Po 5 godzinach grania w Gothic Remake jedyne na co nabrałem ochoty to wywalenie go już z dysku i powrócenie do oryginału. Serio, nie wiem jak niektórzy mogą pisać, że ten remake "zachował klimat oryginału" XD No chyba że to piszą osoby, które zagrały w oryginał RAZ te 20-25 lat temu i potem ani razu do tej gry nie wracały to teraz remake wydaje im się czymś świetnym. Ten crap został pozbawiony
@Sai50: Ja z kolei przechodzę rimejka ale wiem że po przejściu odstawię go i już pewnie więcej do niego nie wrócę. Jeśli będę chciał w przyszłości dawkę nostalgii to tylko i wyłącznie oryginalny gothiczek. Dla mnie rimejk to fajna odskocznia od oryginału ale tylko na raz.
Ale ich mietek zagadał i wyjaśnił xD To są jacyś nieudolni naśladowcy ecpu ale podejrzewam że ci od ecpu też mają takie akcje gdzie ktoś się wszystkiego wypiera tylko że oni tego wtedy celowo nie pokazują i robią transmisje tylko z największymi ułomkami. #ecpu #lowcypedofili
Zasada pozyskiwania gier powinna być taka: 1. GOG - wszystko co możliwe 2. Steam dopiero do gier które są niedostępne na GOG 3. Epic tylko do darmowych gier
Trzeba wspierać dystrybutorów gier DRM-free. Dodatkowo GOG to polska firma więc dodatkowy plus. #gry #steam #gog #pcmasterrace
Lubię sobie obejrzeć lombard jako osoba która wychowywała się i uciekła z takiego środowiska, niesamowicie mnie bawi menellach który ciągle kłamie, a gdy tylko mówi, że kogoś szanuje to od razu dodaje powód "bo mu pomagają" (czyli dają coś za darmo) a za plecami wiadomo jak jest xD
Teraz mamy drugi zabawny kontrast - ufoludek który co drugi odcinek na kolanach ich błaga o kilka złotych
#pcmasterrace #gry #subnautica #oswiadczeniezdupy Ile to było artykułów ostatnio, że twórcy Subnautica 2 podnoszą wymagania sprzętowe... Mój 13 letni syn jest fanem serii i odkładał od jakiegoś kasę, żeby sobie kupić tę grę na premierze. Jak zobaczyłem te artykuły o podnesieniu wymagań, to mu powiedziałem, żeby sobie kupił, ale pogra sobie najwyżej na razie na moim komputerze, bo on p[óki co korzysta z mojego
#pcmasterrace #komputery #gaming #gry Pytanie do znawców. Aktualnie mam i5 11400 rtx 3600 12gb płyta ASUS TUF GAMING B560M-PLUS 16 GB ram monitor msi optix full hd wiem że ceny nie są najlepsze ale przy tej konfiguracji warto dziś przesiadać się na jakiegoś Ryzena X3D + RTX serii 5000 tak myśląc przyszłościowo ?Nie planuję większego monitora (brak miejsca),więc zostaję przy 1080p ewentualnie jakbym sprzedał
#laptopy #komputery #pcmasterrace Mam 1,5 letniego Lenovo LOQ-15 Ryzen 5 7640HS/16GB/512/RTX4050. Z dnia na dzień spadła mi wydajność w grach (np. w TLoU 2 z ok. 150 na 15 fps). Kartę graficzną mógł trafić szlag? Można jakoś zdiagnozować przyczynę bez oddawania sprzętu do serwisu? Z innych problemów to jeszcze nie mogę włączyć trybu nocnego (ciepłych barw) ale nie wiem czy to ma ze sobą związek.
#lombard podsumowując ufol podpisał kontrakt na dwie walki za w sumie 55 k plnów, połowę, tego bierze tzw manager który zapewne jest znajomym swarzędzkich kubarzy, i który zapewnie nic nie robi, i słusznie doi ufola który nawet nie potrafi przeczytać umowy, a co dopiero negocjować. Także zostaje 27,5 k, trzeba zapłacić podatek to parę kafli leci do skarbu państwa, 12 k na poczet zaległych alimentów ( miał 400 plnów, czyli
@sindram: Ta ameba nawet gdyby dostała 50k na czysto to od razu nakupowałby jakichś pierdół typu drogie smartfony, tablety, laptopy, telewizory, a po miesiącu sprzedałby je w lombardzie za 1/3 ceny i po 2 miesiącach i tak by mu nic z tych pieniędzy nie zostało. Przypominam że osioł już raz dostał w prezencie smartfona za 1k i sprzedał go za 100zł wcześniej zakładając na nim konto samsung do którego zapomniał
@sindram: to jeszcze lepiej. Oddał coś miałby na stałe (i na co normalnie nie byłoby go stać), na coś czym się naćpa i przez kilka godzin będzie w stanie wskazującym.
Jak w tytule, temat świeży Ponoć mieszka w Rzeszowie i uczęszcza do ZS3 (załączam zrzuty ekranu), teraz zaczęła kasować filmy z konta na którym były... Potrzebny wykop efekt do namierzenia i ukarania tych małych chorych po**bów
Twórcy emulatora RPCS3 twierdzą, że osiągnęli przełom w emulacji PS3 i procesora Cell Broadband Engine. Wiąże się on z wyraźnym wzrostem wydajności gier. RPCS3 obecnie uruchamia około 70% biblioteki gier PS3 na Windows, Linux, macOS i urządzeniach z ARM.
@Adiqus: Za to kupowanie chroboczących w napędzie płytek, wolniejsze doczytywanie tekstur, dłuższe loadingi i jeszcze płacenie za to to dla mnie kompletna głupota.
#komputery #pcmasterrace Jak tylko odpalę komputer i wejdę do menedżera zadań, non stop pokazuje mi 98, 99% zużycia ramu. Przeleciałem antywirusem, coś tam znalazło ale żadnej poprawy. Komputer 2-letni, 16 gb ram ddr5. Ktoś wie co może być na rzeczy? Czyżby Win 11 był przyczyną? Przecież Firefox nie żre aż tyle pamięci żeby było prawie 100%.
Matko bosko, dwa lata temu zrobilem sobie kolejny maraton wszystkich Goticzków. Dziś wyświetlił mi sie jakis post o jedynce i znowu aż mi siurek stanął i chce mi się znowu przejść wszystkie. Mam w--------o kompa, ogrywam w 4k/60120fps/55”/hdr/ultra super duper nowe tytuly, a tu pojawia sie jakas wzmianka o tak starej grze i jakby chlopa p---------a proca amora na nowo.
O co tu chodzi? O jakas nostalgie? Ta gra jest tak dobra?
Tylko, ze wtedy byle wieśniak blokuje najlepszy miecz byle kijem i powala nas jak szmate, chociaz mamy 80lvl. Juz nie mowiac o walce z kilkoma przeciwnikami
@Akuzativ94: Dokładnie. Pamiętam jak sam wpadłem na pomysł przechodzenia Gothica 3 na wysokim poziomie trudności z Patchem 1.75 i Aleternatywnym S.I. Już walka z 3-4 osobowym oddziałem orków to było wyzwanie, a co dopiero wyzwolenie miasta xD W końcu dałem sobie spokój i zacząłem
Gmina Goleniów planuje zakup 114 telefonów, w tym siedmiu luksusowych modeli Samsung Z Fold 7 za ok. 7 tys. zł każdy. Dysproporcja w wydatkach wzbudziła sprzeciw - koszt kilku najdroższych urządzeń dorównuje połowie reszty zamówienia.
Minęło już pół roku odkąd wysłałem mu buty. Nie mam ani butów, ani pieniędzy, a na dodatek sam zainteresowany odpula mnie w chamski sposób. Poniżej przedstawiam szczegóły współpracy z pewnym "artystą-przedsiębiorcą" z Radomska.
Patrzcie to: https://wykop.pl/ludzie/Class23 Ten klapek założył multikonto z którego sam odpowiada na swoje własne posty i próbuje siebie bronić xD Nieźle tam musiał obsrać galoty że posuwa się do tak żenujących zagrywek. No ale w końcu mówimy o kimś kto do klientów zwraca się per "ziom, kumasz?? Nie mam czasu a ty masz siedzieć i czekać na buty!" to czego więcej od takiego wymagać.
@GoodGuyChucky93: Jego nie dawałem, bo nie pasuje do opisu (ani nie opowiadał co to nie on, ani nie był uznawany za kogoś kto coś umie). Od początku było wiadomo że jest pokraką i do sportów walki się kompletnie nie nadaje.
Coś prawilniakowi nie pykło ( ͡°͜ʖ͡°) Najlepsze było jak po założeniu tego pseudo duszenia w 4 minucie i 36 sekundzie spompował się już totalnie i plecy mu się zrobiły bordowo fioletowe i po minie było widać że on już wie że tego nie wygra xD #primemma
Potrzebuję kupić prostego gps'a, który ma spełniać tylko dwie funkcje. 1. Jedna osoba ma go przy sobie, a druga może za pomocą aplikacji w smartfonie sprawdzić, gdzie tamta osoba mająca gps'a się aktualnie znajduje w dowolnym momencie. 2. Guzik/Przycisk alarmowy/SOS.
Polecicie coś? I ile na coś takiego trzeba wydać, żeby nie było badziewiem? #gps #technologia