Zależy czy potrzebujesz tego wyczyszczonego miejsca czy nie. No i czy chce ci się to robić regularnie, bo to jednak zostanie zaśmiecone za jakiś czas.
  • Odpowiedz
Ten system polecen w viking. To jest tak, że jeśli ktoś przeniesie swoi numer z mojego polecenia to ja mam taniej czy on też? Jeśli z takiego polecenia skorzysta 5 osób to ja mam ofertę za darmo? Jak dlugo te osoby muszą utrzymać numer w viking?

#gsm #telefony #pytanie
#mobilevikings
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cotozazycie wydaje mi się, że mają to samo (czyli pierwszy mc -50%), a Ty sukcesywnie tańszą ofertę z kazdym nowym członkiem (-100% za 5osób) dopóki opłacają oni kartę co miesiąc

Kiedyś na start Ty i nowy viking dostawaliście po 19zł (tyle kosztował pakiet :v)

Ogólnie to polecam ( ͡ ͜ʖ ͡)
StaraSzopa - @cotozazycie wydaje mi się, że mają to samo (czyli pierwszy mc -50%), a ...

źródło: IMG_20240616_111924

Pobierz
  • Odpowiedz
@earthshaker: nie koniecznie podejrzane. Według informacji po wykorzystaniu danych płacisz 0.9zł za 1mb a więc mimo wszystko dużo. A nie ukrywajmy 11Gb to nie jest jakaś ogromna ilość i zużycie tego nie powinno być problematyczne.
  • Odpowiedz
  • 0
@nutellowy z mojej perspektywy, moich priorytetów to ważne żeby miał te co najmniej 6GB Ram najlepiej więcej, szybkie ładowanie i 128-256 pamięci. Poza tym są mocno wyrównane.

Jak babcia nie gierzy to jej tam zwisa czy proc będzie ze średniej półki czy z wyższej.

Także zgadzam się, że praktycznie cokolwiek spełniające go te warunki.
  • Odpowiedz
Po aktualizacji usunęło mi wszystkie zdjęcia z pamięci telefonu, zostały tylko te na karcie pamięci. Zaraz mnie coś r***ebie. Da się to przywrócić?
#telefony #samsung #galaxy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@4mmc-enjoyer: Umiesz czytać ze zrozumieniem? Czy tylko powtarzasz ślepo co inni piszą bez pojęcia? TO JEST ZEWNETRZNA APLIKACJA. Zainstalowana z innego źródła. Uwielbiam kiedy osoby które nigdy nie miały Xiaomi/POCO wypisują że wszędzie są reklamy i powielają te głupoty.
  • Odpowiedz
Mam taki problem z Redemi note 9. P wciśnięciu przycisku zasilania na jakieś 3 sekundy pojawia się napis redemi i się wyłącza, po wejściu w tryb fastboot wyświetla się napis fastboot i nic więcej nie idzie zrobić. problem zaczął się przedwczoraj i za którymś razem zaskoczył i działał normalnie jakieś 24h.
Istnieje jakiś program do naprawy softu po usb który nie wymaga odpalenia trybu debugowania w systemie? A może ktoś ma jakiś
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heja, ktoś wie czemu po wpisaniu w wyszukiwarkę jakiegoś utworu i odtworzeniu go, Spotify nie dobiera z algorytmu jakiegoś innego podobnego utworu? Kiedyś tak było pamiętam, teraz mam najnowszą wersję i zawsze po zakończeniu utworu jest pauza i muszę iść coś znaleźć, żeby dalej słuchać...
#android #telefony #spotify #spotifyfamily #iphone
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, jakiego polecacie operatora #telefony #voip ?
W szczególności mam nietypową potrzebę, bo chcę przenieść do takiego operatora numer, który kiedyś był w TPSA, potem w ramach spadku w Orange i na koniec przeniesiony do stacjonarnego UPC.

Nie musi być niewiadomo jak tanio, bo już niewiele dzwonimy - bardziej chodzi o zachowanie numeru. A niestety UPC/Play przy przedłużeniu umowy zmienia sprzęt na taki, który nie obsługuje telefonów stacjonarnych więc numer
enron - Mirki, jakiego polecacie operatora #telefony #voip ?
W szczególności mam niet...

źródło: IMG_0454

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach