobierz✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jest na wykopie ktoś, kto zna sie na telefonie i jest w stanie ocenić co się stało z moim telefonem?
Mam samsunga galaxy s9. Przeglądałem sobie social media, odłożyłem go na łóżko, nawet nie rzucałem, a jak wróciłem to zrobił się dziwny ekran. Po kliknięciu guzika włączającego ekran raz mignął i zrobił się czarny. Dosłownie na ułamek sekundy tak jak na tym zdjęciu, które znalazłem w internecie:
https://www.foteczkowo.pl/2bd4VQpkzgLW8by
Na górze
Czy jest na wykopie ktoś, kto zna sie na telefonie i jest w stanie ocenić co się stało z moim telefonem?
Mam samsunga galaxy s9. Przeglądałem sobie social media, odłożyłem go na łóżko, nawet nie rzucałem, a jak wróciłem to zrobił się dziwny ekran. Po kliknięciu guzika włączającego ekran raz mignął i zrobił się czarny. Dosłownie na ułamek sekundy tak jak na tym zdjęciu, które znalazłem w internecie:
https://www.foteczkowo.pl/2bd4VQpkzgLW8by
Na górze
źródło: EMeX5fFbrGuXdvf_1717839241
Pobierz@mirko_anonim: szlag ekran trafil, telefon ma ~6 lat, nic dziwnego ze podzespoly zaczely siadac.
Sprawdz czy trzyma geometrie, tzn czy plecki nie sa w jakis sposob wybrzuszone, cos sie nie odkleja, bo moze byc tak ze bateria zaczyna puchnac.
Jesli masz mozliwosc wklepania na slepo pinu, podlaczaj do kompa, odblokuj tel, rob backup danych/zdjec. A potem zacznij szukac nowego telefonu.
Sprawdz czy trzyma geometrie, tzn czy plecki nie sa w jakis sposob wybrzuszone, cos sie nie odkleja, bo moze byc tak ze bateria zaczyna puchnac.
Jesli masz mozliwosc wklepania na slepo pinu, podlaczaj do kompa, odblokuj tel, rob backup danych/zdjec. A potem zacznij szukac nowego telefonu.
- 0
✨️ Autor wpisu (OP): no przecież zresetowałem i nie pomogło xd @OlekAleksander
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta


































#orange #plus # play #tmobile #telefony