Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Od 2018 posiadam OnePlus 6 (sprowadzany z Chin), który nadal działa jak w dniu zakupu, ale bateria już jest trochę słaba i przymierzam się do zmiany telefonu. Zastanawiam się nad kupnem OnePlus 12. Czy ktoś z was ma ten telefon? Warto go kupić?
#oneplus #telefony #pytanie #kiciochpyta #smartfon #smartfony
#oneplus #telefony #pytanie #kiciochpyta #smartfon #smartfony
- 0
Treść została ukryta...
źródło: chinskacebula
Pobierz- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
@cotozazycie nie
@cotozazycie poniżej 20 zł nie znajdziesz nic z sensowną ilością internetu.
Ten system polecen w viking. To jest tak, że jeśli ktoś przeniesie swoi numer z mojego polecenia to ja mam taniej czy on też? Jeśli z takiego polecenia skorzysta 5 osób to ja mam ofertę za darmo? Jak dlugo te osoby muszą utrzymać numer w viking?
#gsm #telefony #pytanie
#mobilevikings
#gsm #telefony #pytanie
#mobilevikings
konto usunięte via Wykop
- 2
@cotozazycie: Tylko Ty masz taniej, polecony najwyżej jakieś gratisowe GB.
Muszą cały czas utrzymywać numer i co miesiąc płacić.
Muszą cały czas utrzymywać numer i co miesiąc płacić.
@cotozazycie wydaje mi się, że mają to samo (czyli pierwszy mc -50%), a Ty sukcesywnie tańszą ofertę z kazdym nowym członkiem (-100% za 5osób) dopóki opłacają oni kartę co miesiąc
Kiedyś na start Ty i nowy viking dostawaliście po 19zł (tyle kosztował pakiet :v)
Ogólnie to polecam (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Kiedyś na start Ty i nowy viking dostawaliście po 19zł (tyle kosztował pakiet :v)
Ogólnie to polecam (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
źródło: IMG_20240616_111924
Pobierz#siecikomorkowe #telefony #vectra #pytanie
https://www.vectra.pl/oferta-abonament-komorkowy
Mirki w tym środkowym abonamencie za 20zł jest jakaś haczyk? Zależy mi na sporym pakiecie w roamingu, ale te 11Gb za 20zł jest trochę podejrzane. W regulaminie nie ma za dużo informacji.
https://www.vectra.pl/oferta-abonament-komorkowy
Mirki w tym środkowym abonamencie za 20zł jest jakaś haczyk? Zależy mi na sporym pakiecie w roamingu, ale te 11Gb za 20zł jest trochę podejrzane. W regulaminie nie ma za dużo informacji.
@earthshaker: nie koniecznie podejrzane. Według informacji po wykorzystaniu danych płacisz 0.9zł za 1mb a więc mimo wszystko dużo. A nie ukrywajmy 11Gb to nie jest jakaś ogromna ilość i zużycie tego nie powinno być problematyczne.
@earthshaker: nie ma problemów, jest tyle w roamingu ile jest napisane
- 0
Witam, problem dotyczy Oneplus nord 3 5g.
Zakupiony z Aliexpress
Wysyłka z Hiszpanii
Po
Zakupiony z Aliexpress
Wysyłka z Hiszpanii
Po
źródło: temp_file5637389982835262772
Pobierz@nutellowy: cokolwiek
@nutellowy z mojej perspektywy, moich priorytetów to ważne żeby miał te co najmniej 6GB Ram najlepiej więcej, szybkie ładowanie i 128-256 pamięci. Poza tym są mocno wyrównane.
Jak babcia nie gierzy to jej tam zwisa czy proc będzie ze średniej półki czy z wyższej.
Także zgadzam się, że praktycznie cokolwiek spełniające go te warunki.
Jak babcia nie gierzy to jej tam zwisa czy proc będzie ze średniej półki czy z wyższej.
Także zgadzam się, że praktycznie cokolwiek spełniające go te warunki.
- 0
źródło: IMG_20240615_125536
Pobierz@Krzysio_misio12 reklamy na widoku zużycia baterii xd
@4mmc-enjoyer: Umiesz czytać ze zrozumieniem? Czy tylko powtarzasz ślepo co inni piszą bez pojęcia? TO JEST ZEWNETRZNA APLIKACJA. Zainstalowana z innego źródła. Uwielbiam kiedy osoby które nigdy nie miały Xiaomi/POCO wypisują że wszędzie są reklamy i powielają te głupoty.
Mam taki problem z Redemi note 9. P wciśnięciu przycisku zasilania na jakieś 3 sekundy pojawia się napis redemi i się wyłącza, po wejściu w tryb fastboot wyświetla się napis fastboot i nic więcej nie idzie zrobić. problem zaczął się przedwczoraj i za którymś razem zaskoczył i działał normalnie jakieś 24h.
Istnieje jakiś program do naprawy softu po usb który nie wymaga odpalenia trybu debugowania w systemie? A może ktoś ma jakiś
Istnieje jakiś program do naprawy softu po usb który nie wymaga odpalenia trybu debugowania w systemie? A może ktoś ma jakiś
@Nabuchodonozor_II: reinstall oprogramowania = utrata danych
@Nabuchodonozor_II: wyjeb do śmieci, wywali się pewnie znowu
- 0
Potrzebuję powerbanka na wakacje do ładowania telefonów (S20 + iP13)
Zastanawiam się pomiędzy:
1) Baseus Star-Lord 22.5W 20000mAh Overseas Edition
2) Green Cell PowerPlay 20S 22.5W 20000mAh
3) Baseus Adaman Metal 65W 20000mAh
Jesteście
Zastanawiam się pomiędzy:
1) Baseus Star-Lord 22.5W 20000mAh Overseas Edition
2) Green Cell PowerPlay 20S 22.5W 20000mAh
3) Baseus Adaman Metal 65W 20000mAh
Jesteście
- 0
- 0
@kopytakonia napędzaną chomikiem?
@majkelunio: to jest ficzer oni tego nie naprawili nawet w Xiaomi 14 Ultra
Heja, ktoś wie czemu po wpisaniu w wyszukiwarkę jakiegoś utworu i odtworzeniu go, Spotify nie dobiera z algorytmu jakiegoś innego podobnego utworu? Kiedyś tak było pamiętam, teraz mam najnowszą wersję i zawsze po zakończeniu utworu jest pauza i muszę iść coś znaleźć, żeby dalej słuchać...
#android #telefony #spotify #spotifyfamily #iphone
#android #telefony #spotify #spotifyfamily #iphone
@johnymielony69 3 kropki przy piosence i masz opcję włącz radio utworu
- 0
@imo0mfg dzięki mireczku
36
Od króla telefonów do zapomnienia. Nokia przegrała przez chciwość.

Kiedyś były definicją komórki. Dziś wszyscy o nich zapomnieli. Gdzie są telefony Nokii?
z- 30
- #
- #
- #
- #
54
Nie ma Volkswagena, jest chiński BYD. Wielki zwrot na Euro

Euro 2024 będzie stało pod znakiem Chin. 5 z 14 głównych partnerów mistrzostw Europy w Niemczech to firmy chińskie, w tym...
z- 22
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Treść została ukryta...
źródło: chinskacebula
Pobierz- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
- 0
Mirki, jakiego polecacie operatora #telefony #voip ?
W szczególności mam nietypową potrzebę, bo chcę przenieść do takiego operatora numer, który kiedyś był w TPSA, potem w ramach spadku w Orange i na koniec przeniesiony do stacjonarnego UPC.
Nie musi być niewiadomo jak tanio, bo już niewiele dzwonimy - bardziej chodzi o zachowanie numeru. A niestety UPC/Play przy przedłużeniu umowy zmienia sprzęt na taki, który nie obsługuje telefonów stacjonarnych więc numer
W szczególności mam nietypową potrzebę, bo chcę przenieść do takiego operatora numer, który kiedyś był w TPSA, potem w ramach spadku w Orange i na koniec przeniesiony do stacjonarnego UPC.
Nie musi być niewiadomo jak tanio, bo już niewiele dzwonimy - bardziej chodzi o zachowanie numeru. A niestety UPC/Play przy przedłużeniu umowy zmienia sprzęt na taki, który nie obsługuje telefonów stacjonarnych więc numer
źródło: IMG_0454
Pobierz




























Po 3 i pół roku używania tego telefonu spadły mi na niego nożyczki. Ale my Polacy mamy dzisiaj pecha :(
źródło: IMG-20240616-WA0001
PobierzPolacy mają dzisiaj pecha