#smartfon #telefony #dhgate #oneplus
Cześć, czy ktoś zamawiał może z DHgate? Chciałbym Oneplusa 12 kupić, cena jest bardzo korzystna w porównaniu do polski. Ewentualnie, czy ma ktoś lepszą propozycję? Najbardziej zależy mi na dobrym, szybkim aparacie, który będzie sobie radził szczególnie z zdjęciami w ciemnych miejscach, bo z tym telefony mają zazwyczaj największe problemy, w jasnym miejscu tak naprawdę każdy będzie dobry. No i
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy użytkownicy Galaxy S24 mogliby opisać swoje odczucia z użytkowania tego telefonu? Czy Exynos rzeczywiście jest taki słaby, jak go malują? Czy grzeje się Wam, jak wygląda sytuacja z baterią? Myślałem ostatnio o Pixelu 9 Pro, ale jak czytałem, że podobno ten czysty i wspaniały android z pixela nie ma funkcji pokazania liczby powiadomień przy aplikacji i osobnej opcji włączenia danych komórkowych w centrum sterowania, to mi się jakoś odechciało XD #
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TrexTeR: IMO jest git, mam S22 i S24, ten pierwszy to grzejnik nawet w idlu, S24 fajnie smiga, raczej nie mam problemów z temperatura, też działa o wiele płynniej, bateria git, choć ja codzienne ładuje nawet jak mam 50% xD
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jest na wykopie ktoś, kto zna sie na telefonie i jest w stanie ocenić co się stało z moim telefonem?

Mam samsunga galaxy s9. Przeglądałem sobie social media, odłożyłem go na łóżko, nawet nie rzucałem, a jak wróciłem to zrobił się dziwny ekran. Po kliknięciu guzika włączającego ekran raz mignął i zrobił się czarny. Dosłownie na ułamek sekundy tak jak na tym zdjęciu, które znalazłem w internecie:
https://www.foteczkowo.pl/2bd4VQpkzgLW8by
Na górze
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jest na wykopie ktoś, kto zna sie na tele...

źródło: EMeX5fFbrGuXdvf_1717839241

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: szlag ekran trafil, telefon ma ~6 lat, nic dziwnego ze podzespoly zaczely siadac.
Sprawdz czy trzyma geometrie, tzn czy plecki nie sa w jakis sposob wybrzuszone, cos sie nie odkleja, bo moze byc tak ze bateria zaczyna puchnac.

Jesli masz mozliwosc wklepania na slepo pinu, podlaczaj do kompa, odblokuj tel, rob backup danych/zdjec. A potem zacznij szukac nowego telefonu.
  • Odpowiedz
@s9testoviron: A samo tego nie zaproponuje przy pierwszym uruchomieniu w początkowej konfiguracji? Jak masz NFC w jednym i drugim to stykasz je pleckami i powinno banglać z tego co pamiętam.
  • Odpowiedz
@s9testoviron: mi mover przenosi appki i rozne rzeczy, ale nie przeniesie ci danych w tych apkach. Nie przeniesie ci hasel, rzeczy ktore masz tam porobione itp itd.
Takie rzeczy to chyba tylko w titanium backup i podobnych, ale zeby to dzialalo trzeba miec roota.

Nie dasz rady zrobic kopii telefonu 1:1 odpalasz i dzialasz jak na starym, nawet miedzy dwoma xiaomi.
  • Odpowiedz
Jakiego operatora i jaki pakiet polecacie na drugi, zapasowy telefon? Chodzi mi o jak najtańszy pakiet, nie będą z niego dzwonił, a jedynie otrzymywał telefony, na przykład z OLX.

#gsm #telefony
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#android #telefony #technologia

Co na zmianę samsunga S20FE? :) Nie potrzebuję flagowca, pracuję przy kompie więc telefon to tylko dla mnie przeglądarka, messenger, muzyka i aparat. Nie gram w gry. Najlepiej czysty android, żadne chińczyki z reklamami. Budżet 2500? Nie chcę wydawać 4000, bo po prostu nie szanuję sprzętu. Poleci coś ktoś?
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zwłaszcza, gdy używam go jako mapy; temperatury przez szybę czołową robią swoje pewnie, ale gdzieś czytałem, że to głównie problem samsungów


@inlovewithssri: mój S21 FE ma tak samo - przy włączonym Yanosiku i podpiętej ładowarce co chwilę rozłącza ładowanie, bo się przegrzewa. Rozwiązałem to przez umieszczenie mocowania smartfona w kratce nawiewu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wykupiłem w Chinach i raz działało raz nie. Znajomy zrobił to samo w OF i miał identycznie... W pewnych randkowych momentach nie było neta przy pełnej sieci ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Jaka sieć jest teraz najlepsza pod względem zasięgu i tego co oferuje? Jestem w Play i już mnie wk**rwiają powoli. Najniższy priorytet względem innych użytkowników przy korzystaniu z masztów 5G i brak dobrych cen dla stałych klientów. Myślałem nad przejściem do Orange. Warto?

W ogóle druga kwestia jest taka, że będę chciał wziąć iPhone’a 16 Pro tuż po premierze na jesieni. Lepiej go wziąć od operatora, czy na wolnym rynku? Duża będzie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w orange w Krakowie w budynkach nie ma w ogóle internetu czasami :)


@nick230: w Warszawie również, do tego miewałem tak, że stojąc pod pałacem kultury miałem połowę zasięgu xD żart a nie sieć
  • Odpowiedz
@nick230 pod względem zasięgu w mieście Play był spoko, gorzej poza miastem jeżeli sygnał był słabszy. Teraz mam T-Mobile i w mieście nadal spoko, ale poza miastami lepiej, ogólnie na plus
  • Odpowiedz
Jakie macie protipy na używanie telefonu w morzu?
Chodzi o to że jak masz mokre palce albo telefon jest pod wodą to dotyk wariuje bądź nie reaguje. Trzeba się bawić w samowyzwalacze i włączyć jak ekran suchy i dopiero zanurzać, a też potrafi się wyłączyć bo wodę wykryje jako naciśnięcie.

Takie mega fajne fotki mnie omijają z jakiś jaskiń podowdnych itp gdzie woda kryształ I tylko w pamięci w głowie zostają wspomnienia.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie macie protipy na używanie telefonu w morzu?


@r5678: Nie używać telefonu do tego, tylko wyposażyć się w jakąś kamerkę sportową i sensowny uchwyt.
  • Odpowiedz
@r5678: Jakieś GoPro może i nie są najlepsze do robienia zdjęć (zdecydowanie to są KAMERY bardziej niż aparaty), ale przy odpowiednim oświetleniu można cyknąć coś ciekawego.
Natomiast parę metrów pod wodą i mając mocno limitowany czas na każdą fotkę, najdroższy flagowiec z najlepszym aparatem wiele ci nie pomoże, bo obudowa (jeśli nie ufasz fabrycznej wodoszczelności i/lub chcesz zejść głębiej niż "po pas") już trochę obraz popsuje a do tego nie
Endriu_ - @r5678: Jakieś GoPro może i nie są najlepsze do robienia zdjęć (zdecydowani...

źródło: GOPR3782_1706058384290

Pobierz
  • Odpowiedz
Dla Orange najwyraźniej najlepsza pora na nekanie jest spamowanie w srodku nocy smsami reklamowi. 2 i 4 w nocy najlepszymi do tego godzinami. Co za bezczelne chamy zaklocaja mi cisze, spokoj i sen w nocy zeby im zdjac kaganiec na nekanie reklamami. I to nie jest tak, ze tel byl poza zasięgiem i dopiero teraz mi te smsy przyszly. Oni naprawdę mi je wyslali o tych godzinach. Jak mnie wqurwia jeszcze raz
JulianGangol - Dla Orange najwyraźniej najlepsza pora na nekanie jest spamowanie w sr...

źródło: Screenshot_20240607-042926

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kopytakonia

a co jeśli ktoś przez tego smsa na przykład przestał skupiać uwagę na czynności ktora wykonywał i zagroziło to jego bezpieczenstu?


Ale p--------z. Wtedy w ogóle nie powinieneś mieć przy sobie telefonu
  • Odpowiedz