Wpis z mikrobloga

Telefon filmowo/fotograficzny ze względnie dobrą baterią?

XIaomi 13 Ultra 16/512GB - ok. 3000zł
Xiaomi 14 Ultra 12/256 - ok. 3530zł
Xiaomi 14 Pro 12/256 - 2900zł
OnePlus 12 - 16GB/512GB - ok. 2950zł (12/256 za ~2400zł)

Który z powyższych byście wybrali? Ewentualnie coś podobnego, ale nie iphone i nie samsung :-)

#android #telefony
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@husky83: na pewno nie xiaomi.. strasznie wadliwe telefony które nigdy nie działają prawidłowo, nie można na nich polegać i w randomowym momencie bez powodu mogą stać się cegłą, bez możliwości naprawy czy odzyskania danych, mnóstwo przypadków, mnie to spotkało we flagowcu, w rodzinie też 2 przypadki i sporo w internecie.
Posiadając xiaomi flagowca był to najgorszy telefon jaki miałem pod tymi względami.
No i w zasadzie wszystko co miałem od
  • Odpowiedz
  • 0
@r5678: Ja przez lata miałem Xiaomi (od Redmi 1s), teraz dwa lata męczę się z Oneplus Nord 2. Tak - męczę się. Bo a to problemy z aparatem (nawet gdy HDR wyłączony - niektóe zdjęcia, szczególnie w słońcu są przerysowane HDR'em), problemy z filmami (to akurat któraś aktualizacja naprawiła, ale były olbrzymie problemy ze stabilizacją, gdzie obraz po prostu 'skakał'), a to ktoś dzwoni, a nie pojawia się dialer i
  • Odpowiedz
@husky83: dzięki za info o oneplus. Nie miałem nigdy nic tej marki a widzę że jakieś chore rzeczy ktorych bym nie zaakceptował. Xiaomi zmieniłem na samsunga mam już 2 lata i ogólnie jest ok. Telefon mnie nie denerwuje poza czytnikiem palca w ekranie i działa.
Ale fakt faktem, jakość fot na xiaomi była bardzo dobra.
  • Odpowiedz
  • 0
Nie miałem nigdy nic tej marki a widzę że jakieś chore rzeczy ktorych bym nie zaakceptował


@r5678: Z drugiej strony przeszukujac net mam wrażenie, że problemy z kamerą tylko ja miałem, z aparatem - zdarzały się innym, a inne rzeczy ludziom nie przeszkadzają, mi tak :-) To nie jest zły telefon. Ale drugi raz bym go nie kupił. Będzie powrót do XIaomi i zobaczytmy co z tego wyjdzie.
Z Samsungami
  • Odpowiedz
OnePlus 12


@husky83: xiaomi mają ruchomą przysłone - powinno to zapewnić dużo ostrzejsze zdjęcia z większą ilością detali pod późniejszą obróbkę

Jak jest w rzeczywistości to nie wiem ale można sprawdzić 13 ultra na gsmarena photo compare - wyraźnie xiaomi ora detalami (niestety stwierdzenie tego jest trochę utrudnione przez dużo większy postprocessing zdjęcia na xiaomi)
dzemzrzodkiewki - >OnePlus 12

@husky83: xiaomi mają ruchomą przysłone - powinno to z...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz