potrzebuję wirtualny numer sim, taki na jakiś czas żeby sprzedawać coś na OLX. Nie mogę nic dobrego znaleźć, większość apek na sklepie Play to scam. Czy możecie coś polecić? (mój telefon nie obsługuje eSim).

#telefony #olx #anonimowosc
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki drogie z #telefony i #elektronika (wybaczcie, ale wołam tutaj dla zasięgu, bo tag #alarmy jest delikatnie mówiąc mało popularny) jaka karta teraz najlepiej się nadaje do wetknięcia w system alarmowy, celem wysyłania smsów i baaardzo (mam nadzieję) sporadycznego dzwonienia do właściciela celem powiadomienia o tym, że coś się dzieje?

Miałem przez ileś lat Play na kartę, doładowywany comiesięczną kwotą 5zł. Niestety Play w ramach dbania
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jarek_P: nie możesz zmienić taryfy na fakt mobile? Ewentualnie virgin mobile 5zł przedłuża o rok i jeszcze 32kbps internetu gratis bez żadnego limitu, choć sam w systemie alarmowym nie próbowałem. Ewentualnie jak wysyłasz min 1 smsa miesięcznie to jakiś plus czy orange i rok ważności konta.
  • Odpowiedz
Co muszę zrobić, aby wymienić kartę pamięci w telefonie Samsung A52 tak, aby nie stracić danych, aplikacji i wszystko co mam zainstalowane zostało po staremu?
Obecnie mam kartę 32 gb, zapisane są na niej zdjęcia, filmy i prawdopodobnie różne dane z aplikacji. Kupiłem kartę 512 gb. W jaki sposób podmienić te karty, aby nie było problemów?

#telefony #informatyka #komputery
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ciekawostkihistoryczne #telefony
„Kiedy odbieramy telefon, zwykle mówimy „Halo”, jest to spolszczenie angielskiego słowa Hello. Ale co to jest „Hello”?

Wiele osób może zaskoczyć fakt, że „Hello” to nie tylko powitanie, to raczej imię konkretnej osoby. „Hello” to tak naprawdę imię narzeczonej Alexandra Grahama Bella, Margaret Hello.

Bell, wynalazca telefonu, podczas pierwszych testów swojego wynalazku używał „Hello” jako pierwszego słowa. Ta prosta wypowiedź szybko stała się standardowym początkiem rozmów
Poldek0000 - #ciekawostkihistoryczne #telefony 
„Kiedy odbieramy telefon, zwykle mówi...

źródło: temp_file5400565353803634768

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szanowne Mirki i Mirabelki.

Czy ktoś z was może przerabiał przypadek green line issue w #oneplus #smartfon #telefony

Niestety moje 8 PRO po 2 latach szczęśliwego użytkowania (kupiłem używkę, na końcówce gwarancji) zrobiło mi psikusa parę dni temu. Z tego co czytam, to w Indiach wymieniają wyświetlacze za free, ewentualnie dają solidny voucher na nowy telefon, ale obstawiam że w PL nie ma takiej akcji, ale
K.....l - Szanowne Mirki i Mirabelki.

Czy ktoś z was może przerabiał przypadek green...

źródło: Green line

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogie Murki,

Mój Poco X3 pro zaczyna już trochę słabować jeśli chodzi o baterię, ma też dziwne problemy ze stabilnością WIFI i zacząłem się zastanawiać nad nowym telefonem. Zawsze kupowałem coś z nisko średniej półki i tym razem kusi mnie aby kupić coś lepszego. Z telefonu korzystam bardzo dużo do przeglądania treści, więc przydałoby się aby miał dobrą baterię, dość jasny ekranie i był jednocześnie na tyle wydajny aby dźwignąć dużą ilość zainstalowanych
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siema, szukam jakiejś oferty #operatorzykomorkowi dla babci, która potrzebuje jedynie dzwonienia. Polecacie jakąś subskrypcje z no-limit dzwonieniem bez internetu, najlepiej też bez sms, bo babcia nie ogarnia na tyle telefonu. Najlepiej, gdybym mógł jej to opłacać zdalnie...

#telefony #kiciochpyta #pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@TMBRK Polecam Fakt Mobile. To niby inna sieć, ale w praktyce taryfa Play, do której przejdziesz z innych taryf kodem, bez konieczności przechodzenia przez procedurę zmiany operatora.

W tej taryfie są bardzo tanie rozmowy i SMS-y bez żadnego pakietu (0,15zł za minutę lub za SMS). Do tego rok ważności konta (nie musisz martwić się o doładowanie) i lejek internetu na poziomie taryfy (czyli internet 32kb/s nawet bez żadnego pakietu - oznacza
  • Odpowiedz
Rozumiem, że internet to nie jest miejsce na kupowanie kart pamieci, panedrivów itp?

To już kolejny raz pod rząd, gdzie zakup na allegro kart pamieci/pendriva kończy się zwrotem, bo karty są podróbkami i mają zerowe transfery lub bardzo niskie,
Teraz kupiłem kartę samsung evo 128GB V30. zapis do 130MB/s ludziom wychodzi jakieś 90MB/s u mnie około 10MB/s xd
I też nie była jakaś tania aby myśleć że podróbka bo 70zł kosztowała, sklep też dobre opinie.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na allegro

@r5678: kup w sklepie, a nie na bazarze. Kupowanie od no-name sprzedawcy na allegro nie różni się od kupowania na bazarze w Polsce powiatowej.
  • Odpowiedz
Przesiadał się ktoś z iPhone na Androida?

Mój 13 mini się sypie, koszt naprawy 600pln. Jako że obraziłem się ostatnio na Apple zastanawiam się nad przejściem na Samsunga S23 za 2400pln.

Przesiadał się ktoś w ten sposób? Androida nie używałem od 5 lat.

#telefony #android #iphone
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach