Wpis z mikrobloga

Od kilku lat jestem użytkownikiem telefonów appla, miałem 7, później 11 a teraz mam 15 PRO i #!$%@? XD pierwszy raz mam właśnie z tym 15 taki problem że po podłączeniu telefonu do PC z Oknem, ORYGINALNYM kablem dołączym w zestawie, dosłownie nie da się przesyłać plików. Albo PC nie widzi telefonu, albo widzi, ale przy przesyłaniu plików jest jakiś błąd itd. I rozwiązaniem jest używanie jakiegoś randomowego kabla od firmy DJI który miałem do mikrofonu, bo z nim dziala wszystko w porzadku xD
#apple #telefony #technologia #ios #iphone #android
Gaahl75 - Od kilku lat jestem użytkownikiem telefonów appla, miałem 7, później 11 a t...

źródło: https%3A%2F%2Fsubstack-post-media.s3.amazonaws.com%2Fpublic%2Fimages%2F8ed3d547-94ff-48e1-9f20-8c14a7030a02_2000x2000

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gaahl75: iirc ten kabel jest tylko do ładowania. Lightning był zawsze do ładowania/przesyłania plików, a kable USB-C czasami nie obsługują tej drugiej opcji i Apple oczywiście wsadza tańszą wersję do pudełek.
  • Odpowiedz
@Gaahl75: bo podłączasz do PC z Oknem i jesteś zdziwiony. To są telefony przeznaczone do podłączania do maca, wtedy wszystko działa. A jak podłączasz do niepreferowanego systemu to musisz brnąć dalej w jakieś sztuczki ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@otto13: no dobra, może by to był argument, gdyby żadnym kablem USB-C nie działało, ale działa, ale nie oryginalnym xD beka z Apple ze jak juz dostali rozkac uzywania USB-C to nie mogli czegoś sensownego ogarnać, plus z poprzednimi telefonami z lightning nie miałem żadnych problemów
  • Odpowiedz
@Gaahl75: no tak tak, ale gdyby ogarnęli coś sensownego, gdyby prestiżowe Apple zbratało się z pospolitym Windowsem, wtedy by zmalała presja na podłączanie do maca i aura ekskluzywności. Bez sensu ;)
  • Odpowiedz